freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ποίος είναι αυτός ο Αντρέας?

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 3 [43 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2, 3 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Serpatinas

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 1
Νέα: 2

Περιοχή: Θεσσαλονίκη - Γιάννενα - Καρπενήσι
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 17 Ιουν 2005 09:53    Θέμα: Ποίος είναι αυτός ο Αντρέας? Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τις τελευταίες μέρες όλο και περισσότεροι κολλάνε με το San Andreas... κανονικό κάψιμο!!

Ε και που έχουμε εξεταστική τη σημασία έχει?

Όσον αφορά το παιχνίδι πραγματικά απίστευτο, πρέπει να το παίξεις για να καταλάβεις τι εστί

Ε να σε ρωτήσουν 3 άσχετοι την ίδια μέρα "Καλά ρε Μήτσο ποιος είναι αυτός ο Αντρέας?" σημαίνει ότι οι πιστοί αυξάνονται...

Και μια νέα κοινότητα για όλους τους πιστούς και άπιστους: www.gtaforums.gr

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 17 Ιουν 2005 10:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμένα μου λές?
http://freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=16218

Πέρα απο εξεταστική, ο Αντρέας μου έφαγε και μια γκόμενα ToolTimes at work

Μέλος από: 18 Ιουν 2005
Περιοχή: Πάτρα
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 00:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλά ρε Μήτσο ποιος είναι αυτός ο Αντρέας;

Μέλος από: 18 Ιουν 2005
Περιοχή: serres
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 11:33    Θέμα: Re: σιγα το game..... Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δεν ξερω ρε παιδια εμενα το SAN ANDREAS δεν μου φανηκε και πολυ καλο
μια απ τα ιδια με το vice city, απο γραφικα:μετρια πραγματα και gameplay σχετικα ρηχο,τα πιτσιρικια μπορει να τρελλαθηκανε με το game αλλα οι gamers ανω των 20,δεν νομιζω οτι θα το ξεχωρισουν σαν κατι ιδιετερο
κανω λαθος???
mrpc
WebDev Moderator

Μέλος από: 03 Μαη 2000
Νέα: 5
Scripts: 4

Περιοχή: Εξάρχεια
blog portfolio picasa myspace facebook linkedin 
hi5 sync twitter deviantART digg del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 11:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ναι, κάνεις

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 14:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Emena den mou to kanei install alla to epeksa sto net pou paw, entaksei den mporw na pw pws en8ousiasthka, outos i allws an den kanw la8os gia PS2 exoun ftiaxtei ta gta

Μέλος από: 09 Μαη 2005
Περιοχή: Ιεράπετρα Κρήτης
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 15:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ta gta gia PS2 ?
Xaxaxaxaxaxa..........o logos pou dn vgike to San Andreas sto pc prwta itan giati i Sony link to Sony eskase pollaaaaaaa lefta stin RockStar gia na xei tin apokleistikotita mexri ton Iouni..
Olo auto to diastima ta paidia tis Rockstar to teleiopoihsan kai eidou to apotelesma...
Dn einai to thema gia poia syskeui kykloforisan...to thema einai pou deixnoun kalytera
mrpc
WebDev Moderator

Μέλος από: 03 Μαη 2000
Νέα: 5
Scripts: 4

Περιοχή: Εξάρχεια
blog portfolio picasa myspace facebook linkedin 
hi5 sync twitter deviantART digg del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 15:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Και το παιχνίδι έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ βάθος και ελευθερία κινήσεων... δεν είναι π.χ. τα γραφικά του που το κάνουν ξεχωριστό.

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 16:05    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Vasika isws ftaine kai ta PC pou to exw peksei! Pantws 8a perimenw na to parw kai original (-50e)

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 18:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κι εγώ συμφωνώ ότι είναι πολύ ωραίο το παιχνίδι... Μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις αλλά... η rockstars με απογοήτευσε σε κάτι που περίμενα να διορθώσει. Ο ήρωας κουβαλάει
1 Αλισοπρίονο
2 Πιστόλι
3 SMG
4 Μ4
5 Shotgun
6 Bazookas
7 Τηλεχειριζόμενες Βόμβες (Satchel).
Δε μπορεί να το αφήνουνε έτσι όταν προσπαθούν να φτιάξουν ένα παιχνίδι που μοιάζει πολύ με την πραγματικότητα.

Υ.Γ.: Την γκόμενα που έχει στον χάρτη με μια καρδιά την πηδ**** κανείς. Εμένα όλο με βρίζει ρε σεις! Τώρα βέβαια έχω φτάσει στην τελευταία πόλη και την έχω παραμελήσει λίγο

Μέλος από: 09 Μαη 2005
Περιοχή: Ιεράπετρα Κρήτης
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιουλ 2005 19:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

E me ti itheles na varaei? me maxairia kai boukalia? H meta ta apla pistolia?

Pali kala pou xei k tetoia opla k porwnomaste
aftos

Μέλος από: 08 Ιουλ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2005 12:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

xultimatex ανέφερε:
Υ.Γ.: Την γκόμενα που έχει στον χάρτη με μια καρδιά την πηδ**** κανείς. Εμένα όλο με βρίζει ρε σεις! Τώρα βέβαια έχω φτάσει στην τελευταία πόλη και την έχω παραμελήσει λίγο

Mia kai dio?! Prota pernao ap'tis... ierodoules ( ), "pairno" mia,tin skotono,tis pairno ta lefta kai meta eksodo(fagito h' xoro) kai pid**a me tin gkomena (kardia ston xarti) Καλό ε!

ciao

ps:kati tetoia vlepoun ta paidiakia kai ta kanoun stin pragmatiki zoi
xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2005 12:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γμτ! Εγώ στην αρχή την πήγαινα για ποτό και μετά έφευγε. Μια μέρα μου λέει ότι θέλει "drive-by". Τί είναι αυτό;

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2005 12:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βόλτα με το αυτοκίνητο σε cruising speed και πιστολίδι στους πεζούς!!!

Μέλος από: 25 Ιουν 2005

ΜήνυμαΣτις: 12 Ιουλ 2005 05:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

pantos ego re pedia fanatikos opados tou vice city tou ixa bgali ta matia me ola afta patch... To San Andreas me apogoitefse parapoli apo thema grafikon kai xirismou kai afta ta leo ego pou agorasa ps2 mono kai mono gia to san andreas kai to playoboy
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 3 [43 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2, 3 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Τώρα είναι 21 Ιαν 2017 21:42 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites