freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Πωλείται σελίδα με 5000 likes Έλληνες

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Internet Marketing, Social Media watch » facebook fan pages
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: πωλείταιΈλληνεςσελίδα Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
pekovic13

Μέλος από: 12 Φεβ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 08:07    Θέμα: Πωλείται σελίδα με 5000 likes Έλληνες Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα άτομα είναι κυρίως πολιτικού περιεχομένου.
Η σελίδα κοστολογείται στα 1000 ευρώ
Περιμένω απαντήσεις
bibisidis
Honorary Member

Μέλος από: 07 Ιουλ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 14:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δωσε λιγα στοιχεια παραπανω. Π.χ πως εχουν μαζευτει οι 5000? Με καποιο διαγωνισμο? Με καποιο ακυρο like σε ασχετη αναρτηση? Με ενδιαφερον για καποιο συγκεκριμενο περιεχομενο? Με ανταλλαγη κοινοποιησεων απο σελιδα σε σελιδα? Με καποια εφαρμογη?

Γιαα ποιες ηλικιες μιλαμε? Αντρες? Γυναικες? Που μενουν?
pekovic13

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 14:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να πω τον τρόπο

Αλλά εγγυούμαι ότι είναι 100% νόμιμο-κανονικό και ότι επιλέγετε εσείς το όνομα της σελίδας (καλά αυτό είναι και λογικό)

Πάντως τα άτομα της συγκεκριμένης σελίδας (το μεγαλύτερο ποσοστό βέβαια) κάνανε Like λόγω πολιτικού ενδιαφέροντος... Αν σας πειράζει αυτό μπορώ να σας φτιάξω άλλη σελίδα με άλλα άτομα (αλλά όπως είναι λογικό θα μου πάρει παραπάνω χρόνο) ενώ αυτή που σας λέω, είναι ήδη έτοιμη...
bibisidis
Honorary Member

Μέλος από: 07 Ιουλ 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 14:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να σε βοηθησω προσπαθω. Οχι να σου την πω η κατι αλλο.
Αν πας στην σελιδα εχει καρτελα με στατιστικα. Εκει λεει ποσοι ειναι αντρες, ποσες γυναικες, τι ηλικια, απο που ειναι κτλ.

Επειτα ο τροπος που εγιναν τα likes, εχει πολυ μεγαλη σημασια για τον πιθανο αγοραστη της σελιδας.

Αυτα ειναι μονο λιγα απο αυτα που σιγουρα θα σε ρωτησει καποιος ενδιαφερομενος
pekovic13

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 15:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ναι το καταλαβαίνω, αν και στην αρχή νόμιζα πως είσαι και εσύ ενδιαφερόμενος

Έχω και γω μια τέτοια σελίδα σαν αυτή που θέλω να δώσω η οποία λειτουργεί άψογα (εμφανίζει τα άρθρα του blog μου) και έχει τα πάντα από θέμα στατιστικών...
hliast

Μέλος από: 13 Αυγ 2010
Περιοχή: athens
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 16:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

pekovic13 ανέφερε:
Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να πω τον τρόπο

Αλλά εγγυούμαι ότι είναι 100% νόμιμο-κανονικό και ότι επιλέγετε εσείς το όνομα της σελίδας (καλά αυτό είναι και λογικό)

Πάντως τα άτομα της συγκεκριμένης σελίδας (το μεγαλύτερο ποσοστό βέβαια) κάνανε Like λόγω πολιτικού ενδιαφέροντος... Αν σας πειράζει αυτό μπορώ να σας φτιάξω άλλη σελίδα με άλλα άτομα (αλλά όπως είναι λογικό θα μου πάρει παραπάνω χρόνο) ενώ αυτή που σας λέω, είναι ήδη έτοιμη...

αλλαζουν ονομα η σελιδες ? απο ποτε? εγω ξερω οτι ονομα της σελιδας μπορεις να το αλαξης οταν τα μελλοι ειναι μεχρη 250 ατομα μολις γινουν 251 παει οτι ονομα εδωσες εδωσες δεν αλαζης ,εκτος και εαν υπαρχει κατι νεο και δεν το ξερω να με ενημεροσετε και μενα βρε παιδια

το μονο που μπορης να αλαξης ειναι το ονομα λινκ δηλαδη p.x www.facebook.com/des.tin.tade.edo να το εχεις ετσι και να το κανης οτι θελεις μετα
www.facebook.com/oti.thelis (σου δινη την επιλογη σε περιπτοση λαθους μονο μια φορα )

αλλα εαν εχετε κανενα τροπο να αλαζετε τα ονοματα περα τον 250 ατομον πεστε μας και εμας το μυστικο
megsk

Μέλος από: 14 Ιουλ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 19:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

συμφωνό με hliast ... εκτός και αν διαφεύγει και σε μένα ... εντωμεταξεί η τιμή 1000 ευρώ είναι εντελώς άκυρη ... οι τιμές στην αγορά είναι άλλες για profil όμως ... τα pages δεν αλλάζουν. Επίσης πωλούνται likes..
pekovic13

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 19:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δηλαδή ποιές τιμές είναι λογικές κατα τη γνώμη σου megsk??? (Και για page με 5000 likes και για προφίλ με 5000 φίλους)
hliast

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 20:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

megsk ανέφερε:
συμφωνό με hliast ... εκτός και αν διαφεύγει και σε μένα ... εντωμεταξεί η τιμή 1000 ευρώ είναι εντελώς άκυρη ... οι τιμές στην αγορά είναι άλλες για profil όμως ... τα pages δεν αλλάζουν. Επίσης πωλούνται likes..

με προλαβες σχετικα με τα 1000 ευρω ηθελα να βεβεωθο σχετικα με τα κλικ μεσο διαφημισης στο facebook ποσο βγαινουν

5000 like με διαφημιση στο facebook με 0.15 -0.19 ανα κλικ βγαινης στα ιδια , αρα δεν υπαρχει ευκαρια δηλαδη να βρης μια σελιδα σε ευκαιρια τιμη και να την παρης

εαν παρουμε το χαμιλοτερο που ειναι το 0.15 βγαινη 750 ευρω δηλαδη εχεις δωση παραπανω 250 αερα και το υψιλοτερο το 0.19 ειναι 950 ευρω παλι δηλαδη εαν 50αρι αερα

τωρα θα μου πεις ναι αλλα εχεις 5000 ατομα αμεσος χωρις κουραση χωρις τιποτα και αμεσος
ποσταρης οκ δεν διαφωνο

ομως οπως θα ξερετε σχεδον ολοι τα δικτυα προωθουν σελιδες ανα λικε με 0.08 το λιγοτερο 400 ευρω δηλαδη και σε 3-4 μερες εχεις πιαση απο προωθιση δικτυον στανταρ
2 με 3000 χιλιαδες (παρακολουθουσα με τετοια σελιδα με τι ρυθμους ανεβενε και σε 3-4 μερες ειχε αυτα τα λικε ) εαν υπολογισης πως στης ενημεροσης βγαινη και το

π.χ του hliast αρεσει η ταδε σελιδα και παταν κατα μεγαλο ποσοστο και η φιλοι τον φιλον σου λικε
εχουμε 2-3 χιλιδες απο πληρονη και αλλες τοσες τουλαχιστον τσαμπα δηλαδη 5- 6 χιλιαδες
το πολυ σε 7 μερες

θελω να πιστευω πως ισως εχει κανη λαθος τα μηδενικα απο ταχιτα πιστευω οτι θα ηθελε
να πει 100 ευρω και οχι 1000 αυτο πιστευω

γιατι οπως εχουνε γινη τωρα η σελιδες δεν αξιζη να της αγορασης δεν ειναι πως παλια που ποσταριζες και το εβλεπαν ολοι οσοι ειχαν κανη λικε στην σελιδα τωρα μονο το 12 % βλεπη την αναρτηση δηλαδη στα 5000 ατομα βλεπουν 500-600 ατομα

αμα ριξης ενα 5ευρω θα την δουνε σχεδον στο συνολο τους σε 3 μερες

εχω και εγω καμια 10αρια σε σειρα σελιδες που ανεβουν μονες τους σε λικε πυ της βλεπουν απο τα αγαπημενα της κεντρικης σελιδας (της μεγαλιτερης σε λικε )στο μελλον δηλαδη εβγαλα αυτοκινιτο? η διαμερισμα ?

γιαυτο λεω το παιδι πρεπη να εκανε λαθος στα μηδενικα δεν νομιζο να εννοει χιλια
hliast

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 20:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

pekovic13 ανέφερε:
Δηλαδή ποιές τιμές είναι λογικές κατα τη γνώμη σου megsk??? (Και για page με 5000 likes και για προφίλ με 5000 φίλους)

ποσα δινης για 3 προφιλ με 5000 φιλους το καθε ενα

τα δυο απο τα τρεια εχουνε και 4000 εγγεγραμενους

δηλαδη τα δυο προφιλ εχουνε 9000 ατομα και το ενα εχει 5000 φιλους και 2000 εγγεγραμενους
επισης ποσα δινης και για μια ομαδα με 10800 μελλοι

(δεν πουλαω αλλα θελω να δω ποσα δινης )
cyberfreak
Honorary Member

Μέλος από: 08 Σεπ 2004
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Κρυα Βρυση
View users profile Send email to user Visit posters website
deviantART facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 20:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δινω σελιδα με 5551 ατομα 50ευρω και οχι 1000

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ::ΠΡΟΣΦOΡΕΣ ΕΩΣ 90%
::ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ::
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 23:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τεραστιο το κοστος ουτε το 1/4 δεν θα πιασει

εγω σελιδα με 22000 ατομα και την πουλησα χαμηλοτερα

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 93
Νέα: 348
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2012 23:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

30000 για σελίδα με 150000 likes, extra προσφορά μόνο για σήμερα και για μια ώρα.

cyberfreak
Honorary Member

Μέλος από: 08 Σεπ 2004

Περιοχή: Κρυα Βρυση
deviantART facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 02 Αυγ 2012 08:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cordis ανέφερε:
30000 για σελίδα με 150000 likes, extra προσφορά μόνο για σήμερα και για μια ώρα.

ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work

εμενα ενας μου ειπε για 490,000 κοσμο 50000ευρω στην αρχη νομιζα καραμελες ελεγε αλλα μετα μου ειπε ευρω

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ::ΠΡΟΣΦOΡΕΣ ΕΩΣ 90%
::ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ::
urahara

Μέλος από: 11 Δεκ 2011

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 03 Αυγ 2012 21:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αν ενδιαφέρεστε πάντως για 350 δίνω page με πάνω από 30.000

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Internet Marketing, Social Media watch » facebook fan pages

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
ΠΩΛΕΙΤΑΙ Σελίδα 71 χιλιαδες ατομα 1 tsele 24 Νοε 2014 16:11
fazgr Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σελίδα facebook ειδικού κοινού για deals 45k Έλληνες 1 vagias 19 Νοε 2014 13:55
Spike92 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
πωλειται σελιδα με 22.000 likes 0 kostas1234 18 Νοε 2014 22:16
kostas1234 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Πωλείται ενεργη σελίδα με 51.000 like 1 tsele 18 Νοε 2014 04:14
tsele Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Αγοράζω facebook fan page 20.000 + likes 1 Spike92 16 Νοε 2014 17:14
tsele Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος