freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Συνεργασία με άλλο site για ηλεκτρονικούς

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [8 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: συνεργασία Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
suckis

Μέλος από: 11 Αυγ 2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 03 Ιαν 2005 19:43    Θέμα: Συνεργασία με άλλο site για ηλεκτρονικούς Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η σελίδα που έχω φιάξει έχει σκοπό την ενημέρωση και επικοινωνία μεταξύ των ηλεκτρονικών μηχανικών. Μέλη του για την ώρα είναι συνάδελφοι από το ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. Σκοπός είναι π προβληματισμός αλλά και η αλληλοβοήθεια μεταξύ των μελών σε σχετικά με τα ηλεκτρονικά προβλήματα. Στο μέλλον θα μπουν και αρχεία και σχέδια με κατασκευές. Απλά ζητώ συνεργασία με άλλα sites.

Μέλος από: 16 Δεκ 2004
Περιοχή: Cyprus
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 03 Ιαν 2005 19:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

kita emena to site mu einai gia kiprious user sou kani???
suckis

ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 01:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Όμορφο το site σου αλλά δεν έχει σχέση με τα Ηλεκτρονικά.

Μέλος από: 20 Δεκ 2002
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: κλειστή λόγω έργων
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 11:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Sucki kalimera,

sigoura exei sxesh me hlektronika to site? Ligo pou to koitaksa eixe mono eidiseografiko yliko kai oxi kati sxetiko me hlektronika. Mporo na sou proteino enan filo mou, pou afth thn stigmh tou kano hosting link to hosting, o opoios exei to www.electronics-lab.com. Einai ena apo ta megalytera site ston kosmo me hlektronikes kataskeves kai plhrofories.

Μέλος από: 28 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 2
Νέα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 12:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Με πρόλαβε ο Μιχάλης!

Και εγώ αυτό θα πρότεινα

ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 16:19    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κοιτάξτε. Το site αυτό το έκανα upload στα τέλη Οκτωβρίου. Από τότε έχουν κάνει εγγραφή 20 μέλη εκ των οποίων οι 3 δε γνωρίζω ποιοι είναι και οι υπόλοιποι είναι συνάδελφοί μου και πρώην συμφοιτητές μου. Περιμένω ήδη άλλα περίπου 20 άτομα της ίδιας ειδικότητας να εγγραφούν και από κει και πέρα πρέπει να διαφημίσω το site και στην σχολή από την οποία αποφοίτησα διότι η βοήθεια και των φοιτητών για την πληρότητά του είναι πολύτιμη.

Το άσχημο της όλης υπόθεσης είναι πως εργάζομαι αρκετά έως πολύ, από τις 08:30 μέχρι τις 19:00 οπωσδήποτε, τυγχάνει να σχολάσω όμως και στις 22:00. Αποτέλεσμα αυτού είναι η καθυστέρηση και ολιγο-ενασχόλησή μου με το site μου. Το θέμα είναι πως και οι υπόλοιποι συνάδελφοί μου που παρότρυναν την προσπάθειά μου, όσο αφορά την εργασία τους, κινούνται στα ίδια με εμένα επίπεδα μια και είναι όλοι εργαζόμενοι.

Η αλήθεια είναι πως έχω ήδη ξενυχτήσει πάρα πολύ για να καταφέρω κάτι και δεν έχω σκοπό να τα παρατήσω. Θα φτάσει όμως η στιγμή που θα υπάρχουν κάποιοι πλην εμού διαχειριστές του site ώστε να μοιραστεί η δουλειά και ο κόπος.

Για την ώρα αυτό που σκέφτηκα να κάνω είναι συν τοις άλλοις να ασχοληθώ λίγο και με την ενημέρωση των επισκεπτών για πικοίλα θέματα όπως είδατε αλλά και να απαιτείται η εγγραφή για να υπάρχει πρόσβαση στα τμήματα "Αρχεία" και "Συνδέσεις" τα οποία αφορούν τους Ηλεκτρονικούς Μηχανικούς.

Last edited by suckis on 04 Ιαν 2005 16:23, edited 1 time in total
iNDEFiX
Honorary Member

Μέλος από: 20 Δεκ 2002
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: κλειστή λόγω έργων
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 16:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Oraios Eyxomai na pane ola kala kai na vreis xrono na asxolitheis parapano me to site sou. Kai ego to idio parapono exo gmt.. Anyway opote einai etoimo kai exeis valei yliko mporeis na ksekiniseis gia diafores synergasies i antalages diafimisewn ktl. giati tora den exei kati sxetiko me hlektronika kai isos oxi kati to opoio tha traviksei ton kosmo pou theleis.

ΜήνυμαΣτις: 04 Ιαν 2005 16:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σωστός είσαι Mike. Άλλωστε ένα χαρακτηριστικό που με διακρίνει είναι η υπομονή πλην τη θέληση. Ευχαριστώ.

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Τώρα είναι 24 Ιαν 2017 02:58 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites