freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

ΟΤΕ - Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα μια και καλή!!! (??)

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [22 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: ΟΤΕ Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
ΑποστολέαςΜήνυμα
pantoleon

Μέλος από: 19 Ιουλ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 28 Δεκ 2005 21:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες billt.Δεν είχα ιδέα!Είναι καταπληκτικό αυτό αν γίνει!!!!

Άντε γιατί με τα προσωπικά δίκτυα δεν βγάζεις άκρη και δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι τον καθένα.

Δεν έχω καμμιά αγάπη για τον ΟΤΕ ξαναλέω για πολλοστή φορά.Δεν τον γουστάρω.Αυτό το ποστ ήταν μια αντίδραση όμως στο πώς και με πιο μένος μισείτε τον ΟΤΕ.Παρασύρθηκα κι εγώ κι όταν σε μια συζήτηση σκέφτηκα αυτά που έγραψα πιο πάνω ένιωσα την ανάγκη να τα μοιραστώ μαζί σας.

Αυτός δεν είναι ο σκοπός των φόρουμ?

Χρησιμοποιώ Τελεντομ (ο,10 ευρω κάθε κλήση για σταθερά Ελλάδος με απεριόριστο χρόνο ομιλίας-η κοπέλα μου είναι μακριά... ) και Voip buster (κακή ποιότητα δυστυχώς και καθυστέρηση με την 384 που έχω και στην περιοχή που είμαι).

Απλά δεν πιστεύω ότι θα εκλείψει ο ΟΤΕ όπως δεν έχει εκλείψει σε άλλες χώρες.Μάλιστα νομίζω ότι διάβασα πως στην Γαλλία τώρα επιτράπηκαν οι ιδιωτικές εταιρίες τηλεφωνίας και παροχής ίντερνετ αλλά μάλλον κάνω λάθος.....

Τέσπα,αυτά.

Τα λέμε.

Μέλος από: 25 Ιουλ 2001
Βοηθήματα: 9
Νέα: 89

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 28 Δεκ 2005 21:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

15 EURO όλα...
Τον ΟΤΕ όποτε τον συμφέρει είναι ΑΕ και όποτε δεν τον συμφέρει είναι δημόσιο...
viktoras

Μέλος από: 05 Απρ 2001
Περιοχή: Γαλάτσι, Αθήνα
View users profile Visit posters website
blog sync twitter 
ΜήνυμαΣτις: 28 Δεκ 2005 21:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

pantoleon ανέφερε:

Χρησιμοποιώ Τελεντομ (ο,10 ευρω κάθε κλήση για σταθερά Ελλάδος με απεριόριστο χρόνο ομιλίας-η κοπέλα μου είναι μακριά... ) και Voip buster (κακή ποιότητα δυστυχώς και καθυστέρηση με την 384 που έχω και στην περιοχή που είμαι)

Για δοκίμασε να δουλέψεις το voipbuster μέσω PSTN και θα δεις καλύτερα απότελεσματα... Αυτό λόγω του ευεργέτη ΟΤΕ που έχει αισχρό packet loss από λάθος configurations...

Μέλος από: 19 Ιουλ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Δεκ 2005 18:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κ-Κ,θα το δοκιμάσω.Ευχαριστώ!

Μέλος από: 17 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 3

Περιοχή: σ'άλλη διάσταση
flickr facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 30 Δεκ 2005 14:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δεν ξέρω άμα γίνεται, αλλά θα ήθελα με 30 ευρώ το μήνα να έχω 24mbit χωρίς ογκο/χρονοχρέωση, δωρεάν τοπικές κλήσεις και πρόσβαση σε μπουκέτο τηλεοπτικών καναλιών (αυτό γίνεται στη γαλλία)

Μέλος από: 14 Σεπ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Φεβ 2006 00:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στον ΟΤΕ δουλεύω ...
Προς το παρόν είναι κρατικός φορέας!
Η ΕΕΤΤ κίνει τα πάντα!
Πολλές βλάβες λόγω προεπιλογή φορέα δεν μπορούν να επιλυθούν απο το συνεργείο.[Υπάρχουν κανόνες]

Ο pantoleon έχει απόλυτα δίκιο!
viktoras

Μέλος από: 05 Απρ 2001
Περιοχή: Γαλάτσι, Αθήνα
blog sync twitter 
ΜήνυμαΣτις: 18 Φεβ 2006 22:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

....

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [22 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 29 Μαρ 2017 17:06 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites