Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Έχει αγοράσει κανείς το Xbox 360;

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 04 Δεκ 2005 11:49

Κατατύχη είδα χθες ότι κυκλοφόρησε το Xbox 360 και (μιας κι έρχονται τα χριστούγεννα και η πρωτοχρονιά με τον Aϊ Βασίλη :D ) θέλω κάτι να αγοράσω. Δεν είμαι σίγουρος όμως για την αγορά. Αξίζει αυτή η κονσόλα; Παίζει τα παιχνίδια των προγόνων της; :) Έχει αρκετά παιχνίδια; (Έχω ακούσει ότι έχει πολύ λιγα σε σύγκριση με ps2/3.
Τί λέτε; :-?
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 04 Δεκ 2005 13:08

XBOX rulezzzz. Κι ασε την άλλη τη μπουρούχα να την αγοράσουν οι κολλημένοι όοοοοοταν βγει

Άβαταρ μέλους
KaragouniS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από KaragouniS » 04 Δεκ 2005 20:07

etsi

XBOX kai ta muala sta kagkela
mono kai mono epidi tha vgei to HALO 3 ekei aksizei na tin pareis :wink:

Se thema poiotitas hardware & pexnidiwn pragmatika aksizei
Min xaseis afti tin efkairia :wink:

Άβαταρ μέλους
frying pal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από frying pal » 04 Δεκ 2005 20:14

Αυτό το XBOX 360 δεν το εχω δει απο κοντα αλλα με αυτά που έχω διαβάσει και ακουσει έχω ψιλοπωροθει. Δεν είχα ποτά καποια τέτοια κονσόλα πάντα προτιμουσα τον υπολογιστού μου, αλλα μετα απο λιγο καιρο (όχι την πρωψτοχρονια) και αν είναι πραγματι καλό θα το αγόραζα. (Λέμε τωρα). Πάντως έχει καλα παιχνίδια όπως το Forza Motorsport. Το Playstation γενικά ποτε δε το συμπάθισα...

Άβαταρ μέλους
frying pal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από frying pal » 04 Δεκ 2005 20:17

Karagunouni στείλε κανα δυο μνμ ακόμα τα εκατοστεισες :D :pint:

Άβαταρ μέλους
Stitch19
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stitch19 » 14 Δεκ 2005 14:26

gia pedes, ego pira to 360 mou to full oaketo tin paraskevi pou mas perase ke ine entiposiako exoterika alla ke poli entiposiako me to ti mpori na sou prosferi, ke ti na po gia to NFS most wanted.... ah ah ah...

Άβαταρ μέλους
Chaos
Graphics Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Chaos » 15 Δεκ 2005 02:18

Να και ενας καλος λογος για να μην το παρετε.
http://www.emero.net/dreamon/Xbox-360-S ... Disks3.wmv
Αυτο βεβαια δν συμβαινει σε ολες τις κονσολες που κυκλοφορησαν, αλλα ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα που προσπαθουν να διορθωσουν οι κατασκευαστες. Οπως το λαθος με τις υψηλες θερμοκρασιες

sibas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sibas » 15 Δεκ 2005 04:08

Chaos γιατί τους χαλάς το όνειρο :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Δεκ 2005 13:21

πιο όνειρο... το δράμα που θα περάσουν μόλις βγει το PS3 δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που τους λέει ο Chaos... :lol:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 15 Δεκ 2005 14:03

Εγώ τουλάχιστον θα περιμένω να βει το PS3 πρώτα για να κάνω σύγκριση και για να αυξηθεί ο ανταγωνισμός (που πάντα οφελεί τον καταναλωτή!). Επιπλέον, αν βάλω adsl δε θα έχω χρόνο για XboX!
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
vortalifer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vortalifer » 15 Δεκ 2005 18:58

Παιδια εγω εχω ps2 και δυνατο pc αλλα θα σας πώ κατι:

Οτι και να εχεις PS2 - XBOX - PS3 - XBOX360 ή PC οταν παιζεις ενα παιχνιδι ουσιαστικά κουνας ενα μοχλο προς 4 κατευθυνσεις και πατας 4 κουμπια. Απο κει και περα πρεπει να μπεις στο trip οτι παιζεις εκεινη την στιγμη ποδοσφαιρο οτι οδηγάς κτλ
Για αυτο εγώ περιμένω πως και πως ΑΥΤΟ:

http://www.nintendo.com/revolution

Δειτε τα video και θα καταλαβετε τι λεω....

Άβαταρ μέλους
Stitch19
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stitch19 » 16 Δεκ 2005 07:23

Chaos έγραψε:Να και ενας καλος λογος για να μην το παρετε.
http://www.emero.net/dreamon/Xbox-360-S ... Disks3.wmv
Αυτο βεβαια δν συμβαινει σε ολες τις κονσολες που κυκλοφορησαν, αλλα ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα που προσπαθουν να διορθωσουν οι κατασκευαστες. Οπως το λαθος με τις υψηλες θερμοκρασιες
Chaos xoris na exi sxesi me esena prosopika, alla to video apodiknii kati to aftonoito, ke an kapios den pari to 360 gi afton ton logo tote ine aplos ilithios.
Giati?
E lipon sto video vlepoume na vazoune to dvd tou QUAKE 4 ke na anigune to 360, meta girnane to 360 apo orizontia se katheta ke xero go. Diladi den to lei i logiki sou otan pezi to 360 ena dvd na min to kounas i na min to pirazis, poso mallon na allazis apo orizontia se katheta ke malista merikes fores???

Άβαταρ μέλους
Stitch19
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stitch19 » 16 Δεκ 2005 07:28

cordis έγραψε:πιο όνειρο... το δράμα που θα περάσουν μόλις βγει το PS3 δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που τους λέει ο Chaos... :lol:
Pios efialtis, ego idi zo me to 360 ke den onirevome ke den skopevo na exo efialtes otan vgi to 360.
Pious efialtes?
To oti tha exo konsola pou tha ine polla pio ftini apo to PS3, to 360 to vrikis me 250e, eno to PS3 etsi opos pai oute me 600e den tha to vriskis, an diavazes arthra apo palia tha evlepes oti to PS3 tha ine panakrivo.
Episis to 360 tha exi perissotera pexnidia mexri na vgi to PS3, ke entaxi i kathe konsola exi kapia xehorista pexnidia ke etsi to 360 axizi mono ke mono gia to HALO 3 pou erhete....
aaa ke ides to joystick tou PS3, to mpoumerang en pio omorfo...astievome ine ke afto super mixanima ke me megala adelfia stin istoria...ps1 ke 2...

Άβαταρ μέλους
Chaos
Graphics Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Chaos » 18 Δεκ 2005 15:20

Dn einai logiko na to gyrnas kathws paizeis.
Alla otan exeis ena onoma microsoft k se mia teleutaias texnologias paixnidomixani parousiazeis ena tetoio provlima (pou dn einai to monadiko alla einai k poly varvato mias k katastrefei dvd dn ta gratsounaei apla) tote esy ti les oti einai ligo?
Gia mena pantws einai enas paaaaara poly kalos logos gia na min tin agoraza.
Skepsou px na paizeis k na thes na kaneis kati, i na katharisei kati i mana sou gia paradeigma k na to anasikwseis gia ligo i na to gyriseis, kai na sou g@m**** teleiws ena dvd 60 kai 70 eurw.
Edwsa ena kathimerino paradeigma...
Apo kei kai pera o kathenas kanei oti thelei.

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 18 Δεκ 2005 16:00

Απλή η λύση: όταν παίζεις δεν σε ενοχλεί ΚΑΝΕΝΑΣ (φυσικά ούτε η γκόμενα). Πρέπει να ιεραρχούμε τα πράματα στη ζωή μας...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες