freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Motorola V600 ή (...) ;

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [7 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: τηλέφωνο Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Οκτ 2005 21:49    Θέμα: Motorola V600 ή (...) ;
Περιγραφή θέματος: Ποιό ΦΘΗΝΟ τηλέφωνο να πάρω;
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παίδες,

Το τηλέφωνο που έχω τώρα ( sony link to sony ericsson t610) άρχισε να μου κάνει νερά γι’ αυτό αποφάσισα ότι είναι καιρός να το αλλάξω.

Θέλω να πάρω έναν υπολογιστή παλάμης αλλά δεν έχω (για την ώρα) την οικονομική ευχέρεια για να το πράξω...

Έτσι έχω αποφασίσει να πάρω ένα τηλέφωνο με τις βασικές λειτουργίες αλλά φθηνό και όταν με το καλό γίνω και εγώ στρατεύσιμο νιάτο (!!!) να φυλάξω τα χρήματα του μισθού μου και να πάρω τον υπολογιστή.

Έχω δει το Motorola V600 το οποίο είναι και φθηνό και αρκετά καλό... (όμως δεν το έχω βρει πουθενά στην Κύπρο άρα μάλλον από το play247 θα το πάρω (αν το πάρω))

Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες (για το Motorola V600) και εισηγήσεις (για άλλα μοντέλα).

(αλήθεια, τι παίζει με τα Motorola; Ποτέ μου δεν είχα ένα...)

xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 20 Οκτ 2005 22:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

To συγκεκριμένο κινητό το γνωρίζω καλά γιατί το είχε πάρει ένας καλός φίλος μου. Είναι αρκετά καλό για τα λεφτά του αλλά πίσω σε σχέση με αυτα που βγήκαν τώρα. Έχω ακούσει ότι τα motorola έχουν αρκετά προβλήματα. Συγκεκριμένα αυτό είχα πρόβλημα με το ακουστικό. Δεν ακούγονταν τίποτα και το service δεν ήταν καλό. Βέβαια μπορεί αν ήταν και μεμονωμένο γεγονός. Κατα τα άλλα πολύ όμορφο και με MP3(σε 5ΜΒ τί mp3 να βάλεις αλλά anyway).

Πες μας πόσα λεφτά διαθέτεις. Σε ευρώ αν γίνεται, αυτές οι λίρες πια, πολύ σπαστικές

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Οκτ 2005 22:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

xultimatex ανέφερε:
Είναι αρκετά καλό για τα λεφτά του αλλά πίσω σε σχέση με αυτα που βγήκαν τώρα.

Δεν με πολυενδιαφέρει αυτό αφού δεν έχω πολλές απαιτήσεις...

xultimatex ανέφερε:
Έχω ακούσει ότι τα motorola έχουν αρκετά προβλήματα.

Για σχολιάστε κι άλλοι να μάθουμε εάν ισχύει αυτό...

xultimatex ανέφερε:
Πες μας πόσα λεφτά διαθέτεις.

Μετά από σοβαρή σκέψη και συμβουλές από τον τραπεζικό μου λογαριασμό εχω αποφασίσει ότι δεν θα δόσω πέραν των 100λιρών Κύπρου (100 Λίρες Κύπρου είναι 170,94 σε Ευρώ)

xultimatex ανέφερε:
Σε ευρώ αν γίνεται, αυτές οι λίρες πια, πολύ σπαστικές

Σπαστικές ίσως αλλά ότι πρέπει για αγορές από Αμερική...

ledraweb
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Οκτ 2005 13:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 22 Οκτ 2005 14:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τί να σου πω... Με 170€ δεν έχεις και πολλές επιλογές. Ξέρω ότι είναι πέρα από το όριο αλλά μπορείς να πάρεις το SE k700. Πρέπει να είναι γύρω στα 200€. Πολύ καλύτερο από το motorola και η διαφορά στην τιμή δεν είναι και πολύ μεγάλη. Μη βγαίνεις έξω δυο Σάββατα κα χτύπα το

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Οκτ 2005 15:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Υποθέτω πως έχεις δίκαιο...

Θα το σκεφτώ και θα δω τι θα κάνω.

Ευχαριστώ για την βοήθεια

deninho
Super Moderator

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
View users profile Visit posters website
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 05 Νοε 2005 01:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό το SE K700i, το έχω και εγώ, αλλά έχει ένα μεγάλο πρόβλημα (όπως και όλα τα SE). Τα βύσματα για φορτιστές, hands free κλπ. Μετά από κάποιο καιρό χαλαρώνουν πολύ και θέλει ολόκληρες πατέντες για να γίνει η επαφή... Ειδικά στη φόρτιση μου βγάζει την ψυχή μέχρι να ξεκινήσει... Το κινητό δεν παρουσιαζει προβλήματα σε αυτό το θέμα, αλλά τα accessories... Κατά τα άλλα είναι κορυφή, για τα λεφτά του...

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 24 Μαρ 2017 21:53 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites