Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

[review] - Bridget Jones: The Edge of Reason

Σχολιάστε ή προτείνετε ταινίες που παίζονται στον κινηματογράφο, στην τηλεόραση ή κυκλοφορούν σε video και DVD. Ή κάποιο έργο που είδατε στο θέατρο.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 04 Ιαν 2005 01:05

Γλυκανάλατη ρομαντική κομεντί.

Αν το παίζεις βαρύς κι ασήκωτος καλύτερα μη πας να το δεις, γιατί θα χαλάσεις το image σου.

Σίγουρα όχι τόσο καλό όσο το πρώτο (είχα χαλάσει το image μου από πέρσι), αν και εμφανώς πιο πλούσιο στην παραγωγή.

Πήγα και το είδα μετά από αρκετές ώρες δουλειάς και ως αγγαρεία, σίγουρος ότι θα με πάρει ο ύπνος στην αίθουσα. Κατάφερα όμως να κρατηθώ ξύπνιος με το hot-dog στο ένα χέρι και τα νάτσος στο άλλο (εκεί έκανα εναλλαγές με το αναψυκτικό). Έσκασα κι ένα - δύο χαμόγελα, δε μπορώ να πω, αλλά σίγουρα δε μπορώ να πω ότι λύθηκα και στα γέλια...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
nerissa

Δημοσίευση από nerissa » 14 Ιαν 2005 13:09

Εγώ είδα προχθές το πρώτο και μου φάνηκε τελείως πατάτα!

Άβαταρ μέλους
fmayakos
Honorary Member

Δημοσίευση από fmayakos » 15 Ιαν 2005 00:13

ωραία τα λέτε, κορίτσια!
;-)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινηματογράφος - Θέατρο”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης