Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Αναζήτηση Εργασίας - Web programmer/ Developer

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
persa

Δημοσίευση από persa » 02 Αύγ 2012 14:10

Όπως θα δείτε και από το βιογραφικό μου έχω εμπειρία στην τροποποίηση php κώδικα για Joomla & OsCommerce sites.

Μία συνοπτική εικόνα για την εργασιακή εμπειρία που διαθέτω είναι η εξής:

Επί 5,5 χρόνια εργαζόμουνα σε Digital Marketing Agency (Eurisko.gr) ως προγραμματίστρια (web programmer/web developer), όπου προγραμματίζαμε ίντερνετ διαφημίσεις μέσω google πλατφόρμων (διαφημιστικές καμπάνιες) μεγάλων εταιρειών όπως Eurobank, nokia, ταχυδρομικό ταμιευτήριο, anytime κλπ Επιπλέον ήμουνα υπεύθυνη όσον αφορά τον προγραμματισμό, τα στατιστικά για email καμπάνιες. Ενδεικτικοί πελάτες αυτού είναι Cutty Shark, rainbow κτλ Όπου πλέον άλλαξε αντικείμενο και έμεινα άνεργη.

Ως προγραμματίστρια στις κατασκευές δυναμικών και στατικών ιστοσελίδων, η εργασιακή μου εμπειρία είναι περίπου 2 χρόνια, όπου ασχολήθηκα με εγκατάσταση, τροποποίηση, παραμετροποίηση, προγραμματισμό CMS βασισμένα σε php scripting language (Joomla και OsCommerce). Καθώς και επεξεργασία εικόνας μέσω Photoshop, είμαι medium user του Flash. Γνωρίζω php απλά δεν μου είχε ζητηθεί να γράψω εξολοκλήρου κάποιο script μόνο τροποποίηση αυτών. Ποτέ δεν είναι βέβαια αργά για κάτι. Επιπλέον έχω μεγάλη θέληση στο να μαθαίνω νέες γλώσσες προγραμματισμού και γρήγορα εφόσον χρειαστεί.

Το βιογραφικό μου σημείωμα περιλαμβάνει κάποια παλαιά δείγματα εργασιών που υπάρχουν ακόμα στο ίντερνετ, βασισμένα σε διάφορες τεχνολογίες (Joomla, OsCommerce, Flash).
Συνημμένα
CV_Mersini_Grammatika_pdf.pdf
Βιογραφικό Web Programmer- Μερσίνη Γραμμάτικα
(241.33 KiB) Μεταφορτώθηκε 424 φορές

persa

Δημοσίευση από persa » 03 Αύγ 2012 11:18

CyberCr33p έγραψε:Ρίξε μια ματιά και στο http://jobs.freestuff.gr
merci :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση