freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Θελω βοήθεια για παρακολούθηση μηνυματων sms

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [22 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: smsθελωμηνυμάτων Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Giorgos2and5

Μέλος από: 07 Νοε 2005

View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 13:39    Θέμα: Θελω βοήθεια για παρακολούθηση μηνυματων sms
Περιγραφή θέματος: Θελω βοήθεια για παρακολούθηση μηνυματων sms
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Όποιος -α, γνωρίζει τον τρόπο με τον οποίο θα μπορέσω να παρακολουθήσω τα sms του κινητου (Samsung) της συζύγου μου, ευπρόσδεκτος -η.
Απλά, υπάρχει θέμα ...απάτης.
Τι εννοώ: Εδώ και καιρό, η γυναίκα μου αλλάζει sms με κάποιον και απλά (πολύ απλά) φροντίζει να τα διαγράφει από τον κατάλογο εισερχομένων - εξερχομένων.
Όποιος -α, γνωρίζει με ποιον τρόπο θα μπορούσα να τα βλέπω και εγώ, να έχει την ευχή μου.
Υπόψην, οτι έχω τρόπο πρόσβασης στο κινητό της.
Το ότι αλληλογραφεί, το βλέπω κάθε μήνα στον αναλυτικό λογαριασμό (Cosmote) που της έρχεται.
Αυτά τα ολίγα και αναμένω τη βοήθεια σας.
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 478
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 14:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χώρισέ την να ησυχάσεις μια και καλή...

ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 15:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Let me think...

δεν νομίζω ότι αυτό είναι εφικτό...

xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 16:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Από τη στιγμή που τα διαγράφει δε μπορείς να κάνεις και πολλά. Από το λογαριασμό όμως ξέρεις τον αριθμό με τον οποίο συνομιλεί...

ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 16:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

xultimatex ανέφερε:
Από τη στιγμή που τα διαγράφει δε μπορείς να κάνεις και πολλά. Από το λογαριασμό όμως ξέρεις τον αριθμό με τον οποίο συνομιλεί...

Καλέ μου φίλε, πραγματικά ξερω και τον αριθμό με τον οποίο συνομιλεί και το πιο άσχημο είναι ότι ξέρω και αυτόν με τον οποίο συνομιλεί - αλληλογραφεί.
Είμαι αρκετά απελπισμένος
Όπως και να 'χει , σε ευχαριστώ
ledraweb
Honorary Member

Μέλος από: 13 Νοε 2004
Περιοχή: Λευκωσία
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 16:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εαν είσαι βέβαιος τότε δεν βλέπω γιατί να μην ακολουθήσεις την συμβουλή του cordis
cordis ανέφερε:
Χώρισέ την να ησυχάσεις μια και καλή...

Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά ή θα την χωρήσεις ή θα της μιλήσεις..

Giorgos2and5

ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 16:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

TTOPPOUZOS ανέφερε:

Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά ή θα την χωρήσεις ή θα της μιλήσεις..

Φυσικά και δεν θέλω να της μιλήσω χωρίς να εχω αποδείξεις.
Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου
emphasy
Honorary Member

Μέλος από: 16 Ιαν 2005
Βοηθήματα: 1
Templates: 2

Περιοχή: Genesis Lab
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 19:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

FreeStuff.gr - Ερώτήσεις για οτιδήποτε έχει σχέσει με το web αλλά και για τα ερωτικά σας

Τώρα πέρα απο την πλάκα! Αν δεν κάνω λάθος τα μηνύματα είναι προσωπικά δεδομένα και δεν μπορείς να ζητήσεις το περιεχόμενο τους απο την Cosmote, εκτός και αν ξέρεις κανέναν σε εκείνη την θέση Αλλά και πάλι...

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τις σπάσεις τα νεύρα με σπόντες... κοίτα όμως: θα φύγει αλλά εσύ θα είσαι ποιο ανακουφισμένος... ή της μιλάς στα ίσια... ή πλακώνεις τον άλλον ή αν δεν μπορείς βάζεις άλλους... (ακραίες συμβουλές, μην τις ακολουθήσεις απλά τις αναφέρω)

Μέλος από: 23 Ιουν 2001
Βοηθήματα: 4
Νέα: 4

Περιοχή: Φωτονερόπετρα
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 21:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πείσε την ότι τα sms κοστίζουν και ότι πρέπει να στέλνει email. Μετά όλα τα άλλα είναι δική μας δουλειά Καλό ε!

Τι να τις κάνεις τις αποδείξεις. Θα πάρεις διατροφή; Αφού εσύ είσαι σίγουρος.

viruswitch

Μέλος από: 24 Οκτ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Νοε 2005 22:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ναι, και εγώ πιστεύω ότι είναι παράνομη η παρακολούθηση αυτού του είδους. Όπως το να ανοίγει κανείς γράμματα είναι παράνομο έτσι και τα μηνυματα.

Δεν είναι λύση αυτή στο πρόβλημα σου, σε καμία περίπτωση να την παρακολουθείς και να υποκλέπτεις τα μηνύματα.

Και κακώς κατηγορείς κάποιον για οτιδήποτε χωρίς αποδείξεις. Απο τη στιγμή που δεν εμπιστεύεσαι τη γυναίκα σου, έχεις χάσει το παιχνίδι και δεν υφίσταται σχέση πλέον.
spookyb52

Μέλος από: 23 Ιαν 2002
Βοηθήματα: 26
Scripts: 5

Περιοχή: Lost in the mansion
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2005 00:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

gone

Μήπως είναι ευκολότερο να διαβάσεις από εκείνον τα μηνύματα? Αυτός μάλλον δέν θα τα διαγράφει όλα αμέσως. ©

Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2005 10:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ακριβώς ό,τι χρειάζεται για την περίπτωση spooky!

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2005 23:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ειναι και παρανομο αυτο που ζητας

Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 10 Νοε 2005 12:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Eίναι παράνομο και συνεπώς ανέφικτο...

Πάντως κράτα τους λογαριασμούς καλού κακού...

Literature Moderator

Μέλος από: 23 Ιουν 2001
Βοηθήματα: 4
Νέα: 4

Περιοχή: Φωτονερόπετρα
ΜήνυμαΣτις: 10 Νοε 2005 21:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λέτε να μην ξέρει ότι είναι παράνομο;

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [22 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 22 Ιαν 2017 22:21 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites