Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

TIM Card: Η επιστροφή..

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
chrisxxx
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chrisxxx » 02 Νοέμ 2005 04:11

Η ΤΙΜ προσφέρει από σήμερα το νέο πακέτο καρτοκινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ Card με 2 προγράμματα προπληρωμένου χρόνου ομιλίας με χρεώσεις όπως αυτές των προγραμμάτων συμβολαίου. Πιο συγκεκριμένα, με το νέο οικονομικό πακέτο ΤΙΜ Card η εταιρία προσφέρει στους καταναλωτές 2 νέα προγράμματα, το ΤΙΜ 30 και το ΤΙΜ 60, τα οποία προσφέρουν τον αντίστοιχο χρόνο ομιλίας με χρεώσεις που μόνο συνδρομητές συμβολαίων απολαμβάνουν.

Αναλυτικότερα:

• Το ΤΙΜ 30 προσφέρει 30 λεπτά χρόνου ομιλίας για κλήσεις προς τους εθνικούς προορισμούς, με κόστος ενεργοποίησης 10,00 € (με ΦΠΑ) ανά μήνα, ενώ

• Το ΤΙΜ 60 προσφέρει 60 λεπτά χρόνου ομιλίας για κλήσεις προς τους εθνικούς προορισμούς, με κόστος ενεργοποίησης 17,00 € (με ΦΠΑ) ανά μήνα.

Το κάθε πρόγραμμα και ο χρόνος ομιλίας έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίηση του, ενώ οι πελάτες έχουν τη δυνατότητα να ενεργοποιούν ένα από τα προγράμματα ανάλογα με τις ανάγκες τους, μια φορά το μήνα. Η ενεργοποίηση στα προγράμματα ΤΙΜ 30 και ΤΙΜ 60 πραγματοποιείται άμεσα με την αποστολή ενός απλού γραπτού μηνύματος με κείμενο «30» ή «60» στο 1267.

Οι βασικές χρεώσεις του νέου οικονομικού πακέτου ΤΙΜ Card διαμορφώνονται ως εξής:

Εθνικές Κλήσεις προς όλα τα εθνικά δίκτυα : € 0,0055/δευτ.

Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS Μηνύματα Πολυμέσων : € 0,39/ΜΜS

Το νέο πακέτο σύνδεσης ΤΙΜ Card διατίθεται σε όλο το δίκτυο καταστημάτων ΤΙΜ σε μοντέρνα συσκευασία, στην τιμή των 19,90 € (με ΦΠΑ), η οποία περιλαμβάνει αρχικό χρόνο ομιλίας 8,00 € (με ΦΠΑ) και διάρκεια αρχικού χρόνου ομιλίας τους 12 μήνες. Στο νέο πακέτο θα μεταφερθούν αυτόματα όλοι οι υπάρχοντες πελάτες καρτοκινητής ΤΙΜ Card και forall, ενώ οι ενδιαφερόμενοι πελάτες σε άλλα πακέτα καρτοκινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ έχουν δυνατότητα μεταφοράς στο νέο πακέτο ΤΙΜ Card απλά καλώντας από το κινητό τους 1342 με χρέωση 5,87 € (συν ΦΠΑ) η οποία αφαιρείται από τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας τους.

Άβαταρ μέλους
megamak

Δημοσίευση από megamak » 02 Νοέμ 2005 16:11

chrisxxx έγραψε:Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS
Πάλι καλά που επέστρεψε δριμύτερη με καλύτερες τιμές... Και στο προηγούμενο πακέτο τόσο είχε το μήνυμα. Νομίζω ότι γενικά ισχύει ότι οι χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας αποσκοπούν περισσότερο στη χρήση μηνυμάτων παρά στην ομιλία... Εκεί κατά τη γνώμη μου έπρεπε να κάνει κάτι η ΤΙΜ! :roll:

Άβαταρ μέλους
ledraweb
Honorary Member

Δημοσίευση από ledraweb » 02 Νοέμ 2005 18:05

megamak έγραψε:
chrisxxx έγραψε:Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS
Πάλι καλά που επέστρεψε δριμύτερη με καλύτερες τιμές...
Ελπίζω να ήταν ειρωνικό αυτό... :-?
Ρε παιδιά, βλέπω τέτοιες τιμές και με πιάνει η καρδιά μου...
Φοβάμαι ότι αν περάσω, τελικά, σε πανεπιστήμιο στην Ελλάδα θα πληρώνω τις τρίχες της κεφαλής μου σε λογαριασμούς... :beauty: (cordis θέλουμε ακόμη ένα smile με μαλλιά, κατά προτίμηση αρσενικό)

Αν είναι δυνατόν 0,11Ε το μήνυμα!!!:o :o
Εδώ τα μηνύματα είναι 0,02Ε και έχουμε και αρκετά δωρεάν (νομίζω είναι τουλάχιστον 30 μηνύματα δωρεάν και αυτό ισχύει για όλες τις εταιρίες και πακέτα) και έχουμε και παράπονο...
None Of Us Is As Smart As All Of Us!!!

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 02 Νοέμ 2005 18:36

Αντί να ντρέπεστε ρε που έχετε και παράπονο... Εμείς τι να πούμε;;; Εγώ πάντως τα έχω ψιλοκαταργήσει τα SMS για τι με την @!^&@# Q, δεν ξέρω πότε θα μου έρθει η απάντηση...

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 02 Νοέμ 2005 21:39

540+free χροόνος ομιλίας 4 teh win :P

Έλεος εκεί που στέλνουν 15 μνματα μέχρι να πουν κάτι γιατι δεν πέρνουν ένα τηλέφωνο σε 20 δευτερόλεπτα θα πουν ποιο πολλά :think:

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 05 Νοέμ 2005 14:33

πες το ψέματα... Εγώ αυτό κάνω εκτός αν είναι τελείως ακατάλληλη ώρα (π.χ. 5 το πρωί που λέει και ο Πετρέλης...), οπότε στέλνω sms να το δει όταν ξυπνήσει και να πάρει τηλέφωνο... Άλλωστε σε μένα η Q καμιά φορά θέλει 12 ώρες για να μου φέρει τα sms που μου στέλνουν...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες