freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Πως μπορω να "σπασω" ενα παιχνιδι??

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Moderators:  Software & Hardware Moderators, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: παιχνίδι Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
ghom

Μέλος από: 08 Μαη 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Ιουν 2006 12:18    Θέμα: Πως μπορω να "σπασω" ενα παιχνιδι?? Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ακουστε μαγκες το προβλημα μου:
Ειναι ενα γκομενακι στη δουλεια και με ανταγωνιζεται σε ενα γελοιο παιχνιδι (Super Bobble Bobble). Ξερω ειναι πολυ χαζο να ασχολουμαι με τετοιο παιχνιδι, αλλα ετσι κανω κονε με το γκομενακι.
Επειδη λοιπον η τυπισσα εχει κανει ενα σκορ τεραστιο και επειδη εγω δεν εχω και τοσο ορεξη να το σπασω θα ηθελα να μου πει καποιος αν εχει ακουστα καποιο καλο προγραμματακι για να το σπασω στα γρηγορα και να γραψω καινουριο σκορ σχετικα μεγαλο για να μην μπορει να το ξανασπασει.
Panoulis

Μέλος από: 02 Αυγ 2002
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Αθήνα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Ιουν 2006 13:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Υπάρχουν πολλά τέτοια προγραμματάκια για να πειράζεις τα score αλλάζοντας τις μεταβλητές που είναι αποθηκευμένες στη Ram. Για ρίξε μια ματιά σε αυτό http://www.x-ways.net/ramcheat.html Αν ψάξεις στο Google με την φράση "Cheat Tool" η κάτι παρόμοιο θα βρεις αρκέτα τέτοια προγραματάκια.
xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 23 Ιουν 2006 15:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το καλύτερο είναι το Cheat Engine v5.2:
http://syndiv.com/ce/download.php
Έχει και tutorial.

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Ιουν 2006 15:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βέβαια μπορείς να κάνεις και κάτι καλύτερο...

Να πείς στο "γκομενάκι" να σου δείξει πως κάνει τόοοοοοοοσο μεγάλο σκόρ... Αντί να την ανταγωνίζεσαι κάντην να νιώσει σαν να έχει το πάνω χέρι και κάνε παιχνίδι από εκεί και πέρα...

Αν με εννοείς...

Μέλος από: 13 Ιουλ 2005
Βοηθήματα: 7
Νέα: 1
Scripts: 1

Περιοχή: Athens, Greece
View users profile Visit posters website
blog linkedin twitter 
ΜήνυμαΣτις: 23 Ιουν 2006 17:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Elixir Of Life

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουν 2006 08:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστω ρε παιδες.
Παω κιολας να δοκιμασω τις "συνταγες" σας!
ghom

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουν 2006 10:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια και παλι
Εχω ενα προβληματακι φιλε xultimatex:
Προσπαθω εδω και πολυ ωρα να μαθω το cheat engine και δεν μπορω να το καταλαβω.
Θα μπορουσες να με βοηθησεις λιγακι στο χειρισμο? Ή ακομη καλυτερα αν εχεις κανα manual ή κατι τετοιο θα μπορουσες να μου το στειλεις?
Στειλε μου p.m αν εχεις κατι...
Sorry για τον κοπο..
Θα στο χρωσταω.... Respect!
xultimatex
Honorary Member

Μέλος από: 26 Ιουλ 2003
Περιοχή: Ξάνθη
View users profile
facebook 
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουν 2006 10:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

sorry που άργησα να σου απαντήσω αλλά ήμουν στη θάλασσα και άραζα... Λοιπόν, έχω καιρό να τη χρησιμοποιήσω. Έχει όμως το ίδιο το πρόγραμμα βοήθημα ώστε να μάθεις να το χειρίζεσαι. Στο μενού έναρξη αν πας στο πρόγραμμα κάπου λέει cheat engine tutorial. Έχει διάφορες τιμές και σου λέει πως να τις αλλάξεις.... Δοκίμασε αυτό. Τώρα, παραπάνω λεπτομέρειες δεν ξέρω γιατί δεν έχω ασχοληθεί και πολύ.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουν 2006 13:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστω ρε xultimatex, αλλα προλαβα και το ειδα πριν μου το πεις και με βοηθησε πολυ ειναι η αληθεια...
Εχω ηδη αρχισει να το χρησιμοποιω..
iffor

Μέλος από: 14 Μαη 2005
Scripts: 1

Περιοχή: Παράδεισος
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουν 2006 11:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τελικά με το γκομενάκι τί έγινε????

GeoStuff
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουν 2006 11:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σωστή η απορία σου ρε...

Μέλος από: 22 Μαρ 2001
Περιοχή: Thessaloniki
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 01 Ιουλ 2006 07:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πες στο γκομενάκι, να παίξετε κανένα άλλο παιχνίδι πιο οικείο για σένα. Και στο οποίο ΕΣΥ ΘΑ κάνεις τεράστια σκορ!!! Yea!
GeoStuff
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 03 Ιουλ 2006 01:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Solitaire παιδιά...

Ή μήπως τον γιατρό??

Μέλος από: 06 Απρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Ιουλ 2006 21:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

giati den paizetai kanena doom 3

isos fobithei kai erthei stin agalia sou
str8ridah

Μέλος από: 02 Νοε 2008

View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 02 Νοε 2008 04:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

βασικα φιλαρακι για το σιγκεκριμενο παιχνιδι εχει 2 κολπα που υπαρχουν apo ta arcade και λειτουργουν και στο pc. ειναι το super game kai to original game.με το ενα εχεις σινεχεια γρηγορη ταχυτητα στο τρεξιμο και στις φουσκες(σαν να εχεις παρει παπουτσακι και τσιχλα που λεμε οι παλιοι,και το αλλο σου βγαζει τις διαμαντοπιστεσ καθε 10 πιστες,και στην 50 σου δινει την πυλη)μπορεις να τα βρεις ευκολα σε πολλα site, και θα σε ευκολινουν πολυ! επεισις οταν χασεις μπορεις να γραψεις ΚΙΜ η SEX (με αυτο σου δινει καλα δωρα σε καθε πιστα) και σε συνδειασμο με τα αλλα μπορεις να κανεις πολυ καλο σκορ. επεισις υπαρχει και το κολπο των αριθμων. οταν σπας τα ανθρωπακια που ειναι μεσα στις φουσκες,αν οι 2 προτελευτεοι αριθμοι ειναι ιδιοι τοτε γεμιζει η πιστα με δωρακια,και οσες πιο πολλες φουσκες εχει μεσα η πιστα, τοσα δωρα θα ριξει! Πες στο γκομενακι οποτε θελει να πεξουμε ενα με στοιχιμα

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Games (PC, On Line, Console)
Τώρα είναι 06 Δεκ 2016 02:48 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites