freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [5 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: serverπαιδιάκόπος Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
TravianKopela

Μέλος από: 07 Αυγ 2012

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Αυγ 2012 00:16    Θέμα: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server
Περιγραφή θέματος: παιδιά ειλικρινά είναι ανάγκη τόσος κόπος μην πάει τζάμπα
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δεν ξέρω σε ποια ενότητα είμαι ένας mod να το μεταφέρει συγγνώμη δεν ήξερα καν που να το βάλω

βασικά το travian το ξέρετε πιστεύω όλοι έχω φτιάξει δικό μου server με 500x rates δεν δίνο link να διαφημίσω θέλω απάντησης ο server μου εδώ ''http://www.000webhost.com/'' είναι σε free hosting link to hosting και θέλω να το κάνω να είναι δικό μου hosting και εντελώς δικός μου ο server δεν είναι dns είναι MySQL/phpMyAdmin και τέτοια φάση τι μου προτείνεται...επίσης ένα καλο domain και φτηνό θα ήθελα με το πολύ 25-50 euro και το hosting που να είναι φτηνό οικονομικά δεν τα πάω και καλά είμαι 17χρ έχω κόσμο ήδη 1032 εγγραφες απλά ο server ήταν σε eniglish και τον μετάφρασα αλλα και τον μετάφρασα σε greeklish δεν γίνετε σε ελληνικά είναι σε free hosting και άμα κλίση θα πάει τζάμπα ο server και θα χαθούν όλα άμα κλίση το site που με βοηθάει μέχρι στιγμής σωστά ο server χρειάζεται αυτά τα παρατακατω δεν ξέρω αν είναι dns πρώτη φορα ασχολούμαι δεν έχω γνώσης οπωσδήποτε θέλει αυτά MySQ και phpMyAdmin φυσικά με filezinia τον έφτιαξα έβαλα τα files που βρήκα από ένα βίντεο στο Youtube δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το διαφημίσω αυτό ούτε το διαφημίζω απλά με αυτό το χρησιμοποιώ εδώ θέλω λοιπόν να μου πείτε που να βρω ένα hosting με τα παραπάνω να πληρώσω φυσικά με PaysafeCard πιστωτικές και τέτοια δεν έχω π.χ άμα πληρώσω μονο το domain ο server δεν παίζει να κλίση δεν είναι ούτε πριβέ τίποτα p.x στέλνω link κανεις εγγραφη και παίζεις ασταμάτητα το πρόβλημα όπως είπα φοβάμαι μην κλίση για να τον μεταφράσω και όλα αυτά μου πήρε 4 μήνες και τα files είναι αλλουνού δηλαδή κάτω γραφή πχ travianProtucton run on:6 2010-2011 δηλαδή παίζει να κλίση οποτε θέλουνε αυτή που έχουνε τα files η δικά μου είναι απλά μαρεσή πολύ επειδή πίνω και πρέζα για να ξεκόψω όσο είναι νωρίς να κάνω τον δικό μου server πως το λένε συγνωμη κιόλας για την έκφραση τις πρέζας θέλω να μου προτείνεται ένα φτηνό hosting με αυτά που σας είπα και αν είναι εύκολο σε ελληνικό site Πρώτα να μου απαντήσετε στις επάνω ερώτησης που είπα δεν παίζει να απαντήσω ξανά p.x να με rotate διαφορα πείτε ότι ξέρετε ευχάριστο για το χρόνο σας αν σας κούρασα πάρτε ποστάν..
gvard
Honorary Member

Μέλος από: 16 Μαη 2002
Περιοχή: Τραχανοπλαγιά
View users profile Send email to user Visit posters website
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 07 Αυγ 2012 23:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

2 Ponstan προσπαθώντας να βρω τελεία στο κείμενο
servetas

Μέλος από: 01 Φεβ 2010

View users profile Send email to user Visit posters website
twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 08 Αυγ 2012 10:36    Θέμα: Re: έχω φτιάξει έναν Travian πριβέ server
Περιγραφή θέματος: παιδιά ειλικρινά είναι ανάγκη τόσος κόπος μην πάει τζάμπα
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

TravianKopela ανέφερε:
επειδή πίνω και πρέζα
megsk

Μέλος από: 14 Ιουλ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Αυγ 2012 16:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Den katalava tpt fobero keimeno xaxaxa
Thoughtless

Μέλος από: 21 Αυγ 2007
Περιοχή: 51
View users profile
twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 08 Αυγ 2012 17:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ααααχ τι μου θύμισες ! http://www.youtube.com/watch?v=TRpAILxYlR4

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Χρειάζομαι γνώμη για την ποιότητα του υπολογιστή που θέλω να αγοράσω 3 Vargof 13 Απρ 2014 23:30
Zizo Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Μαθηματικά παιχνίδια για παιδιά- Zeus vs. Monsters 1 sasa1982 25 Μαρ 2014 14:32
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 02 Οκτ 2014 16:28 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites