freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Έρευνα: Απόψεις των Ελλήνων για το m-advertising

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 3 [38 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: απόψειςέρευνα Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3
ΑποστολέαςΜήνυμα
butters

Μέλος από: 26 Απρ 2006

View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 13:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λόγω παράτασης το ερωτηματολόγιο θα παραμείνει διαθέσιμο μέχρι τις 15-7
xyma

Μέλος από: 18 Δεκ 2004

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 23:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ελεος.οχι διαφημισεις στα κινητα.
οποτε μου στελνει η τιμ κατι μηνυματα του στυλ το υπουργειο συγκοινωνιων σας
συστηνει να φορατε κρανος,η ζωνη τους τηλεφωνω και εγω και τους συστηνω να σκεπαζονται το βραδυ,να μην τρωνε πολυ,να φορανε προφυλακτικο,επισης τους ζηταω
το τηλεφωνο του υπουργου για να του εκφρασω την ευχαριστηση μου που ενδιαφερθηκε για το ατομο μου και οταν δεν μου το δινουν γινομαι εξαλος.

σκεψου εκει που καθεσαι να σου ερχεται μηνυμα για το νεο γιαουρτι που κυκλοφορησε.
φρικη.θα αρχισω να εκπαιδευω περιστερια.
πιτσουνιφον
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2006 10:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

επιστολη στην Αρχη Προστασιας Προσωπικων Δεδομενων σχετικα με αυτο το θεμα
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=199395#199395

απαντηση απο την Αρχη Προστασιας Προσωπικων Δεδομενων σχετικα με αυτο το θεμα
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=214856#214856

ΜήνυμαΣτις: 12 Ιουλ 2006 20:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστώ πολύ για τις συμμετοχές σας.

Η ιδέα για αυτή την πτυχιακή ξεκίνησε από το γεγονός ότι είχα Vodafone Live συσκευή και επειδή πατούσα το πλήκτρο για το μενού κατά λάθος μετά λάμβανα διάφορα sms από την εταιρεία τα οποία ήταν εξαιρετικά άσχετα και για εμένα προσωπικά ιδιαίτερα ενοχλητικά. ToolTimes at work

Από την άλλη μου δε με πείραζε που είχα γραφτεί σε λίστα σε συγκεκριμένο club και δεδομένου ότι τους είχα δώσει άδεια, μου έστελναν 1 sms την εβδομάδα, σχετικά με djs που έπαιζαν, την ίδια μέρα που λάμβανα το μήνυμα.

Βασικά η διαφήμιση στα κινητά, εφόσον γίνεται με τη συναίνεση του χρήστη θα μπορούσε να είναι πολύ ελκυστική (π.χ. μαζί με τη διαφήμιση π.χ. να έχεις και 15% έκπτωση στο διαφημιζόμενο προϊόν ή δωρεάν sms). Aλλα μέχρι τώρα νομίζω ότι δεν υλοποιείται ακριβώς έτσι. Αντιθέτως μάλιστα σε πολλές περιπτώσεις γίνεται αντιληπτή ως spam και κατά την προσωπική μου άποψη σωστά θεωρείται έτσι, αφού δε σέβεται το χρήστη.

Τα αποτελέσματα της έρευνας μαζί με την πτυχιακή μου θα είναι διαθέσιμα σε όποιον επιθυμεί. Ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας, κάθε σχόλιο το οποίο αναδεικνεύει περιορισμούς και αδυναμίες είναι επίσης ευπρόσδεκτο.

Butters
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 13 Ιουλ 2006 21:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

butters gia stiltin mou plz me endiaferei para poli.

butters

ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 14:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα ξανά,

Λόγω παράτασης της παράτασης το ερωτηματολόγιο θα παραμείνει διαθέσιμο μέχρι τις 31-7

Butters
megamak

Μέλος από: 13 Ιαν 2005
Νέα: 1

Περιοχή: Πάτρα, Μέγαρα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Ιουλ 2006 23:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω ότι καλό θα ήταν όταν τελειώσει η έρευνά σου να βάλεις και εδώ τα αποτελέσματα, να μπορούμε να δούμε κι εμείς τι προέκυψε!

ΜήνυμαΣτις: 16 Οκτ 2006 14:13    Θέμα: Αποτελέσματα της έρευνας Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα σε όλους,

H έρευνα που έγινε στα πλαίσια της πτυχιακής μου εργασίας ολοκληρώθηκε.

Τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα προς λήψη σε μορφή .pdf από τη σελίδα του ερωτηματολογίου:

http://137.205.180.30/panos/

Στη σελίδα υπάρχει σχετική ανακοίνωση με οδηγίες σχετικά με την παρουσίαση των αποτελεσμάτων.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνηση / πληροφορία παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου μέσω e-mail ή εδώ.

Ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή και την υποστήριξή σας

Butters
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 3 [38 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 08 Δεκ 2016 13:53 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites