freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

ποιος ειναι ο καλυτερος browser;;;;;;

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Internet Help
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: browser Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
blackm76

Μέλος από: 22 Δεκ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Μαρ 2012 15:39    Θέμα: ποιος ειναι ο καλυτερος browser;;;;;; Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλησπερα σας.εχω ενα θεμα της τελευταιες μερες,κολλαει πολυ ο mozilla.και μπηκα στη διαδικασια να δω ποιος ειναι ο καλυτερος browser.εβαλα και τον οπερα ειναι λιγο ποιο γρηγορος αλλα εχει μερικα θεματα δεν απομνημονευει κωδικους σε σελιδες παραδειγμα και δεν μπορω να μεταφερω τους σελιδοδεικτες απο το mozilla στον οπερα παραδειγμα.εκτος αν γινετε και δεν τον βρηκα.εγω πιστευω πως καλυτερος browser ειναι ο mozilla γιατι εχει μεγαλυτερη συμβασιμοτητα απο τους υπολοιπους browser απλα της τελευταιες μερες τρωει κολληματα.επισεις στης τελευταιες εκδοσεις δεν παιρνει την google toolbar και δεν εχει μεταφραση σελιδας αλλα και παλι πιστευω πως ειναι ο καλυτερος αλλα κολλαει της τελευταιες μερες.θα ηθελα τη γνωμη σας και τη συμβουλη σας σε ολα αυτα τα θεματα που σας εβαλα.σας ευχαριστω προκαταβολικα.
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 17 Μαρ 2012 22:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Φυσικα και ειναι ο Google Chrome χωρις καμια συζητηση!

Απολυτα συμβατος με τα παντα καθως ειναι φτιαγμενος απο τον Βασιλια του Internet ο οποιος θελει να εχει παντα το καλυτερο!

Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
View users profile Visit posters website
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Μαρ 2012 22:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

επειδη τον τελευταιο καιρο εχω Safari, έχω την εντύπωση ότι είναι κορυφαίος ( όπως και της Γκουγκλ, όχι ότι βέβαια του Μοζίλλα έχει μείνει πίσω, αλλά οκ )

Μέλος από: 27 Ιουλ 2012

ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2012 16:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ τώρα τελευταία χρησιμοποιώ τον opera σε υπολογιστή και κινητό καιμε έχει βολέψει αφάνταστα.

Μέλος από: 16 Σεπ 2005

blog deviantART facebook linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2012 16:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σε windows link to windows αν έχεις λίγα tabs ανοικτά θα έλεγα chrome. Αν έχεις αρκετά, μάλλον firefox. Θέλει προσοχή πάντως να μην το παρακάνεις με τα addons γιατί όποιον και να χρησιμοποιείς τον γονατίζουν.
Σε osx safari.
inBlogger

Μέλος από: 18 Απρ 2009
Templates: 1

Περιοχή: Αθήνα.
blog cv facebook linkedin twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2012 12:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Firefox για χρόνια, αν και τώρα τελευταία πατάω και το εικονίδιο του chrome συχνά πυκνά..

Nikolaides

Μέλος από: 12 Μαρ 2012

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2012 22:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αυτός που κάνει τη δουλειά σου καλύτερα.
eridanus

Μέλος από: 27 Ιουν 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2012 23:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ασχέτως με τις προτιμήσεις μου (chrome), τις δουλειές μου τις κάνω με IE, για να ξέρω τι κουσούρια θα μου βγάλει το εκάστοτε σάιτ και τι παράπονα θα ακούσω από τους πελάτες που ως επί το πλείστον, μπαίνουν ακόμη με IE.

Μέλος από: 07 Ιουλ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2012 23:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Οσες φορες μπαινω με chrome, παντα αναρωτιεμαι γιατι χρησιμοποιω ακομη τον firefox. Μαλλον απο συνηθεια τελικα γιατι ο chrome μοιαζει αρκετα γρηγοροτερος. Για το αν ειναι ομως καλυτερος συνολικα δεν μπορω να το γνωριζω.

Μέλος από: 14 Ιουλ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2012 00:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

+1 chrome. apla firefox exi firebug pou exo sinithisei
korgr
Honorary Member

Μέλος από: 07 Οκτ 2008
Βοηθήματα: 5
Scripts: 2

Περιοχή: Corinth
View users profile
portfolio skype 
ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2012 08:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

megsk ανέφερε:
+1 chrome. apla firefox exi firebug pou exo sinithisei

Και εμένα αυτό με καθυστέρησε στο να περάσω από ff σε chrome.
Τώρα που συνήθισα το Inspect Element όμως, δεν αλλάζω τον Chrome με τίποτα!

Μέλος από: 17 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 7
Templates: 1
Scripts: 4

ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2012 13:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Firefox φυσικά

Μέλος από: 17 Απρ 2007
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: kypros
ΜήνυμαΣτις: 03 Αυγ 2012 20:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Comodo Dragon για μενα και Chromium
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 06 Αυγ 2012 11:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Firefox γιατί συνήθως έχω πάρα πολλά tabs ανοιχτά, σημείο στο οποίο ο firefox υπερέχει του chrome, κατά την ταπεινή μου εμπειρική γνώμη...

Μέλος από: 12 Μαρ 2012

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Αυγ 2012 15:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

lousifer231 ανέφερε:
Comodo Dragon για μενα και Chromium

και έλεγα πότε θα εμφανιστεί αυτός που θα κάνει τη διαφορά...
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Internet Help

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
browser 6 graig 08 Μαη 2013 19:43
graig Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 21 Οκτ 2014 18:44 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites