freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ

Forum index » Διάφορα » Χαλαρά κι Ανάλαφρα
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 1 από 2 [21 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: σελιδες Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
MegasmorF
Honorary Member

Μέλος από: 07 Απρ 2005
Βοηθήματα: 2

Περιοχή: ./Root
View users profile Visit posters website
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 15:59    Θέμα: ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θα ήθελα την άποψη σας για της Σελίδες γνωριμιών Π.Χ parea.gr zoo.gr Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά εγώ αυτά τα sites τα θεωρώ χάσιμο χρόνου εσείς ;

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 16:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

To zoo.gr έχει μαμάτα παιχνιδάκια για να περνάς την ώρα σου όταν βαριέσαι (ειδικά στη δουλειά)!
Για της γνωριμίες και τα υπόλοιπα "I don't give a shit!".
Σιγά μη κάτσω στο zoo ή στο irc για να κάνω γνωριμίες και να αντιμετωπίσω τον κάθε ανώμαλο. Πας σε μια καφετέρεια και τέλος. (Τουλάχιστον βλέπεις τί παίρνεις )

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 16:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

axaaxxaxa xultimatex egw re c egw ayta ta sites + kai to irc pisteyw oti einai poli aynanosites dld mpeni o kathe enas me full psixologika gia na parigorithi kai na perasi eyxarista tin wra tou apo oti lene ostoso kai egw pezw tavli sto zoo den tha se petixo kamia mera pou tha mou pas

View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 16:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χτυπάμε μια παρτίδα τώρα; Σε βλέπω online!

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 16:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ok miso xanampenw

Μέλος από: 05 Απρ 2003
Νέα: 2

Περιοχή: Πειραιάς
View users profile
portfolio facebook twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 17:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Pavtos 8elei poli prosoxi me tetoiou idous site.
Me ola afta pou simbevouv tov telefteo kairo : porvia avilikwv , varkotika , egklimatikotita ... pote dev ksereis pote 8a breis tov mpela sou.

Poli megali eu8ivi , prosopika egw dev 8a tnv eperva .

Twra ama dev exeis bebea tetoia krousmata n telos pavtov ta exeis periorisei se kalo ba8mo tote vomizo oti eivai arketa evdiaferovta sites kai gia dokimes kai statistika ... allo opos eipame o ka8e trelos me ta x psixologika exei eva movimo steki !

-- vote for me ... oute egw 8a ta xrisimopiousa pote , kai tis 1-2 fores pou mpika gia plaka dev ka8isa va graftw .... isos kai aftos eivai evas logos pou dev exeis mesa problimata apo palabous

MegasmorF
Honorary Member

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 17:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

vasika rapid kai egw aythn thn apopsi ipostirizo egw sto mono sites pou asxoloume apo ayta einai to zoo giati exei kala paixnidia kai twra psaxnw ton xultimatex kai den ton vrisko

Μέλος από: 25 Μαη 2005
Περιοχή: ..:: Not in Portland ::..
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 17:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συμφωνώ απόλυτα με τους προλαλήσαντες.

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 18:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ayto elipe Nat na min simfoneis xixi ma re c nat mpenis se ena tetoio site kai rwtas kapoia p.x "pos eisai amfanisiaka"aaaaaaaaaaa koukla sou leei ayth kai meta apo kamia wra sou leei eimai xwrismenoi o antras mou me xtipage me evgaze sto klari e vgale simpersma ti allo mporis na vreis ekei mesa...

View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 21:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

MegasmorF ανέφερε:
twra psaxnw ton xultimatex kai den ton vrisko

Ψάξε ψάξε δε θα με βρείς... φιου φιου...
Σου είπα με pm. Ελπίζω να σε πετύχω!

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 21:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

xultimatex ανέφερε:
MegasmorF ανέφερε:
twra psaxnw ton xultimatex kai den ton vrisko

Ψάξε ψάξε δε θα με βρείς... φιου φιου...
Σου είπα με pm. Ελπίζω να σε πετύχω!

elpizeis na me petyxeis am na min to elpizeis tha se faw daga eimai kathigitis sto tavli

Μέλος από: 06 Ιουλ 2003
Βοηθήματα: 12
Templates: 1

Περιοχή: Γλυφάδα
deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 21:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συμφωνώ και εγώ με τους προλαλήσαντες, εγώ μια φορά έκανα login , άντε 2 και αυτό για τα παιχνίδια και δεν ξαναμπήκα για λόγους ευνόητους.
Πάντως για το zoo.gr το μόνο καλό που έχω να πώ είναι ότι έχει τέλειο σχεδιασμό.

-= [ http://kalavrita.ws.gr ]=-
MegasmorF
Honorary Member

facebook 
ΜήνυμαΣτις: 10 Σεπ 2005 21:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

nai ontos einai para poli kalos kai omorfo den prepei na einai me ti macromedia pisteyw pos einai me to swish esy ti les af?

Μέλος από: 17 Απρ 2005
Βοηθήματα: 3

Περιοχή: Somewhere between that riff and the other one.
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Σεπ 2005 01:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

they suck (Μιλάω για το "γνωριμίες" του topic, για παιχνίδια ειναι οκ).

af ανέφερε:
και δεν ξαναμπήκα για λόγους ευνόητους.

Επειδή έχανες ε Καλό ε! ?

Μέλος από: 06 Ιουλ 2003
Βοηθήματα: 12
Templates: 1

Περιοχή: Γλυφάδα
deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 11 Σεπ 2005 09:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

MegasmorF ανέφερε:
nai ontos einai para poli kalos kai omorfo den prepei na einai me ti macromedia pisteyw pos einai me to swish esy ti les af?

Tώρα για αυτό θα σε γελάσω...αλλα πιστεύω πως ναι.

goofakos ανέφερε:
Eπειδή έχανες ε Καλό ε! ?

E....τι άλλο;

-= [ http://kalavrita.ws.gr ]=-
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 1 από 2 [21 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Χαλαρά κι Ανάλαφρα
Τώρα είναι 20 Αυγ 2014 12:42 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites