Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Ανταλλαγή text link ή banner link 120x60

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
doctor74
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από doctor74 » 11 Ιαν 2005 13:29

Καλησπέρα σε όλους και όλες :) ,

Όποιος ενδιαφέρεται για text link ή Banner link 120x60 μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο webmaster@orange.gr ή με απευθείας απάντηση στο (εδώ)forum. :hammer:
Αν πρόκειται για bannerάκι μπορεί να τοποθετηθεί δίπλα στο ήδη υπάρχον της Home Page.
Το url της σελίδας είναι το http://www.orange.gr.

Άβαταρ μέλους
denniskriti
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από denniskriti » 17 Ιαν 2005 16:59

einai down to site h mou fenete..anyway....an me to kalo giany to site..perimenw kapoio email soy...msnm-email :scorpion__kriti@hotmail.com

Άβαταρ μέλους
doctor74
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από doctor74 » 18 Ιαν 2005 12:32

Φίλοι μου καλησπέρα :D ,

Λόγω υποχρεώσεων τώρα μόλις κατάφερα να δω τα νέα post. denniskriti το site μου δεν "έπεσε" (τουλάχιστον εν γνώσει μου),τις τελευταίες ημέρες :o .(ευχαριστώ EneMe που το ανέφερες).Όσον αφορά την ουσία της υπόθεσης δηλαδή το banneraki έχω λάβει ήδη άλλα 2-3 προσωπικά μηνύματα και τοποθέτησα 2 bannerakia 120x60 στο www.orange.gr .Θα προσθέσω το link του site σου στις φιλικές μου σελίδες κι αν θες στείλε μου ένα mail στο webmaster@orange.gr ή post εδώ, για να δω μήπως τα καταφέρω να χωρέσω κι ένα τρίτο banner :roll: .Περιμένω απάντησή σου.

:pint:

Mut3
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mut3 » 02 Μαρ 2005 23:59

Ενδιαφερομαι για ανταλλαγη banner και αφου τα site μας εχουν το παρομοιο θεμα πιστευω οτι θα ειναι καλο.
Στειλε μου πμ/email αν ενδιαφερεσε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες