freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [9 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: ποιότητα Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
alexkli

Μέλος από: 01 Σεπ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Σεπ 2004 12:37    Θέμα: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΡΑΣ ΚΙΝΗΤΟΥ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλημέρα αγαπητά μου παιδιά!!!
Θέλω να σας θέσω το εξής ερώτημα:Ποιο κινητό κατα την άποψη σας έχει την καλύτερη εικόνα όσο αφορά τις φωτογραφίες του,και παράλληλα όταν βγάζει φωτογραφίες η συσκεύη να τις βγάζει αθόρυβα.
Έχω το SHARP το GX30 και δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος,το ΝΟΚΙΑ το 6600 που είνα πριν απο το SHARP ήταν κλάσης ανώτερο!
Nkapa
Honorary Member

Μέλος από: 22 Απρ 2002
Βοηθήματα: 1
Νέα: 1

Περιοχή: Μυτιλήνη
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 05 Σεπ 2004 12:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Περίμενε 2 μήνες ακόμα να βγουν το 6630 και το S700. Αν πάλι βιάζεσαι έχω ακούσει πολύ καλά λογια για το Κ700.
geraki
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
blog deviantART sync twitter friendfeed deviantART 
del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 05 Σεπ 2004 22:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ξαναπάρε το 6600!!!

Μέλος από: 22 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ελλάδα
ΜήνυμαΣτις: 06 Σεπ 2004 17:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Για τα ericsson πάντως αν θέλεις αθόρυβη φωτογραφία απλά απενεργοποιείς τους ήχους (παρατεταμένο το c για ταχύτητα) και είσαι έτοιμος

viktoras

Μέλος από: 05 Απρ 2001
Περιοχή: Γαλάτσι, Αθήνα
blog sync twitter 
ΜήνυμαΣτις: 07 Σεπ 2004 00:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα Sharp [GX20 + 30] έχουν κατ'έμε τις καλύτερες κάμερες διότι βγάζουν άψογα και χωρίς φως [του ηλίου ].

Tώρα, απ'όσο γνωρίζω [χωρίς να το έχω δοκιμάσει αυτό] πλέον την καλύτερη κάμερα την διαθέτει το 7610 της ΝΟΚΙΑ.

Επειδή αναφέρθηκε προηγούμενως το K700i, του οποίου είμαι κάτοχος θέλω να παραθέσω ότι το συγκεκριμένο κινητό βγάζει αξιόλογες φωτογραφίες υπό το φως της ημέρας άλλα όχι πολύ καλές την νύχτα [με την βοήθεια του φλας], μόνο σε αρκετά κοντινές αποστάσεις βγαίνουν καλές..

Μέλος από: 08 Ιουλ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2004 15:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Me to T630 tis ericsson vgazeis kales fotos alla to 7610 den paizetai! I diafora fainetai poli perissotero otan tis pernas sto pc...TELEIES,arkei fisika na min exeis tremouliariko xeri
Rapid-eraser
WebDev Moderator

Μέλος από: 05 Απρ 2003
Βοηθήματα: 2
Νέα: 2

Περιοχή: Πειραιάς
View users profile
portfolio facebook twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2004 17:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

SE 910i to apolito ...

Pavtos n gvomi mou eivai av agorazete kivito gia va exete psifiaki mixavi kai malista poli kali malov eisaste gelasmevoi !!!!
Poli akribi psifiaki mixavi kai poli mikri apodosi...
Me ta idia lefta pou perveis eva kivito me kamera perveis mia psifiaki mixavi kai exeis poli perisotera proterimata ...

viktoras

Μέλος από: 05 Απρ 2001
Περιοχή: Γαλάτσι, Αθήνα
blog sync twitter 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2004 21:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Rapido για κάποιους [including me] βολεύει ένα κινητό με ψηφιακή κάμερα για να απομνημονεύσουμε κάποιες στιγμές.Βέβαια, αν το Κ700i μου είχε λίιγο καλύτερη ανάλυση και νυχτερινή λήψη θα με ικανοποιούσε περισσότερο!

Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
blog deviantART sync twitter friendfeed deviantART 
del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 11 Σεπ 2004 23:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βασικά για να μην χάσεις καμία στιγμή, πρέπει να μπορείς να τραβάς πάντα, ακόμη και την νύχτα, και με ικανοποιητική ανάλυση.
Αν θεωρείς ότι η ψηφιακή κάμερα δεν κουβαλιέται και τόσο εύκολα, να σου πώς ότι η δική μου ψηφιακή ( Sony link to Sony DSC-U30) είναι μικρότερη σε μέγεθος από το κινητό μου (Nokia 6600) και βγάζει απείρως καλύτερες φωτογραφίες. Η αλήθεια είναι μάλιστα ότι δεν την αποχωρίζομαι ποτέ. Και κόστισε το 1/3 της τιμής του κινητού.

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 24 Ιαν 2017 17:19 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites