freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Δεν ανοιγει το αρχειο του 3d Max............

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Multimedia - επεξεργασία εικόνας, video & ήχου » 3D Graphics design
Moderators:  Graphics Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 1 από 1 [8 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: αρχείο Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
Aparadekti

Μέλος από: 16 Οκτ 2009

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 11:22    Θέμα: Δεν ανοιγει το αρχειο του 3d Max............
Περιγραφή θέματος: Βοηθειααααα.................
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδια τη βοηθεια σας και τα φωτα σας παρακαλωωω!!!Μεχρι χθες το βραδυ δουλευα τη σκηνη μου και σημερα δεν ανοιγει με τιποτα.Τι μπορει να συμβαινει?Ειμαι πρωταρα στο προγραμμα...
pyro

Μέλος από: 27 Μαη 2009

ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 12:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Try drang&drop.Sometimes work

ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 15:19    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το εκανα κι αυτο,εκανα και merge σε ενα αλλο αρχειο,τιποτα,βγαζει απαγορευτικο.Μηπως φταινε καποια ετοιμα αντικειμενα η σκηνες που εχω κατεβασει και προσθεσει?Ο τυπος αρχειου ειναι .max,δεν εχει αλλαξει.Θα τρελαθω,δεν μπορω να καταλαβω τι επαθε.Τοσες μερες παιδευομουν γμτ και σε 10 μερες παρουσιαζω πτυχιακη
CivilNikolas

Μέλος από: 06 Μαρ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 16:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δοκιμασε να ανοίξεις κανένα από τα autoback που κάνει μόνο του. Εμένα με έχουν γλιτώσει αρκετές φορές.
Aparadekti

ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 16:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θα ηταν καλη λυση αν σαν ηλιθια δεν ανοιγα να δουλεψω αλλα αρχεια και δεν γινοτανε overwrite στα backup....μαλλον ηταν η μονη λυση.
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 16:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεδομένου ότι δεν έχεις αυθεντικό πρόγραμμα -μαντεύω σωστά νομίζω, μιας κι είσαι φοιτήτρια-, ξεκίνα από την αρχή και βιάσου...

Μην δουλεύεις με ένα αρχείο, αποθήκευε καθε λίγο σε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ αρχείο...

Έχει τύχει πολλές φορές να "σκάσει" το αρχείο όχι μόνο στην πρώτη, αλλά και σε επόμενες φορές...

Επειδή απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με παράνομα αντίγραφα προγραμμάτων, αλλά δείχνοντας κατανόηση για το "επείγον" του θέματος, το αφήνω ανοιχτό αν κάποιος θέλει να προσθέσει κάτι για το αρχείο backup, αλλά το θέμα, μέχρι αύριο το πολύ, θα κλειδωθεί.

ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2009 17:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εχω κρατησει προηγουμενα σταδια της εργασιας,αλλα στο συγκεκριμενο ειχα προσθεσει αντικειμενα,φωτισμο,materials... Δουλεια μιας βδομαδας για μενα καθως οπως ειπα ειμαι πρωταρα στο προγραμμα και προσπαθω να το μαθω.Οπως και να'χει ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας!
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Οκτ 2009 16:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κάθε λίγες προσθήκες να κάνεις νέο αρχείο για να είσαι σίγουρη, αφού έχει προβληματικό πρόγραμμα.

Και για να είμαι εντάξει με τον κανονισμό μας... Κλικ.

Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 1 από 1 [8 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Multimedia - επεξεργασία εικόνας, video & ήχου » 3D Graphics design

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Πανοραμικο στο 3ds max 2 mastoyris 31 Οκτ 2012 14:29
mastoyris Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Ελληνικό βιβλίο για 3ds max! 8 EneMe 18 Απρ 2012 16:17
3dgeek1 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 18 Απρ 2014 15:38 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites