freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

phpbb κλπ...εργαλείο ή παγίδα?

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [34 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: phpbb Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 478
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 09:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ο προγραμματισμός σίγουρα θέλει διάβασμα, αλλά προπάντων θέλει μυαλό... όμως δεν είναι αυτό το θέμα μας..

Συνοψίζοντας και συμφωνώντας με κάποιες απόψεις καταλήγω κι εγώ ότι τα έτοιμα συστήματα είναι σίγουρα απαραίτητα, με όλες τις αδυναμίες τους, ειδικά στον τομέα που είμαστε (internet) που λόγο της φύσης του είναι και Open (έχουμε δηλαδή και τον πηγαίο κώδικα στα χέρια μας).

Λόγοι:
- Δεν χρειάζεται να ανακαλύψουμε και πάλι τον τροχό.
- Δεν είναι απαραίτητο να είμαστε όλοι προγραμματιστές PHP, JSP, ASP, CFM, .NET, JavaScript κτλ για να φτιάξουμε ένα δυναμικό site.
- Αν θέλουμε να γίνουμε, είναι μια καλή αρχή για να πειραματιστούμε και να πάρουμε ιδέες.
- Πολλές φορές αρχίζουμε μια σελίδα μόνοι μας και δε μπορεί να τα κάνει όλα ένα άτομο.
- Το internet είναι για πολλούς το hobby τους και όχι η δουλειά τους.
- Αυτός που φτιάχνει μια σελίδα με έτοιμο σύστημα έτσι κι αλλιώς δε θα πλήρωνε κάποιον για να του το φτιάξει.
- Δεν χρειάζεται να επικεντρωθείς στο πως θα το φτιάξεις, αλλά στο πως θα το γεμίσεις.

Και αυτό το τελευταίο είναι το πιο σημαντικό απ' όλα. Τι να την κάνω μια σελίδα με το super drooper πρόγραμμα που έχει φτιάξει μόνο για αυτήν ο τάδε εάν είναι κενή ή ελλιπής ή άνεφ ενδιαφέροντος. Γι' αυτό όσοι φτιάχνετε σελίδες είτε με τον 'εύκολο' τρόπο είτε με τον 'δύσκολο' το κύριο μέλημα σας θα πρέπει να είναι το πλούσιο περιεχόμενο καθώς και η ανάδειξή του.

Γι' αυτό να μη πηγαίνουμε στα άκρα, και να μη χάνουμε τον στόχο μας που είναι φυσικά το περιεχόμενο...

dimsis
Reporter

Μέλος από: 25 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 9
Νέα: 89

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 15:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=92268&sid=9fbd49...fff7c8ccfe3#92268
Cha0s
SysAdmin

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2
Νέα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 17:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

sornok ανέφερε:
p.s. ειδικά ο τύπος που λέει στο sign του ότι ο προγραμματισμός θέλει μυαλό και όχι διάβασμα... θεός...

Opios pisteyei oti den isxiei kati tetio as to analisoume ego den xaliemai...
:twisted: :twisted:

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 17:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

{Gianni pote ebgales to emotion twisted ? }

Μέλος από: 12 Νοε 2003

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 18:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μάλλον φίλε μου δεν κατάλαβες καθόλου το νόημα αυτών που έγραψα

το θέμα δεν είναι αν συμφωνώ η διαφωνώ

για μένα το θέμα είναι αν κάποιοι την έχουν `δει` ή όχι

κσι όχι μόνο σν την έχουν δει αλλά και αν κάνουν abuse τους άλλους επειδή ξέρουν κάποια πράγματα...

πως νομίζετε ότι νιώθει κάποιος που μπαίνει σε ένα forum και βλέπει διάφορους να μιλούν με έπαρση λες και έχουν πιάσει τον παπά από τα @@@@@ ?

πραγματικά εγώ πάντως πήρα μια πολύ άσχημη εντύπωση από το `εγώ` σας...

αυτά , φιλικά πάντα
Cha0s
SysAdmin

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 18:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Epidi ta sigekrimena pou les ta pairno oti prokeitai gia mena xalara mias kai ego eimai aytos pou kanei ayto pou les tha sou apantiso.

Den einai katholou thema poso tin exei dei o kathenas.
Einai thema tou kathena pou mpainei edo mesa an exei mialo i oxi.

Otan emena mou karfothike i idea sto mialo na mpo sto AWMN (Athens Wireless Metropolitan Network www.awmn.gr) den eixa idea apo asirmata diktia (apo ensirmata ta basika).

To forum tou AWMN einai pragmatika thisayros gia to sigekrimeno antikeimeno.
An theoreis oti edo peftei eironia i kraksimo gia diafores erotiseis pou ginontai pou na deis ekei ti logokrisia kai eironia kai kraksimo peftei...
Gia erotiseis pou oloi rotane sta prota vimata tous.

Ego epidi den goustara na mou tin pei kaneis gia kanena logo oute piga na rotiso kanenan kai na ton prizo oute gemiza to forum me topics pou exoun xilioapantithei.
Efaga 2 mines sinexomena diavazontas oli tin ora to forum.
Pragmatika ematha pragmata poli xrisima xoris na rotiso kanenan kai na ipoxreotho se kanenan.

Diladi ego eimoun o blakas pou den ta zitisa etoima na mou ta apantisoun kai oi alloi oi eksipnoi?
Oxi filarako mou. Oi alloi trone to kraksimo kai kala pathainoun.

Akrivos to idio simbainei kai edo.

Kathe mina sou skane apo 1-2 atoma me midamines gnoseis se pollous tomeis kai sou lene thelo na ftiakso forum!
Ekei bidoneis i den bidoneis ? Einai na ton arxiseis kai i tha to parei patriotika kai apo peisma tha strosei ton kolo tou na balei tpt sto stourno ton nionio tou kai tha kanei ayto pou thelei i tha riksei to kraksimataki tou amesa i emesa opos kai esi pou les oti tin exoume dei kai tha apoxorisei me elafra.

To forum den einai KEK na sou mathei oti sou katebei.
To forum einai gia atoma pou exoun to ligotero tis basikes gnoseis (gia to antikeimeno pou asxoleitai to forum) oste na mporei na ginei sizitisi.

Den mporei na erxetai o allos kai na sou leei mathe mou ta panta apo ipologistes kai na perimenei KAI NA APAITEI apantisi...

Kai gia na katalikso kapou i ipografi mou einai sosti kai tha sou po giati.

AN OLOI OSOI ROTAGANE OTI mal**ia TOUS KATEBENE EIXANE MIALO NA DIAVASOUN THA DIAVAZANE.
Epomenos gia na asxolitheis me kati prota thelei MIALO kai meta DIAVASMA.

Tora i oi perisoteroi den exoun mialo, i den kseroun na diavazoun oi den kseroun oute na diavazoun oute exoun mialo i apla bariountai pou zoune kai nomizoun oti tha katsoume san tous m****kes na linoume tin kathe xazi aporia tous pou ama kathotan na to psaksei tha to ebriske pio grigora apo to na kanei sign up, activate, login, post kai na perimenei kai reply....

Tora pou episima peistikes oti tin exo dei opos les akoloutha tis 2 epiloges pou anefera parapano.
Elafra pidimatakia i Diavasma kai sovara themata me noima.

Alithia posoi idioi san kai sena exoun anoiksei tin idia sizitisi gia ton idio logo ksereis? Fisika oxi... den nomizo na exeis mpei ston kopo na deis kan kanena topic pera apo ta prota 4-5 stis protes 4-5 katigories...

Mallon tha prepei na kano Copy-Paste to keimeno mou oste ston kathe eksipnakia pou erxetai na mas pei oti tin exoume dei na tou to kano post na min ta grafo apo tin arxi kathe fora.

Alores Dolores!

Μέλος από: 20 Μαρ 2003

Περιοχή: Athens - Pyrgos
View users profile Send email to user Visit posters website
blog 
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 19:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Tελικά, το θέμα βλέπω έχει απήχηση! Αυτό που αρχικά ήθελα να πω είναι, πως δεν αρκεί να ξέρεις να γράφεις στο Word, για να γράψεις ένα λογοτεχνικό αριστούργημα, αλλά και το να γράψειςς ένα αριστούργημα, δεν απαιτεί φυσικά να το γράψεις σε Word... Για τον οποιονδήποτε λοιπόν, καλό θα ήταν να μην πέφτει σε λούμπες, γιατί το ίντερνετ και η πληροφορική, ακόμα και η ζωή γενικότερα, είναι γεμάτη από τέτοιες! Ας κοιτάμε να κάνουμε την δουλειά μας καλύτερα, με τον καλύτερο τρόπο. Αλλού μπορεί να εξυπηρετεί το έτοιμο CMS, αλλού να φαίνεται ανεπαρκές, κάποιου άλλου η δουλειά ίσως να είναι απλώς και μόνο η αυτοπροβολή! Τίποτα δεν είναι άσπρο ή μαύρο. Εγώ για παράδειγμα, γιατί να καθίσω να ασχοληθώ με HTML, flash, php και διάφορες τεχνολογίες, όταν με το Dreamweaver και ένα phpBB μου λύνονται τα χέρια? Ωστόσο, αν ήθελα να δημιουργήσω κάτι επαγγελματικό, θα είχα δικαίωμα να αυτοπροσδιοριστώ ως webdesigner? Το μόνο που ίσως να κατάφερνα, θα ήταν να κοροϊδέψω κάποιους που δεν καταλαβαίνουν και πολλά από internet ή/και δεν έχουν τις απαραίτητες γνώσεις.

chaOs: Μην "βιδώνεις", έτσι κι αλλιώς, ένα φόρουμ που δεν έχει τα κατάλληλα άτομα και τους απαραίτητους επισκέπτες ώστε να γίνει ουσιαστική συζήτηση, θα είναι ένα άδειο φόρουμ...Εκ του αποτελέσματος κρίνονται όλα (σχεδόν)

sornok: Αν το ΕΓΩ των ατόμων που συμμετέχουν σε αυτές τις συζητήσεις ήταν υπέρμετρο, το freestuff δεν θα ήταν το πιο επιτυχημένο site στην Ελλάδα αυτή την στιγμή!

Εν τέλει, συμφωνώ σε όλα όσα αναφέρει ο cordis! Φίλε μου, έχεις πολύ σωστή αντίληψη του χώρου με τον οποίο ασχολείσαι! Respect!

Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους,
Πάνος

Μέλος από: 24 Μαρ 2004
Βοηθήματα: 6
Νέα: 5
Templates: 5

Περιοχή: 7ος Ουρανός
blog deviantART flickr facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 19:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

8a mporoyses na to kaneis kai ypografh alla einai megalh re gmt... kthnos 8a ginontai oi selides poy apantas...

Ypopsin oti den eirwneyomai. Gia mena, ayta poy eipes einai swsta.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 19:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αν γνωρίζω που πέφτει η μηχανή του αυτοκινήτου και πως να αλλάζω λάδια, θα πρέπει να αυτο-αποκαλούμε "μηχανικός αυτοκινήτων" και να προσφέρω και τις υπηρεσίες μου ως "επαγγελματίας" σε αυτούς που δεν τα γνωρίζουν;

Κατά τα άλλα, σαφώς αν υπήρχε μηχανικός που θα μου έκανε τζάμπα την δουλειά, θα το προτιμούσα...
LightForce
WebDev Moderator

Μέλος από: 13 Απρ 2003
Περιοχή: Μοσχάτο
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2004 22:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η γνώμη μου ειναι οτι ειναι τρομερό εργαλειο η php παιδια, ειδικά τα έτοιμα forum phpbb και άλλα
σου προσφέρουν έτοιμη μια ιστοσελίδα-κοινοτητα προδιαγραφων, ετοιμη να την χρησιμοποιησεις.

Τωρα για το τι δηλώνει ο καθένας για μένα (τονιζω το για μένα) ειναι παντελώς αδιάφορο.
Δεν εχω ουτε ενα δευτερόλεπτο χρόνου παιδιά να ασχοληθώ με το τι νομίζει ο καθένας οτι είναι..

Εγώ ειμαι ο maradona
grjava

Μέλος από: 13 Μαρ 2002
Βοηθήματα: 3

Περιοχή: athens
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2004 03:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Για το θέμα του topic:

Οι έτοιμες εφαρμογές είναι το καλύτερο σχολείο για μαθητευόμενους και όχι μόνο.

Προς Cha0s:

Δυστυχώς την γνώμη του sornok για μερικά άτομα εδώ μέσα την έχουν και άλλοι πολλοί και αυτήν την γνώμη την εισπράτω καθημερινά με διάφορα μηνύματα που παίρνω.
Δικαίωμα να κράξεις κάποιον δεν έχεις ούτε εσύ ούτε και ο ίδιος ο Σκλάβος με την αιτιολογία ότι κάποιος έκανε μιά χαζή (για εσένα) ερώτηση.
Όλοι μας από κάπου ξεκινήσαμε και δεν με υποχρεώνει κανένας να διαβάζω ή να αναζητώ σε χιλιάδες topics του fs κάτι για το οποίο θέλω να μάθω. Αν ξέρεις να μου απαντήσεις έχει καλώς αν δεν ξέρεις άστο για κάποιον άλλον, αν πάλι δεν γουστάρεις να απαντήσεις στην χαζή μου ερώτηση απλώς μην απαντάς!!
Ειρωνίες, κραξίματα κλπ κρατησέ τα για τα forums (fora) των σελίδων σου. Δεν μιλάω προσωπικά μόνο για σένα αλλά και για διάφορους εδώ μέσα που έμαθαν τι είναι το localhost και το παίζουν προφεσόρες.
Προσωπικά απαντώ σε 20-30 μηνύματα την ημέρα εκ των οποίων στα περισσότερα οι απαντήσεις είναι μέσα στο grjava. Σε κανέναν δεν μίλησα ειρωνικά και σε κανέναν δεν είπα "το έχω κάπου μέσα στις σελίδες μου ψάξε βρές το".
Όσο για το μυαλό που λές, η μόρφωση δεν απαιτεί μυαλό αλλά όρεξη και σωστή αναζήτηση των πληροφοριών. Πληροφορίες τις οποίες μας ζητούν άτομα που δεν ξέρουν το αντικείμενο μέσα από αυτά τα forums(fora). Αλλά με τις απαντήσεις που παίρνουν πολλοί τερματίζουν αυτόματα και την καριέρα τους ως μέλη του fs.

Αυτά είχα να πω σε ένα forum που αγαπάω και πονάω για αυτό.
sornok

Μέλος από: 12 Νοε 2003

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2004 08:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

file chaos pragmatika kai pali xaneis to nohma

sou eipa ego pote ti eimai kai ti kano ? giati vgazeis symperasmata gia mena xoris na exeis gnosi ? den einai ligo aneu8yno auto ?

sou eipa pote oti diafono me afta pou les ? ego leo oti poli apla to na mpainei kapoios se ena forum kai na vlepei antimetopisi san afth pou eida kai periegrapsa mallon apotheitai apo afto. Pragmatika prepei na pistepseis oti yparxoun kai gnostes toy antikeimenou pou den theloun na vlepoun newbies na ginontai abuse (kai nai to awmn einai to megalytero paradeigma) , poso mallon enas newbie me kales protheseis... tha parei dromo kai den tha ksanaerthei... ektos an den ton theleis, tote ti skopo exei to forum ? an den sou aresei to forum kleisto kai pesta me ta filarakia sou...

analothikes na mou apantas se pragmata pou den exo ekfrastei kai einai poli pithnanon na symfonoume, to thema den einai an exeis dikio alla to pos to diekdikeis, etsi opos to diekdikeis, to xaneis

pare gia paradeigma emena, mpika, eida, tsantistika kai apla mpika ston kopo na ta po

na sai sigouros oti oi perissoteroi den mpainoun ston kopo na ta poun, fevgoun kai den ksanampainoun

tespa elpizo na egina katanohtos
dimsis
Reporter

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2004 09:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πόσοι forumίτες χρειάζονται για να αλλάξουν μία λάμπα;

1 για να αλλάξει τη λάμπα και να ποστάρει ότι η λάμπα έχει αλλαχτεί
14 για να μοιραστούν παρόμοιες εμπειρίες αλλαγής λαμπών και για να προτείνουν διαφορετικούς τρόπους που θα μπορούσε να γίνει η διαδικασία
7 για να προειδοποιήσουν για τους κινδύνους που περιέχει η αλλαγή λάμπας
1 για να μετακινήσει το τοπικ στη θεματική ενότητα περί λυχνιών
2 που αντιδρούν στην μετακίνηση στη θεματική ενότητα περί λυχνιών και προτείνουν τη μετακίνηση στη θεματική ενότητα περί ηλεκτρολογικών
7 για να υποδείξουν Greeklish/ορθογραφικά/γραμματικά λάθη στα posts
5 για να την πουν στους moderators που επέτρεψαν τα λάθη αυτά
3 moderators για να διαγράψουν τα flames περί των λαθών
6 που μαλώνουν για το εάν πρέπει να προφέρετε λάμπα ή λάμ-πα? άλλοι έξι που αποκαλούν τους προαναφερόμενους ηλίθιους
2 επαγγελματίες που πληροφορούν πως η σωστή ονομασία είναι λαμπτήρας
15 ξερόλες που θεωρούν τους εαυτούς τους επαγγελματίες και υποστηρίζουν ότι η ονομασία λάμπα είναι απόλυτα σωστή
19 για να πουν ότι το φόρουμ δεν ασχολείται με λάμπες και η συζήτηση θα πρέπει να γίνει σε φόρουμ που ασχολείται με λάμπες
11 για να υποστηρίξουν πως αφού όλοι χρησιμοποιούμε λάμπες τότε μας αφορά
36 για να συζητήσουν ποια μέθοδος αλλαγής είναι η καλύτερη, που θα βρείτε τις καλύτερες λάμπες, ποιες είναι οι καλύτερες μάρκες και ποιες οι χειρότερες
7 για να ποστάρουν λινκς όπου υπάρχουν διαφορετικά είδη λαμπών
4 για να ποστάρουν τα σωστά λινκς γιατί τα παραπάνω ήταν λάθος
13 που κάνουν quote σχεδόν όλα τα ποστς που έχουν γίνει μέχρι τώρα και προσθέτουν κάτω-κάτω ένα smile
5 για να δηλώσουν ότι αφού αμφισβητούνται ή παρεξηγούνται οι προθέσεις τους δεν θα ξαναγράψουν στο φόρουμ
4 για να πουν ότι τα θέμα αυτό έχει ξανασυζητηθεί και παλιότερα
13 για να πουν ότι όποιος θέλει να ρωτήσει κάτι σχετικό με λάμπες να κάνει πρώτα ένα ψάξιμο στο Google και 1 ξεχασμένος που κάνει reply στο αρχικό ποστ μετά από 6 μήνες ξαναρχίζοντας τα όλα από την αρχή!

(το κείμενο δεν είναι δικό μου, αλλά πιστεύω πως μας "πιάνει" όλους)
greek_manager
Honorary Member

Μέλος από: 21 Οκτ 2002

Περιοχή: Back to Greece
blog flickr picasa facebook linkedin twitter 
friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2004 11:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

To κουράσαμε νομίζω παιδιά, το θέμα ήταν πολύ καλό, αλλά εξελίχθηκε σε άλλο θέμα που μάλλον είναι "Η νοοτροπία των παλιών σε σχέση με τους newbies στα fora" ή κάτι τέτοιο, το οποίο μπορεί να είναι εξίσου ενδιαφέρον, αλλά κατά την γνώμη μου είναι κρίμα να χαλάει αυτό το ενδιαφέρον τόπικ.

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 478
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 14 Ιουλ 2004 11:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

στο εμβόλιμο θέμα (Θανάση μη βαράς ):

η γνώμη μου για την συμπεριφορά προς τους χρήστες που δεν ξέρουν τι θέλουν:
Αν αυτό σου την σπάει δεν απαντάς, γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να απαντήσει και να έχει την διάθεση να βοηθήσει.

η γνώμη μου για την συμπεριφορά προς τους χρήστες που θέλουν πολλά δίνοντας λίγα ή και τίποτα:
Αν αυτό σου την σπάει δεν απαντάς, γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να απαντήσει και να έχει την διάθεση να βοηθήσει.

η γνώμη μου για την συμπεριφορά προς τους χρήστες που νομίζουν ότι ξέρουν:

η γνώμη μου για την συμπεριφορά προς τους χρήστες που τα ζητάνε όλα στο πιάτο:

Το freestuff.gr αν έγινε ότι έγινε, είναι γιατί όταν ήμουν ο μόνος που απαντούσα, τότε το 1999 στο ξεκίνημά του, είχα την φιλοσοφία ότι απαντάω σε όλα. Ακόμα και αυτά που δεν ήξερα, έψαχνα και τα έβρισκα για να βοηθήσω όσο 'χαζά' κι αν ήταν. Είχα αρκετό χρόνο στην διάθεσή μου τότε...

Τώρα που είμαστε πολλοί, δόξα το Θεό, ο καθένας απαντάει και βοηθάει σε αυτά που ξέρει και αγαπά.
Αν κάποιο θέμα μας την σπάει δεν απαντάμε, γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να απαντήσει και να έχει την διάθεση να βοηθήσει.

τα παραπάνω δεν είναι πράγματα που δεν έχω ξαναπεί...

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [34 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Skype Meetings, το νέο δωρεάν εργαλείο τηλεδιάσκεψης της Microsoft για μικρές επιχειρήσεις 0 cordis 06 Ιουλ 2016 18:30
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 20 Ιαν 2017 20:05 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites