freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Έχει αγοράσει κανείς το Xbox 360;

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [27 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: xbox Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 04 Δεκ 2005 11:49    Θέμα: Έχει αγοράσει κανείς το Xbox 360;
Περιγραφή θέματος: Δεν ξέρω τί να αγοράσω...
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κατατύχη είδα χθες ότι κυκλοφόρησε το Xbox 360 και (μιας κι έρχονται τα χριστούγεννα και η πρωτοχρονιά με τον Aϊ Βασίλη ) θέλω κάτι να αγοράσω. Δεν είμαι σίγουρος όμως για την αγορά. Αξίζει αυτή η κονσόλα; Παίζει τα παιχνίδια των προγόνων της; Έχει αρκετά παιχνίδια; (Έχω ακούσει ότι έχει πολύ λιγα σε σύγκριση με ps2/3.
Τί λέτε;

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
View users profile Visit posters website
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 04 Δεκ 2005 13:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

XBOX rulezzzz. Κι ασε την άλλη τη μπουρούχα να την αγοράσουν οι κολλημένοι όοοοοοταν βγει

Μέλος από: 02 Αυγ 2003

ΜήνυμαΣτις: 04 Δεκ 2005 20:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

etsi

XBOX kai ta muala sta kagkela
mono kai mono epidi tha vgei to HALO 3 ekei aksizei na tin pareis

Se thema poiotitas hardware & pexnidiwn pragmatika aksizei
Min xaseis afti tin efkairia
frying pal

Μέλος από: 27 Αυγ 2003
Περιοχή: Trikala - Thessaloniki
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 04 Δεκ 2005 20:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αυτό το XBOX 360 δεν το εχω δει απο κοντα αλλα με αυτά που έχω διαβάσει και ακουσει έχω ψιλοπωροθει. Δεν είχα ποτά καποια τέτοια κονσόλα πάντα προτιμουσα τον υπολογιστού μου, αλλα μετα απο λιγο καιρο (όχι την πρωψτοχρονια) και αν είναι πραγματι καλό θα το αγόραζα. (Λέμε τωρα). Πάντως έχει καλα παιχνίδια όπως το Forza Motorsport. Το Playstation γενικά ποτε δε το συμπάθισα...
frying pal

Μέλος από: 27 Αυγ 2003
Περιοχή: Trikala - Thessaloniki
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 04 Δεκ 2005 20:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Karagunouni στείλε κανα δυο μνμ ακόμα τα εκατοστεισες Another pint of beer
Stitch19

Μέλος από: 20 Απρ 2004
Περιοχή: Cyprus
ΜήνυμαΣτις: 14 Δεκ 2005 14:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

gia pedes, ego pira to 360 mou to full oaketo tin paraskevi pou mas perase ke ine entiposiako exoterika alla ke poli entiposiako me to ti mpori na sou prosferi, ke ti na po gia to NFS most wanted.... ah ah ah...
Chaos
Graphics Master

Μέλος από: 09 Μαη 2005
Περιοχή: Ιεράπετρα Κρήτης
ΜήνυμαΣτις: 15 Δεκ 2005 02:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να και ενας καλος λογος για να μην το παρετε.
http://www.emero.net/dreamon/Xbox-360-Scratch-Disks3.wmv
Αυτο βεβαια δν συμβαινει σε ολες τις κονσολες που κυκλοφορησαν, αλλα ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα που προσπαθουν να διορθωσουν οι κατασκευαστες. Οπως το λαθος με τις υψηλες θερμοκρασιες
sibas
Honorary Member

Μέλος από: 21 Φεβ 2003
Templates: 1

Περιοχή: Μια εδώ.. Μια εκεί.. Σήμερα είμαι εδώ!!!
ΜήνυμαΣτις: 15 Δεκ 2005 04:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Chaos γιατί τους χαλάς το όνειρο ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work

Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 490
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 15 Δεκ 2005 13:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

πιο όνειρο... το δράμα που θα περάσουν μόλις βγει το PS3 δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που τους λέει ο Chaos...

xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 15 Δεκ 2005 14:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ τουλάχιστον θα περιμένω να βει το PS3 πρώτα για να κάνω σύγκριση και για να αυξηθεί ο ανταγωνισμός (που πάντα οφελεί τον καταναλωτή!). Επιπλέον, αν βάλω adsl δε θα έχω χρόνο για XboX!

Μέλος από: 02 Ιουν 2003
Νέα: 1

twitter 
ΜήνυμαΣτις: 15 Δεκ 2005 18:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδια εγω εχω ps2 και δυνατο pc αλλα θα σας πώ κατι:

Οτι και να εχεις PS2 - XBOX - PS3 - XBOX360 ή PC οταν παιζεις ενα παιχνιδι ουσιαστικά κουνας ενα μοχλο προς 4 κατευθυνσεις και πατας 4 κουμπια. Απο κει και περα πρεπει να μπεις στο trip οτι παιζεις εκεινη την στιγμη ποδοσφαιρο οτι οδηγάς κτλ
Για αυτο εγώ περιμένω πως και πως ΑΥΤΟ:

http://www.nintendo.com/revolution

Δειτε τα video και θα καταλαβετε τι λεω....
Stitch19

ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 07:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Chaos ανέφερε:
Να και ενας καλος λογος για να μην το παρετε.
http://www.emero.net/dreamon/Xbox-360-Scratch-Disks3.wmv
Αυτο βεβαια δν συμβαινει σε ολες τις κονσολες που κυκλοφορησαν, αλλα ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα που προσπαθουν να διορθωσουν οι κατασκευαστες. Οπως το λαθος με τις υψηλες θερμοκρασιες

Chaos xoris na exi sxesi me esena prosopika, alla to video apodiknii kati to aftonoito, ke an kapios den pari to 360 gi afton ton logo tote ine aplos ilithios.
Giati?
E lipon sto video vlepoume na vazoune to dvd tou QUAKE 4 ke na anigune to 360, meta girnane to 360 apo orizontia se katheta ke xero go. Diladi den to lei i logiki sou otan pezi to 360 ena dvd na min to kounas i na min to pirazis, poso mallon na allazis apo orizontia se katheta ke malista merikes fores???
Stitch19

ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 07:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cordis ανέφερε:
πιο όνειρο... το δράμα που θα περάσουν μόλις βγει το PS3 δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που τους λέει ο Chaos...

Pios efialtis, ego idi zo me to 360 ke den onirevome ke den skopevo na exo efialtes otan vgi to 360.
Pious efialtes?
To oti tha exo konsola pou tha ine polla pio ftini apo to PS3, to 360 to vrikis me 250e, eno to PS3 etsi opos pai oute me 600e den tha to vriskis, an diavazes arthra apo palia tha evlepes oti to PS3 tha ine panakrivo.
Episis to 360 tha exi perissotera pexnidia mexri na vgi to PS3, ke entaxi i kathe konsola exi kapia xehorista pexnidia ke etsi to 360 axizi mono ke mono gia to HALO 3 pou erhete....
aaa ke ides to joystick tou PS3, to mpoumerang en pio omorfo...astievome ine ke afto super mixanima ke me megala adelfia stin istoria...ps1 ke 2...
Chaos
Graphics Master

Μέλος από: 09 Μαη 2005
Περιοχή: Ιεράπετρα Κρήτης
ΜήνυμαΣτις: 18 Δεκ 2005 15:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Dn einai logiko na to gyrnas kathws paizeis.
Alla otan exeis ena onoma microsoft link to microsoft k se mia teleutaias texnologias paixnidomixani parousiazeis ena tetoio provlima (pou dn einai to monadiko alla einai k poly varvato mias k katastrefei dvd dn ta gratsounaei apla) tote esy ti les oti einai ligo?
Gia mena pantws einai enas paaaaara poly kalos logos gia na min tin agoraza.
Skepsou px na paizeis k na thes na kaneis kati, i na katharisei kati i mana sou gia paradeigma k na to anasikwseis gia ligo i na to gyriseis, kai na sou g@m**** teleiws ena dvd 60 kai 70 eurw.
Edwsa ena kathimerino paradeigma...
Apo kei kai pera o kathenas kanei oti thelei.
deninho
Super Moderator

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 18 Δεκ 2005 16:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Απλή η λύση: όταν παίζεις δεν σε ενοχλεί ΚΑΝΕΝΑΣ (φυσικά ούτε η γκόμενα). Πρέπει να ιεραρχούμε τα πράματα στη ζωή μας...

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Το Xbox One S 2TB launch edition έρχεται στις 2 Αυγούστου! 0 cordis 22 Ιουλ 2016 15:45
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 30 Μαρ 2017 12:49 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites