Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
alexkli

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από alexkli » 05 Σεπ 2004 13:37

Καλημέρα αγαπητά μου παιδιά!!!
Θέλω να σας θέσω το εξής ερώτημα:Ποιο κινητό κατα την άποψη σας έχει την καλύτερη εικόνα όσο αφορά τις φωτογραφίες του,και παράλληλα όταν βγάζει φωτογραφίες η συσκεύη να τις βγάζει αθόρυβα.
Έχω το SHARP το GX30 και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος,το ΝΟΚΙΑ το 6600 που είνα πριν απο το SHARP ήταν κλάσης ανώτερο!

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από Nkapa » 05 Σεπ 2004 13:57

Περίμενε 2 μήνες ακόμα να βγουν το 6630 και το S700. Αν πάλι βιάζεσαι έχω ακούσει πολύ καλά λογια για το Κ700.

Άβαταρ μέλους
geraki
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από geraki » 05 Σεπ 2004 23:55

Ξαναπάρε το 6600!!! :lol:
Εικόνα ← Αυτό το έκλεψα απ'τον Eneme.

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από blackhumor » 06 Σεπ 2004 18:02

Για τα ericsson πάντως αν θέλεις αθόρυβη φωτογραφία απλά απενεργοποιείς τους ήχους (παρατεταμένο το c για ταχύτητα) και είσαι έτοιμος
To LinkZ.gr ανανεώθηκε. Καταχωρήστε την ιστοσελίδα σας δωρεάν.
Διαφημιστικά δώρα για επαγγελματίες.
Διαφημιστικά στυλό.

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από viktoras » 07 Σεπ 2004 01:45

Τα Sharp [GX20 + 30] έχουν κατ'έμε τις καλύτερες κάμερες διότι βγάζουν άψογα και χωρίς φως [του ηλίου :p].

Tώρα, απ'όσο γνωρίζω [χωρίς να το έχω δοκιμάσει αυτό] πλέον την καλύτερη κάμερα την διαθέτει το 7610 της ΝΟΚΙΑ.

Επειδή αναφέρθηκε προηγούμενως το K700i, του οποίου είμαι κάτοχος θέλω να παραθέσω ότι το συγκεκριμένο κινητό βγάζει αξιόλογες φωτογραφίες υπό το φως της ημέρας άλλα όχι πολύ καλές την νύχτα [με την βοήθεια του φλας], μόνο σε αρκετά κοντινές αποστάσεις βγαίνουν καλές..
<?="Hello Freestuff";?>
Quality hosting by Cityhost

aftos

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από aftos » 10 Σεπ 2004 16:58

Me to T630 tis ericsson vgazeis kales fotos alla to 7610 den paizetai! I diafora fainetai poli perissotero otan tis pernas sto pc...TELEIES,arkei fisika na min exeis tremouliariko xeri :P

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 10 Σεπ 2004 18:03

SE 910i :P to apolito ...

Pavtos n gvomi mou eivai av agorazete kivito gia va exete psifiaki mixavi kai malista poli kali malov eisaste gelasmevoi !!!!
Poli akribi psifiaki mixavi kai poli mikri apodosi...
Me ta idia lefta pou perveis eva kivito me kamera perveis mia psifiaki mixavi kai exeis poli perisotera proterimata ...
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από viktoras » 10 Σεπ 2004 22:52

Rapido για κάποιους [including me] βολεύει ένα κινητό με ψηφιακή κάμερα για να απομνημονεύσουμε κάποιες στιγμές.Βέβαια, αν το Κ700i μου είχε λίιγο καλύτερη ανάλυση και νυχτερινή λήψη θα με ικανοποιούσε περισσότερο!
<?="Hello Freestuff";?>
Quality hosting by Cityhost

Άβαταρ μέλους
geraki
Honorary Member
Επικοινωνία:

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Δημοσίευση από geraki » 12 Σεπ 2004 00:35

Βασικά για να μην χάσεις καμία στιγμή, πρέπει να μπορείς να τραβάς πάντα, ακόμη και την νύχτα, και με ικανοποιητική ανάλυση.
Αν θεωρείς ότι η ψηφιακή κάμερα δεν κουβαλιέται και τόσο εύκολα, να σου πώς ότι η δική μου ψηφιακή (Sony DSC-U30) είναι μικρότερη σε μέγεθος από το κινητό μου (Nokia 6600) και βγάζει απείρως καλύτερες φωτογραφίες. Η αλήθεια είναι μάλιστα ότι δεν την αποχωρίζομαι ποτέ. Και κόστισε το 1/3 της τιμής του κινητού.
Εικόνα &#8592; Αυτό το έκλεψα απ'τον Eneme.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες