freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Βοηθεια και συνεργασια!

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [39 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: συνεργασίαΒοήθεια Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
id12586
στις καρδιές μας

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 16:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Για να καταλάβω:

Τους μοναδικούς επισκέπτες του ονομάζει HOSTS?

Αν ναι, τότε έχεις πολύ μικρή επισκεψιμότητα... No offense! Victory!

Και κάτι άλλο, γράφε με μικρά, είναι σαν να φωνάζεις... Δεν έχουμε πρόβλημα με τόνους,αν αυτό είναι το πρόβλημα σου..
kostas101

Μέλος από: 19 Ιουν 2006

View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 16:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

id12586 ανέφερε:
Για να καταλάβω:

Τους μοναδικούς επισκέπτες του ονομάζει HOSTS?

Αν ναι, τότε έχεις πολύ μικρή επισκεψιμότητα... No offense! Victory!

Και κάτι άλλο, γράφε με μικρά, είναι σαν να φωνάζεις... Δεν έχουμε πρόβλημα με τόνους,αν αυτό είναι το πρόβλημα σου..

========================================================
1.gia pio grigora grafw kefalaia (ean thes borw kai greeklish)
2.i episkepsimotita einai mono gia to tk
3.i episkepsimotita gia club einai poli megali
4.gia eurozwniko portal oxi alla o skopos mou den einai autos

My site!|My foroum!
dva_dev
Script Master

Μέλος από: 16 Σεπ 2005

View users profile Visit posters website
blog deviantART facebook linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 18:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σε κάποιο σημείο της σελίδας (χαμηλά) αναφέρει:

παράθεση:
Δημιουργήθηκε στις 9-04-2006
Μέλη: 392
Επισκέψεις:49,835 (ανανεώνεται με κάθε refresh)

Ισως εννοεί αυτό.
id12586
στις καρδιές μας

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 18:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Που ακριβώς στην εικόνα είναι αυτό ρε παιδιά γιατι νομίζω ότι στραβώθηκα!

edit:

OK, to βρήκα στην σελίδα ύστερα απο ένα τεράστιο scrolling... Αλλά αυτός ο μετρητής δεν κοιτάει unique IPs άρα δεν θεωρείται αξιόπιστος, am I right, gentlemen?
kostas101

ΜήνυμαΣτις: 10 Ιουλ 2006 21:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

id12586 ανέφερε:
Που ακριβώς στην εικόνα είναι αυτό ρε παιδιά γιατι νομίζω ότι στραβώθηκα!

edit:

OK, to βρήκα στην σελίδα ύστερα απο ένα τεράστιο scrolling... Αλλά αυτός ο μετρητής δεν κοιτάει unique IPs άρα δεν θεωρείται αξιόπιστος, am I right, gentlemen?

Ναι εισαι σωστος.Δειχνει page views.Ομως ο αλλος μετρητης του .τκ δειχνει unique IPs και οπως ειπα οι περρισοτερροι μπανουν μεσω του παλιου συνδεσμου.
Ομως δεν υπαρχει ουτε ενα club που να χρησιμοποιει μετρητη unique IPs.
Εγω οταν εκανα το post σκεφτηκα πωσ ειμαι πολυ φιλοδοξος και καλυτερα ας μη το στειλω.Εκανα μια περιηγηση στα αλλα post και ειδα πως εχουν ζητησει και συνεργασια παρα πολυ μικρα sites,forums,kai clubs .Δε θελω να αναφερθω αλλα απο οτι θυμαμαι ηταν ενα φορουμ για μια ομαδα με λιγοτερο απο 40 μελη και το φορουμ ηταν αδειο ζητησε και συνεργασια.
Το ξερω πωσ τα κλαμπς τα κοιτατε μειονεκτικα αλλα οχι επειδη καποιοι εχουν βγαλει το κακο το ονομα να μας κυνηγαει ολους.Ειναι αδικο. Ποτέ! ποτέ! ποτέ... Jame! Ποτέ! ποτέ! ποτέ... Jame! ToolTimes at work May the force be with you...
Και πιστεψε με και σε αθτη την θπηρεσια του παθ μπορειετ να βρειτε και πολυ καλεσ δουλειες και δεν αναφερομαι μονο σε εμενα.
Εαν εχετε προκαταλαηψη για κατι οπωσ και να σας το δειξω η γνωμη σασ δεν αλλαζει.
Ε ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΕΙ 4 post ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΤΟΥ!Οσο και υπομονη να εχεις καπου τα παιρνεις!

My site!|My foroum!
Banavas
Script Master

Μέλος από: 21 Νοε 2004
Βοηθήματα: 2
Templates: 1
Scripts: 2

ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2006 18:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αν και δεν με ενδιαφέρει η ανταλλαγή banner νομίζω οτι δεν έχει καμία σημασία η μεγάλη ή η μικρή επισκεψιμότητα σε μια ανταλλαγή banner.
Ένα μικρό site θα εμφανίσει λίγες φορές τα banners της ανταλλαγής οπότε και το δικό του θα εμφανιστεί λίγες φορές σε άλλα sites. To μόνο που βλέπω είναι ότι το μικρό site δεν θα έχει ιδιαίτερο όφελος αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα για την συνεργασία.

id12586
στις καρδιές μας

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2006 18:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το δικό μου σχόλιο δεν πήγαινε στο να κατακρίνω την επισκεψημότητα στο site του παιδιου, απλώς προσπαθούσα να καταλάβω που ακριβώς την έγραφε...

Σόρρυ αν παρεξηγήθηκα
kostas101

ΜήνυμαΣτις: 11 Ιουλ 2006 19:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παράθεση:
Ε ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΕΙ 4 post ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΤΟΥ!Οσο και υπομονη να εχεις καπου τα παιρνεις!

Δε μιλησα για εσενα αλλα για αυτουσ που μιλαγαν για τσουρεκια και αλλα σε μια κατηγορια που εγω τουλαχιστον νομιζω ειναι σοβαρη.

My site!|My foroum!
Juventinos^GR

Μέλος από: 16 Ιουλ 2006
Περιοχή: In your Pc,so be carefull!
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

An 8es mporo na sou dwso download links gia ola ta episodia fetos..
TRoMoS

Μέλος από: 30 Ιουν 2006
Περιοχή: Απο δώ και πάνω
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

op!! auto me endiaferei kai emena gia pes ...

ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εννοεις με τορεντ και τετοια?Γιατι εαν ειναι ετσι δε θα παρω ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work Τελος παντων στειλε π.μ. γιατι μου λειπουν κανα δυο επεισοδια!
id12586
στις καρδιές μας

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ξέρετε τους κανονισμούς

Μέλος από: 30 Ιουν 2006
Περιοχή: Απο δώ και πάνω
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

oups !
sorry
den tha epanalifthei ...

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 04:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό είναι να τους διαβάζουμε όταν μπαίνουμε:

Όροι Χρήσης ανέφερε:

- Δεν κάνουμε αναζητήσεις ή διακίνηση παράνομου υλικού (προγράμματα, ταινίες, μουσική, κτλ) μέσω του forum.

Χαιρετώ και καλή νύχτα
Juventinos^GR

Μέλος από: 16 Ιουλ 2006
Περιοχή: In your Pc,so be carefull!
ΜήνυμαΣτις: 16 Ιουλ 2006 12:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ok oxi dimosia,Alla meso PM den yparxei prob etsi?
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [39 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφήμιση & Προώθηση Ιστοσελίδων » Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες
Τώρα είναι 17 Ιαν 2017 10:50 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites