Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

προβολη της σελιδας μου στο google maps?

Search Engine Optimization, Search Engine Positioning, Τρόποι προώθησης των σελίδων μας

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, SEM Moderators

Απάντηση
ababapanos

Δημοσίευση από ababapanos » 06 Μαρ 2016 21:01

καλησπερα μια ερωτηση θα ηθελα να κανω , πως μπορω να προσθεσω μια σελιδα μου , για να εμφανιζεται στο google maps?

για παράδειγμα αν στο google κάνετε αναζητηση για : επιπλοποιοί καλαματα , στο χαρτες , στα αριστερα , εμφανιζονται 4 επιπλοποιοί.
https://www.google.gr/maps/search/%CE%B ... a=!3m1!4b1

Πρεπει να πληρωσω στην google για να βαλω και την δικη μου σελιδα εκει?

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Δημοσίευση από bibisidis » 06 Μαρ 2016 21:54

Στο link που έδωσες, στον χάρτη δηλαδή, έχει μενού τέρμα πάνω αριστερά. Είναι 3 γραμμές. Πάτησέ το και μετά επέλεξε "Πρόσθεσε μια επιχείρηση που λείπει"

Μετά σημπληρώνεις ότι στοιχεία σου ζητήσει και την θέση στον χάρτη. Χρειάζεσαι νομίζω και λογαριασμό καταρχήν gmail αλλά και google bussiness.

ababapanos

Δημοσίευση από ababapanos » 06 Μαρ 2016 22:06

Ευχαριστω για την απαντηση. οποτε ειναι δωρεαν απο οτι βλεπω... γινεται δηλαδη αν καποιος πχ πλκτρολογει επιπλοποιοι καλαματας να εμφανιζεται και το δικο μου πχ...,και οι σειρα εμφανισης μετα αν θα το εμφανιζει , πρωτο , δευτερο τριτο κλπ , θα παίζει ρολο απο την επισκεψημοτητα?

Άβαταρ μέλους
changlee
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από changlee » 21 Ιουν 2016 19:56

Αν φτιάξεις μια σωστή σελίδα στο Google Business τότε θα σε εμφανίζει πρώτο πρώτο. Και ναι, είναι δωρεάν.
Τεχνολογική Ανάπτυξη (1μ.Χ. - 1975) = Τεχνολογική Ανάπτυξη (1975 - Σήμερα)

Μπορείτε να με βρείτε στην κατασκευή ιστοσελίδων BLB.gr | Δωρεάν SEO εργαλεία | Δωρεάν Disavow File

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές αναζήτησης & SEO”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης