freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Βίλατζ Σίνεμας στη Νερατζιώτισσα

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Κινηματογράφος - Θέατρο
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [14 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
dimitris88

Μέλος από: 14 Νοε 2005

View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 14:06    Θέμα: Βίλατζ Σίνεμας στη Νερατζιώτισσα Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παρασκευή 10:30 το πρωί ανοίγει και μας περιμένει! Όσοι θέλετε εισητήρια για τις προβολές -καθώς δεν υπάρχει ακόμα τηλεφωνικό κέντρο για κρατήσεις- πρέπει να τρέξετε εκεί.

Πάμε καταναλωτές! 10:30 ή μάλλον λίγο νωρίτερα να είστε όλοι εκεί

θα κάνουμε ντου! ToolTimes at work
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
View users profile Visit posters website
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 14:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Προτιμώ τα ster που είναι και τα καλύτερα των βαλκανίων!

ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 14:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Another pint of beer

προσωπική άποψη : Ster sucks !!!!
graphist

Μέλος από: 20 Ιουν 2001
Περιοχή: Athens
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 16:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

1000 φορές καλύτερα τα Ster. Τα Village δεν πιάνουν μια μπροστά τους!
shadow
Script Master

Μέλος από: 14 Απρ 2005
Βοηθήματα: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 16:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στην Αθήνα τα village μια χαρά είναι , στην πάτρα όμως μόνο το όνομα έχουν να διαφημίζουν
Πας στο cinema και ταυτόχρονα ακούς από το ραδιοφωνάκι, που έχει ανοιχτό ο υπεύθυνος της προβολής, και τον αγώνα που διεξάγεται εκείνη τη στιγμή... Τρεις φορές πήγα από όταν αλλαξε η επωνυμία σε village και τις 3 &^%$ κάνανε. Καλά είμαι και γκαντέμο αλλά τόσο ToolTimes at work

Programmers are programmers because they like to code
id12586
στις καρδιές μας

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 18:36    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

shadow...!!
Πόσο δίκιο έχεις!

Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 22 Νοε 2005 19:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

By the way, τα πρώτα ster άνοιξαν στην Πάτρα (ως europlex) και την περίοδο εκείνη πήραν βραβείο ότι ήταν ο καλύτερος κινηματογράφος από άποψη τεχνολογικού εξοπλισμού -εικόνα και ήχος- και άνεσης (καθίσματα και αποστάσεις μεταξύ τους).

Τώρα δεν ξέρω ακριβώς πώς είναι τα πράγματα στην Αθήνα...

Τα Village προκειμένου να εξαπλωθούν δίνουν το όνομά τους σε κάθε συνοικιακό κωλοκινηματογράφο...

ΜήνυμαΣτις: 26 Νοε 2005 20:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λόγω τεχνικού προβλήματος και ενώ είχε εκδοθεί ακόμα και πρόγραμμα, τα βίλατζ δε λειτούργησαν την Παρασκευή αλλά θα ανοίξουν αύριο από τις 11 το πρωί.

Γενικά το μολ είναι ακόμα αρκετά ανέτοιμο. Πήγα την πρώτη ημέρα λειτουργίας του και έβλεπα παντού εργάτες μέσα στο χώρο να τοποθετούν τα τελευταία πλακάκια κ δε ξέρω τι άλλο. Βέβαια χαμός γινόταν από κόσμο, όπως ήταν αναμενόμενο.

Γύρω στις 35000 υπολογίζεται ότι θα το επισκέπτονται καθημερινά τον πρώτο καιρό λειτουργίας του!

Αυτά.
Όποιος πήγε ας γράψει και τις εντυπώσεις του . . .
deninho
Super Moderator

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 28 Νοε 2005 15:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ θα πάω μόνο όταν είναι έτοιμο (το επιβλέπω καθημερινα, μιας και κάθε μέρα περνάω από εκεί δίπλα...).Σιγά μη τρέχω με όλο το κόσμο που θα στοιβάζεται εκεί πέρα για να δει το The Mall... BTW τα ster είναι εκλπηκτικά... Μας έτρεχε μαζί με τον Γιώργο εκεί πέρα ο Karajohn, αλλά άξιζε τον κόπο. Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη

Μέλος από: 19 Ιουλ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Δεκ 2005 20:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Sto "the Mall" Θα πάω σε καμμιά βδομάδα.

Τα "Στερ" στην Πάτρα είναι σαφώς ανώτερα από κάθε "βίλλατζ της Αθήνας. (Καθίσματα,διάλειμμα,τιμές καντίνας,μέγεθος μεγάλου ποπ-κορν!!!!)

ΜήνυμαΣτις: 06 Δεκ 2005 12:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

deninho ανέφερε:
Εγώ θα πάω μόνο όταν είναι έτοιμο (το επιβλέπω καθημερινα, μιας και κάθε μέρα περνάω από εκεί δίπλα...).Σιγά μη τρέχω με όλο το κόσμο που θα στοιβάζεται εκεί πέρα για να δει το The Mall... BTW τα ster είναι εκλπηκτικά... Μας έτρεχε μαζί με τον Γιώργο εκεί πέρα ο Karajohn, αλλά άξιζε τον κόπο. Καλώς ήρθες στην παρέα μας Δημήτρη

kalws sas vrhka!

twra opws to stolisan gia tis giortes to mall leei poly perissotero . . .
to venue cafe den anoikse akoma alla to village all day bar einai para poly wraio!
NAT
Honorary Member

Μέλος από: 25 Μαη 2005
Περιοχή: ..:: Not in Portland ::..
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Δεκ 2005 19:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμένα πάλι μου άρεσε το Παπασωτηρίου που άνοιξε εκεί... All the money...
deninho
Super Moderator

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 08 Δεκ 2005 21:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ δεν πάω εκεί πέρα μέχρι να μαζέψουν τα μπάζα από πίσω... Δεν ντρέπονται λιγάκι, τσαπατσοδουλειές... Για να πας εκει με τον ηλεκτρικό πρέπει να κάνεις 30 ώρα περπάτημα. Το ότι έχει Παπ εκεί βέβαια ίσως μου αλλάξει την γνώμη και να το επισκεφτώ πιο σύντομα... Για πες, είναι μεγαλύτερο από το αντίστοιχο της Κηφισιάς (ο μόνος λόγος που πατάω σε εκείνα τα μέρη...);;;

ΜήνυμαΣτις: 13 Δεκ 2005 17:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Διονύση, ο Παπασωτηρίου είναι 10 φορές σαν το κατάστημα της Κηφισιάς!
Πάντως εσένα σε κόβω να ξημερωβραδιάζεσαι στο Fnac!!

Καλά ε, τώρα που άνοιξε και bowling και ετοιμάζεται και το μπιλιάρδο και το νετ καφέ θα γίνει χαμός . .. στην vmax πήγε κανείς? εγώ όχι ακόμα . . αλλά έχω ακούσει είναι τεράααστια . . στην gold class?? κανας χλιδάγκουρας απο δω μέσα???
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [14 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Κινηματογράφος - Θέατρο
Τώρα είναι 25 Μαρ 2017 09:46 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites