freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

TIM Card: Η επιστροφή..

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [6 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: card Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
chrisxxx
Honorary Member

Μέλος από: 31 Μαρ 2005

View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2005 04:11    Θέμα: TIM Card: Η επιστροφή.. Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η ΤΙΜ προσφέρει από σήμερα το νέο πακέτο καρτοκινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ Card με 2 προγράμματα προπληρωμένου χρόνου ομιλίας με χρεώσεις όπως αυτές των προγραμμάτων συμβολαίου. Πιο συγκεκριμένα, με το νέο οικονομικό πακέτο ΤΙΜ Card η εταιρία προσφέρει στους καταναλωτές 2 νέα προγράμματα, το ΤΙΜ 30 και το ΤΙΜ 60, τα οποία προσφέρουν τον αντίστοιχο χρόνο ομιλίας με χρεώσεις που μόνο συνδρομητές συμβολαίων απολαμβάνουν.

Αναλυτικότερα:

• Το ΤΙΜ 30 προσφέρει 30 λεπτά χρόνου ομιλίας για κλήσεις προς τους εθνικούς προορισμούς, με κόστος ενεργοποίησης 10,00 € (με ΦΠΑ) ανά μήνα, ενώ

• Το ΤΙΜ 60 προσφέρει 60 λεπτά χρόνου ομιλίας για κλήσεις προς τους εθνικούς προορισμούς, με κόστος ενεργοποίησης 17,00 € (με ΦΠΑ) ανά μήνα.

Το κάθε πρόγραμμα και ο χρόνος ομιλίας έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίηση του, ενώ οι πελάτες έχουν τη δυνατότητα να ενεργοποιούν ένα από τα προγράμματα ανάλογα με τις ανάγκες τους, μια φορά το μήνα. Η ενεργοποίηση στα προγράμματα ΤΙΜ 30 και ΤΙΜ 60 πραγματοποιείται άμεσα με την αποστολή ενός απλού γραπτού μηνύματος με κείμενο «30» ή «60» στο 1267.

Οι βασικές χρεώσεις του νέου οικονομικού πακέτου ΤΙΜ Card διαμορφώνονται ως εξής:

Εθνικές Κλήσεις προς όλα τα εθνικά δίκτυα : € 0,0055/δευτ.

Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS Μηνύματα Πολυμέσων : € 0,39/ΜΜS

Το νέο πακέτο σύνδεσης ΤΙΜ Card διατίθεται σε όλο το δίκτυο καταστημάτων ΤΙΜ σε μοντέρνα συσκευασία, στην τιμή των 19,90 € (με ΦΠΑ), η οποία περιλαμβάνει αρχικό χρόνο ομιλίας 8,00 € (με ΦΠΑ) και διάρκεια αρχικού χρόνου ομιλίας τους 12 μήνες. Στο νέο πακέτο θα μεταφερθούν αυτόματα όλοι οι υπάρχοντες πελάτες καρτοκινητής ΤΙΜ Card και forall, ενώ οι ενδιαφερόμενοι πελάτες σε άλλα πακέτα καρτοκινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ έχουν δυνατότητα μεταφοράς στο νέο πακέτο ΤΙΜ Card απλά καλώντας από το κινητό τους 1342 με χρέωση 5,87 € (συν ΦΠΑ) η οποία αφαιρείται από τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας τους.
megamak

Μέλος από: 13 Ιαν 2005
Νέα: 1

Περιοχή: Πάτρα, Μέγαρα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2005 16:11    Θέμα: Re: TIM Card: Η επιστροφή.. Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

chrisxxx ανέφερε:
Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS

Πάλι καλά που επέστρεψε δριμύτερη με καλύτερες τιμές... Και στο προηγούμενο πακέτο τόσο είχε το μήνυμα. Νομίζω ότι γενικά ισχύει ότι οι χρήστες καρτοκινητής τηλεφωνίας αποσκοπούν περισσότερο στη χρήση μηνυμάτων παρά στην ομιλία... Εκεί κατά τη γνώμη μου έπρεπε να κάνει κάτι η ΤΙΜ!
ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2005 18:05    Θέμα: Re: TIM Card: Η επιστροφή.. Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

megamak ανέφερε:
chrisxxx ανέφερε:
Γραπτά Μηνύματα προς εθνικά δίκτυα : € 0,11/SMS

Πάλι καλά που επέστρεψε δριμύτερη με καλύτερες τιμές...

Ελπίζω να ήταν ειρωνικό αυτό...
Ρε παιδιά, βλέπω τέτοιες τιμές και με πιάνει η καρδιά μου...
Φοβάμαι ότι αν περάσω, τελικά, σε πανεπιστήμιο στην Ελλάδα θα πληρώνω τις τρίχες της κεφαλής μου σε λογαριασμούς... μια ομορφιά! (cordis θέλουμε ακόμη ένα smile με μαλλιά, κατά προτίμηση αρσενικό)

Αν είναι δυνατόν 0,11Ε το μήνυμα!!!
Εδώ τα μηνύματα είναι 0,02Ε και έχουμε και αρκετά δωρεάν (νομίζω είναι τουλάχιστον 30 μηνύματα δωρεάν και αυτό ισχύει για όλες τις εταιρίες και πακέτα) και έχουμε και παράπονο...

deninho
Super Moderator

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
View users profile Visit posters website
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2005 18:36    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αντί να ντρέπεστε ρε που έχετε και παράπονο... Εμείς τι να πούμε;;; Εγώ πάντως τα έχω ψιλοκαταργήσει τα SMS για τι με την @!^&@# Q, δεν ξέρω πότε θα μου έρθει η απάντηση...

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2005 21:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

540+free χροόνος ομιλίας 4 teh win

Έλεος εκεί που στέλνουν 15 μνματα μέχρι να πουν κάτι γιατι δεν πέρνουν ένα τηλέφωνο σε 20 δευτερόλεπτα θα πουν ποιο πολλά Let me think...

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
View users profile Visit posters website
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 05 Νοε 2005 14:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

πες το ψέματα... Εγώ αυτό κάνω εκτός αν είναι τελείως ακατάλληλη ώρα (π.χ. 5 το πρωί που λέει και ο Πετρέλης...), οπότε στέλνω sms να το δει όταν ξυπνήσει και να πάρει τηλέφωνο... Άλλωστε σε μένα η Q καμιά φορά θέλει 12 ώρες για να μου φέρει τα sms που μου στέλνουν...

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 24 Μαρ 2017 22:00 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites