freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Εμφανίστηκε και ο Internet Explorer 7

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [26 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: internet Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
ΑποστολέαςΜήνυμα
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Σεπ 2005 18:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ego Netsacpas egenithika...Netscapas the na pethano hehehehehehhehe.... ax

Cmg__

Μέλος από: 29 Μαρ 2005
Βοηθήματα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Σεπ 2005 23:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

vasika sygritika o opera den einai kalyteros apo ton firefox?
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Σεπ 2005 05:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

klasis kaliteros

Cmg__

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Σεπ 2005 11:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

e tote logika twra poy einai tsampa, kai an ginei wsth proothish tha prepei na metrietai perissotero sta yp'opsin!

Tha moy peis twra analoga me ta stats alla tespa...
apoel

Μέλος από: 18 Ιουλ 2005

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 01 Οκτ 2005 22:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

pedia san to firefox den exi ala oreo ine ke to ie7.
alxk

Μέλος από: 25 Μαη 2003
Περιοχή: Αθήνα | Βούλα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Οκτ 2005 21:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κάτι μου λέει οτί και το google θα βγάλει browser Καλό ε!
Viperalus

Μέλος από: 14 Μαη 2004
Νέα: 1

Περιοχή: Ολλανδία/Ελλάδα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 05 Οκτ 2005 21:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

alxk ανέφερε:
Κάτι μου λέει οτί και το google θα βγάλει browser Καλό ε!

Πολυφωνία να υπάρχει και να βγαίνει κερδισμένος ο κοσμάκης. Όχι στα μονοπώλια.
pantoleon

Μέλος από: 19 Ιουλ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 25 Οκτ 2005 13:06    Θέμα: Kalyteroi browsers?
Περιγραφή θέματος: firefox,opera,IE6,maxthon,netscape,klp
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

I have a question... I have a question... sygnwmh o Maxthon (MyIE2) den sas aresei pio poly apo firefox dld??To exete psa3ei?Exei para polles dynatothtes kai mou fainetai kalyteros apo firefox.

O firefox den einai toso grhgoros kai moiazei ligo paidikos.Megala tabs,dynatothtes prepei na tis pros8eseis,polles axrhstes 'h provlhmatikes....

O opera den einai tzampa akoma,ton katevasa prosfata.Exei diafhmiseis kai einai dysxrhstos (nai,ola mporeis na ta ma8eis alla den xreiazetai...)

Ton netscape ton xrhsimopoiousa palia.Kalyteros apo ton IE tote.

Syn arketous allous.

Exw katalh3h stous e3hs:

Maxthon (myIE2) + firefox (gia enallaktiko) + IE6 (gia basiko kai flashakia) Another pint of beer .

Καλό ε!
Cmg__

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 31 Οκτ 2005 14:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

1. h opera eina pleon tzampa!
2. o IE6 den soy vgazei probs? Prowsopika o Opera
Ton Maxthon den ton exw akoympisei
pantoleon

Μέλος από: 19 Ιουλ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Νοε 2005 12:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

o maxthon exei ta panta kai symfairei.O ie6 opws ton xrhsimopoiw den exei kanena prob.Evala ton opera 8 kai moy thn espase xeirotera apo ton firefox.Ayta.
Den me noiazei bebaia alla dokimaste maxthon na moy peite.
P.S. Mhn arnh8eitai kanena extra pou prosferei gia egkatastash ektos apo to weatherbug ;h otidhpote allo 8elei lefta.Oti free exei mamaei.(flash saving,enable right click !!,roboform,trelo search-sxedon oles oi engines,apo8hkeysh/apomnhmoneysh teleytaiwn uesewn,+++++)

Μέλος από: 14 Ιουν 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Νοε 2005 13:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κι εγώ αναμένω ένα public release του IE7 αν και μπορούσα να είμαι beta tester, δεν είχα το χρόνο (και ίσως την υπομονή).

Κινδυνεύοντας να "εχθρευτώ" με κάποιους...
Ήμουν κι εγώ χρήστης του Netscape μέχρι που στην ουσία ο IE τον έσβησε από τον χάρτη. Αντικειμενικά δεν μπορώ να πω ποιος είναι καλύτερος ανάμεσα σε IE6 και FF. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ο FF δεν μου έδωσε το ερέθισμα για να αλλάξω. Και μιλάω σαν developer, δεν μου έδωσε την αίσθηση ότι κάνει καλύτερο rendering. Κάνει πιο γρήγορο αλλά ελαφρώς παράξενο, πράγμα που με δυσαρέστησε όσο τον χρησιμοποιούσα.

Ο ΙΕ7 δεν πρόκειται να αλλάξει τα ποσοστά δραματικά. Ο FF ναι μεν πήρε ένα 8% της αγοράς, αλλά πολύ μικρό από τον ΙΕ (από το 92% έπεσε στο 89%). Το οποίο προφανώς θα είναι και το ποσοστό που θα ξανακερδίσει με την επόμενη έκδοση. Η μάχη των browsers στην ουσία γίνεται για το 10% της αγοράς. Το υπόλοιπο 90% έχει κατασταλάξει και απλά κάνει ένα "check for updates". Πρέπει να γίνει κάτι δραματικό για να αλλάξει η κατάσταση, όπως η παρακμή του Netscape μετά τον 4.5.

Και επειδή μερικοί εχθρεύονται την Microsoft, εντελώς φιλικά, να σας θυμίσω ότι αυτή ήταν που έφερε τον δωρεάν καλό browser και ικανοποίησε τους χρήστες, αφού την εποχή της παντοκρατορίας του ο Netscape κόντευε να φτάσει το MS Office σε τιμή!!...

Ο καλύτερος πάντως θα επικρατήσει, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Internet of Things Hackathon #iothack 18-19 Μαρτίου, 2016 1 cordis 12 Μαρ 2016 22:02
ailouros Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 22 Ιαν 2017 22:17 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites