freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΥΓΩΝ

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Κινηματογράφος - Θέατρο
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 5 [62 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2, 3, 4, 5 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Bierhoff20

Μέλος από: 29 Ιουλ 2005
Περιοχή: Patra
View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2005 17:46    Θέμα: ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ: Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΥΓΩΝ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΥΠΟΘΕΣΙΣ

Έτος 2846 μ.Χ.
Η ανάπτυξη της Τεχνητής Νοημοσύνης οδήγησε τις Μηχανές σε Εξέγερση κατά των δημιουργών τους. Ο αγώνας τους να εξοντώσουν την Ανθρωπότητα μαινόταν επί δεκαετίες. Και ενώ η νίκη τους έμοιαζε να είναι κοντά, εμφανίστηκε ο Σωτήρας της Ανθρώπινης Φυλής. Το Εκλεκτό Κοτόπουλο! Αυτό δίδαξε στους Ανθρώπους τον τρόπο για να αντιμετωπίσουν τις Μηχανές. Ήταν το Εκλεκτό Κοτόπουλο που τους έσωσε από τον αφανισμό. Οι Μηχανές σε μια απεγνωσμένη προσπάθεια να καταστρέψουν το Εκλεκτό, έστειλαν στο Παρελθόν ένα μεταλικό ανδροειδές μοντέλο, τον Πράκτορα, για να το εξολοθρεύσει πριν αυτό γεννηθεί. Οι Άνθρωποι εν όψει της νέας απειλής, έστειλαν στο Παρελθόν για την προστασία του Εκλεκτού δύο από τους καλύτερους στρατιώτες, το Φλωντιάν και τον Ντένι. Η σύγκρουσή τους με τον Πράκτορα θα είναι αναπόφευκτη και οι μάχες ομηρικές. Η τύχη της Ανθρωπότητας θα κριθεί απόψε..

Η ταινία, Η Σιωπή των Αυγών, είναι μια παρωδία με βάση τις ταινίες Matrix και Terminator. Είναι μια ερασιτεχνική ταινία, που δημιουργήθηκε από μια ομάδα φοιτητών του Πανεπιστημίου της Πάτρας και όχι μόνο και πρόκειται να προσφέρει μερικές αξέχαστες στιγμές σατυρίζοντας και διακωμωδώντας.

Η τανία διαρκεί περίπου 100' και θα είναι διαθέσιμη για όποιον ενδιαφέρεται από το ερχόμενο Φθινόπωρο δωρεάν.

επίσημο site: http://isiopitonaugongr.bravehost.com
ArchangelX
Honorary Member

Μέλος από: 24 Μαρ 2004
Βοηθήματα: 6
Νέα: 5
Templates: 5

Περιοχή: 7ος Ουρανός
View users profile Visit posters website
blog deviantART flickr facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2005 19:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλή προσπάθεια φαίνετε κύριοι. Αν και δέν καταλαβαίνω απο που πήρατε τα σπαθιά και τα σουβλάκια. Απο το matrix ή το terminator?

Το κοτόπουλο στο τέλος γίνεται ψητό?

Προσωπικά, αναμένω...

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2005 19:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χαχαχα!!!

Τα σουβλάκια είναι η ελληνική καινοτομία!!!!!
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 478
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2005 22:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εγώ θέλω να το δω!

xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2005 01:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κι εγώ...

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2005 15:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αναμένουμε λοιπόν...

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 15:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδιά, για όποιον ενδιαφέρεται, το trailer της ταινίας είναι διαθέσιμο!!!

Όποιος θέλει να του το στείλω, ας επικοινωνήσει μαζί μου και να μου πει το email του!!!

Το trailer είναι 5 MB σε μέγεθος.
ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 15:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ανέβασέ το κάπου να μπορούμε να το δούμε όλοι

fmayakos
Honorary Member

Μέλος από: 23 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 35
Νέα: 2
Templates: 3

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 15:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

απίστευτοι! εύγε!
Bierhoff20

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 15:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το είχα ανεβάσει παλιότερα, αλλά έπρεπε να το ανανεώνω κάθε τρεις και λίγο και βαριόμουνα!!!

Μόνο με email το στέλνω πλέον, είναι πιο εύκολο!!!
emphasy
Honorary Member

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Βοηθήματα: 1
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 15:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

anevastw edw... http://files.filefront.com, den 8elei ananewseis

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 16:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έκανα upload στο site που μου πρότεινες, αλλά τώρα πώς θα δω το url για να το δημοσιεύσω εδώ;;;

Μήπως μπορείς να το κάνεις εσύ για μένα;;;

Last edited by Bierhoff20 on 05 Μαρ 2010 12:20, edited 1 time in total
Bierhoff20

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 16:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εντάξει, νομίζω ότι το βρήκα!!!

Κάντε κλικ σε αυτό το url, για να κατεβάσετε το επίσημο trailer της ταινίας:

http://download.filefront.com/3980942;4c9f921bad8a17c3d18503c198c6f...f9c322941247aa252
Bierhoff20

View users profile
facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 16:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Όταν παρακολουθήσετε το trailer θα σας παρακαλούσα, αν γίνεται, να αφήσετε το σχόλιό σας στο Guestbook του επίσημου site της ταινίας

http://isiopitonaugongr.bravehost.com

Ευχαριστώ!
ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2005 17:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πραγματικά, θέλω πολύ να δώ ολόκληρη την ταινία... Προβλέπω πολύ γέλιο

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 5 [62 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2, 3, 4, 5 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Κινηματογράφος - Θέατρο
Τώρα είναι 18 Ιαν 2017 05:48 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites