freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Fan Site των Nerazzuri(Inter fans)

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [12 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: fanfansδημιουργία Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
ForzaInter

Μέλος από: 22 Οκτ 2005
Περιοχή: Διπλανό δωμάτιο
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2005 03:13    Θέμα: Fan Site των Nerazzuri(Inter fans)
Περιγραφή θέματος: Σοβαρή σκέψη για δημιουργία...
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σκέφτομαι σοβαρά να δημιουργήσω fan site-portal των φίλων της ιταλικής ποδοσφαιρικής ομάδας Inter. Όποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει ενεργά με υλικό, αλλά κ στο σχεδιασμό της ιστοσελίδας, ας με ενημερώσει

Περιμένω προτάσεις πως να υλοποιήσω το site(π.χ. joomla-λέμε τώρα)

ForzaInter

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 16:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κανείς για προτάσεις?

Basilakis
PHP Moderator

Μέλος από: 17 Νοε 2003
Βοηθήματα: 68
Νέα: 7
Templates: 3
Scripts: 3

Περιοχή: Womans' Brain
View users profile Send email to user Visit posters website
blog deviantART flickr myspace facebook linkedin 
hi5 sync twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 17:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Giati den to kaneis gia arxh mesa sta clubs pou prosferei o pathfinder? Etsi tha ksekinhseis na vreis cosmo kai meta tha kaneis kai kati ksexwrista ean theleis... Kai gia to design me ena etoimo cms mporw ean theleis na se bohthisw, doulevontas omws me proion pou exei sxhsh me to phpbb.

Μέλος από: 22 Δεκ 2002

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 17:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΤΗΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΈΙΣ ΛΕΥΤΑ Η ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΖΑΜΠΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΧΟΜΠΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΕΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΙΗ ΙΝΤΕΡ ΓΙ Α ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΑΝΟ

ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΗΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΥΛΙΚΟ ΑΜΑ ΠΛΗΡΩΘΩ.

ΧΕΧΕΧΕΕ
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
View users profile Visit posters website
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 17:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

H αλήθεια είναι ότι κάποτε το μεράκι χάνεται... αλλά όλα από ένα χόμπυ ξεκινάνε...

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 17:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

@Basilakisweb: Εννοείς να κάνω μία στατική σελίδα για αρχή και μετά βλέπω? Σκεφτόμουν μία σελίδα με members, περισσότερο για το κομμάτι του forum, και ίσως αργότερα για να κάνουν upload αρχεία τους. Εάν σου δώσω το template εννοείς ότι μπορείς να το στήσεις σε phpBB?

@gaucho: Για χόμπυ και μόνο το σκέφτομαι. Τα λεφτά είναι το τελευταίο που θα σκεφτώ. Απλά απ'ότι έχω δει δεν υπάρχει κάτι από ελληνικής πλευράς στο χώρο αυτό και είπα να ξεκινήσω εγώ κάτι Εάν θέλεις λεφτά, συγγνώμη αλλά εγώ δεν είμαι ο άνθρωπός σου

@EneMe:+φωνώ

gaucho
Honorary Member

Μέλος από: 22 Δεκ 2002

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2005 21:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ForzaInter ανέφερε:

@gaucho: Για χόμπυ και μόνο το σκέφτομαι. Τα λεφτά είναι το τελευταίο που θα σκεφτώ. Απλά απ'ότι έχω δει δεν υπάρχει κάτι από ελληνικής πλευράς στο χώρο αυτό και είπα να ξεκινήσω εγώ κάτι Εάν θέλεις λεφτά, συγγνώμη αλλά εγώ δεν είμαι ο άνθρωπός σου

@EneMe:+φωνώ

Ναι πλάκα έκανα αλλά έτσι είναι. Αργότερα θα τ ασκευτείς και τα λευτά.

Και εγώ ήθελα να κάνω σάιτ τον Μαραντόνα αλλά τι ν ακερδίσω........
ForzaInter

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2005 15:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

gaucho δεν μπορείς να κερδίζεις από τα πάντα που θα κάνεις! Η να στο θέσω αλλιώς, θα κερδίσεις την ικανοποίησή σου γιατί έκανες αυτό που γούσταρες και θα το δεις με "σάρκα και οστά" μπροστά στην οθόνη σου Δεν σου είναι αρκετό αυτό?

ForzaInter

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2005 17:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κοίταξα χθες λίγο το joomla και λέω να το εγκαταστήσω πάνω εκεί. Πάντως το έκανα εγκατάσταση στο pc που έχω στο σπίτι(σημ.δεν έχω ιντερνετι )μετά από πολλές προσπάθειες(δεν είχα ξαναασχοληθεί με τον apache) και μετά πήγα να μπω στο administration panel, αλλά μου ζητούσε username και κωδικό, τα οποία δεν είδα να μου δίνει πουθενά, κατά την εγκατάσταση Let me think... Έψαξα στην database, βρήκα ένα username admin που υπήρχε σαν "super-admin"(το μεγαλύτερο rank που είδα), το έβαλα, αλλά τπτ!

Basilakis
PHP Moderator

ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2005 18:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Koita, Otan kaneis egkatastash sou zhtaei na dwseis username - password tou administrator. Ksanakane eggatastash kai tha to diaphstwseis!

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Δεκ 2005 19:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Done

Basilakis
PHP Moderator

ΜήνυμαΣτις: 18 Δεκ 2005 23:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Swstoa... Mpravo...

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Τώρα είναι 24 Ιαν 2017 15:18 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites