freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Γιατι με γουσταρουν τοσο τα bot?

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 3 [44 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: bot Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3
ΑποστολέαςΜήνυμα
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2005 03:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

polla bots tis yahoo? ti archisane stin yahoo na dokimazoun tis clonopiiseis?

Michelle

Μέλος από: 13 Αυγ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2005 04:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κάτι inktomisearch ήταν που απ'οτι έμαθα είναι απο τη yahoo. Είχαμε 141 online κάποια στιγμη!!!
KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2005 04:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

141? eginan kai meloi?

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 486
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2005 17:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

lol kgp.. κι εμένα άρχισε το yahoo και σκανάρει..

KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Σεπ 2005 23:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

stile mou tin aktinografia tou scanarismatos... gia na sou po se ti katastasi eise lol... eginan kai se sena meloi?

Cmg__

Μέλος από: 29 Μαρ 2005
Βοηθήματα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2005 01:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

kalo einai ayto pantws! Fantasoy an grafoyn kai kana post, ti tha mathete, ( oloclhro net gyrnane!) kai to site tha anevei sta ypsh!
KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2005 01:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ontos auto den to skeftika...alla me ta greekglish ti ginete re si? i michelle echei austirous kanones gia archarious kai eidika gia autous me greeklish kai tous epivalei austira...

Cmg__

Μέλος από: 29 Μαρ 2005
Βοηθήματα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Σεπ 2005 15:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

den mplekomai egw
Michelle

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2005 06:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τι αυστηρούς κανόνες έχω καλέ για αρχάριους? για greeklish έχω αυστηρούς κανόνες! τά έχεις μπλέξει λίγο KGP!
KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2005 06:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=18085&start=90&a...sc&highlight=

παράθεση:
Γενικά στοχεύουμε όχι τόσο στην ποσότητα των μελών αλλά στην ποιότητα των λόγων τους και σπάνια βρίσκεις ποιότητα λόγου σε αρχάρια μέλη καθώς -καλώς ή κακώς- οι περισσότεροι έλληνες που δεν ξέρουν και πολλά απο το ιντερνετ το παίρνουν τελείως στην πλάκα. Και μέλη που τα παίρνουν όλα στην πλάκα δεν θέλουμε. Θέλουμε κάτι πιο "σοβαρο". Γι'αυτό και αν παρατηρήσεις η εφαρμογή των κανόνων είναι αρκετά αυστηρή και πχ απαγορεύονται αυστηρά τα greeklish.

πχ = paradeigmatos chari = metaksi allon (opos to antilanvanomai prosopika) Καλό ε!

Michelle

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2005 06:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λεει επίσης όμως:
παράθεση:
Απλά μπορεί να είναι site γενικού περιεχομένου αλλά δεν στοχεύουμε σε ΤΟΣΟ πρωτάρηδες, παρ'οτι φυσικά είναι ευπρόδεκτοι (αν μπορούν να είναι κόσμιοι βέβαια).

Επίσης σε αυτό που παρέθεσες λέω συνήθως όχι πάντα. Αν κάποιο μέλος είναι αρχάριο αλλά μπορεί να απαντάει κόσμια χωρίς να σπάει πλάκα και μόνο, τότε φυσικά και είναι ευπρόσδεκτο. Το διευκρινίζω αργότερα ποιά αρχάρια μέλη είναι αυτά που δεν θέλουμε. Δεν σημαίνει οτι δεν θέλουμε γενικώς τα αρχάρια μέλη.

Τέλος KGP τι στο καλό ζόρι τραβάς μαζί μου και ασχολείσαι τόσο? Απο τότε που έκανα το thread για το λογότυπο έχεις λυσσάξει στην ειρωνεία και στην επίθεση, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Και μήν μου πεις πάλι τα περι αναίδειας γιατί το ξεκίνησες απο τότε με το λογότυπο.
KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Σεπ 2005 09:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

an mou vreis pou les to sinithos mesa se auto to keimeno pou egrapses kai pou ekana quote -alla kai sto diko sou pou keimeno pali pou evales esi mesa se quote- tha sou apantiso....kai opos panta choris authadia kati pou prateis kat'epanalipsi ofeilo na omologiso.

Mnemic

Μέλος από: 27 Σεπ 2005
Περιοχή: Under your Bed!
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 08 Οκτ 2005 01:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

den pisteuo na einai tpt to anisixtiko, apla to google kai to msn kanoun "crawl" i pos lege ta sites gia na doun kai na ta emfanisoun (ta periexomena) sta search engines...
de pisteuo na apoktiseis problima apo auta ta spiders, fisika mporeis na ta kopseis me ena IP block meso tou cPanel (ean exeis cPanel) i meso tou robots.txt (to opoio de 3ero pos to energopheis se mia selida enan den uparxei idi) kai fisika meso tou .htaccess (etc de legete?)

Tespa.. elpizo na katalaves ti 8elo na po pano kato
mat_

Μέλος από: 09 Απρ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Νοε 2005 14:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα,

Είπα να μην ανοίξω άλλο θέμα και έτσι συνεχίζω από δω...
Έχω και εγώ κάτι τέτοιο παρόμοιο. Στο forum στο admin cp βλέπω πολλούς guest με την ίδια IP. Πρέπει να 'ναι πάνω από 300 guest!!! Μπήκα να δω τα στατιστικά στον server και βρήκα αυτό:

# | Hits | Files | KBytes | Visits | Hostname
1 | 30654 | 22574 | 728732 | 3056 | 26.70-86-11.reverse.theplanet.com

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί γίνεται αυτό; Αυτό το έχω παρατηρήσει τις τελευταίες 2 μέρες.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 3 [44 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Τώρα είναι 24 Μαρ 2017 12:05 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites