freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Lost - Οι Αγνοούμενοι

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Τηλεόραση - Σειρές
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 17 [253 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: lost Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
NAT
Honorary Member

Μέλος από: 25 Μαη 2005
Περιοχή: ..:: Not in Portland ::..
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 22:38    Θέμα: Lost - Οι Αγνοούμενοι
Περιγραφή θέματος: (σειρά)
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

(Έψαξα, έψαξα κ δε βρήκα κάποιο θέμα για το λοστ. Οπότε, σκέφτηκα, κρίμα να μην υπάρχει ένα θέμα για αυτή τη ΣΕΙΡΑ, όπου να μπορούν να ειπωθούν διάφορες απόψεις, σχόλια, παρατηρήσεις κλπ. )

Lost - Οι Αγνοούμενοι

Είδος: Μυστηρίου

Πληροφορίες για το lost στο imdb κ στο abc. Επίσης, εδώ μπορείτε να βρείτε ποια πρόσωπα συνδέονται με ποιους. Έχει κ αποσπάσματα για όσους δε θυμούνται την σκηνή, είναι αρκετά καλό.

Καταρχήν, είναι υπέροχη σειρά, απλά! Συνδυάζει μυστήριο, αγωνία, δράμα, περιπέτεια... Το κάθε επεισόδιο δεν είναι αυτοτελές, αλλά η πλοκή του συνεχίζεται από επεισόδιο σε επεισόδιο κ αυτό είναι που το κάνει ακόμη πιο ενδιαφέρον.

Η πλοκή πάνω κάτω είναι η εξής:
Επιβάτες ενός αεροπλάνου, έχουν πέσει μυστηριωδώς σ' ένα άγνωστο νησί. Εκεί ανακαλύπτουν ότι υπάρχουν κ άλλοι άνθρωποι εκτός από εκείνους κ πως αυτό το νησί δεν είναι ένα απλό νησί, καθώς ανεξήγητα γεγονότα λαμβάνουν χώρα...

Στην Ελλάδα έχει κυκλοφορήσει ο 1ος κ ο 2ος κύκλος, ενώ τώρα στην Αμερική παίζεται ο 3ος. Φήμες λένε ότι θα υπάρξουν 5 κύκλοι. Σίγουρο, πάντως, είναι ότι θα υπάρξει κ 4ος!

Just an arrow? Το βλέπει κανείς άλλος; Ποιες οι απόψεις σας;; Αν κάποιος βλέπει κ τα επεισόδια που παίζονται έξω, το 17ο του 3ου κύκλου πώς του φάνηκε;;
Εκφραστείτε ελεύθερα!

Βέβαια, σε αυτούς που δεν το βλέπουν, το προτείνω ανεπιφύλακτα! Από τις λίγες σειρές που κρατούν διαρκώς σε αγωνία τον τηλεθεατή.

Οι ηθοποιοί είναι οι εξής: Matthew Fox (Jack Shephard), Emilie de Ravin (Claire), Jorge Garcia (Hugo/Hurley), Josh Holloway (James/Sawyer), Daniel Dae Kim (Jin), Yunjin Kim (Sun), Evangeline Lilly (Kate), Terry O'Quinn (John Locke), Naveen Andrews (Sayid), Dominic Monaghan (Charlie),Henry Ian Cusick (Desmond), Michael Emerson (Ben), Harold Perrineau (Michael) κ.α.

(Πολύ δύσκολο να μιλήσεις για το λοστ τελικά... Ουφ! )

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 23:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έχω τις 2 πρώτες σαιζόν αλλά δεν το έχω δεί ακόμα λόγω εξεταστικής.

Αν πάντως είναι τόσο καλό όσο το Prison Break, τότε αναμένεται νέο κόλλημα

Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 23:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

To Prison Brake δεν το έχω αρχίσει ακόμη, προτίμησα το Heroes(πολύ καλό κι αυτό). Είναι τόσο καλό το Prison Brake, όσο ακούγεται; Μου έχουν πει πολλοί ότι είναι ωραίο.

Κοίτα, το lost για εμένα είναι κορυφή' κολλάς απλά. Εμ, τί τις έχεις τις σαιζόν κι εσύ κ δεν τις βλέπεις;;; Δύο μέρες αφιέρωσε κ θα με θυμηθείς...

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 23:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

2 μέρες Ναταλία μου σημαίνει ότι δεν θα πάρω ποτέ πτυχίο

Σε 2 βδομάδες όμως έχει πρώτη προβολή Lost στο σπίτι μου!

Ναι το prison break, αξίζει το download εεεε την αγορά του!
Είναι 2 seasons γεμάτο άγχος και πολύ έξυπνη πλοκή..
Go for it!

Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 23:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ε τότε σε δύο εβομάδες περιμένω να μου πεις εντυπώσεις.

Το Prison Brake έχει μόνο δύο κύκλους ή θα βγουν κι άλλοι;

View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 21 Απρ 2007 23:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ο δεύτερος τελείωσε μόλις.

Στο τέλος Αυγούστου έχει πρεμιέρα η 3η σεζόν.

Φαντάζομαι ότι μέχρι 3 θα έχει..

Photography Moderator

Μέλος από: 23 Απρ 2005
Βοηθήματα: 5
Νέα: 2

Περιοχή: http://127.0.0.0
View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 00:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Και εγώ βλέπω Heroes & Lost ...To Lost βρίσκεται ήδη στο 3ο κυκλο , τον όποιο βλέπω βεβαια , και το Heroes στον πρώτο , και δυστυχως έχουμε καιρο να δουμε λόγο διακοπων τους...Ή έχω λαθος πληροφοριες; Ναταλια ;

NAT
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 01:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στάθη για το Heroes δεν ξέρω, πριν λίγο καιρό ξεκίνησα να το βλέπω. Στο 11ο επεισόδιο βρίσκομαι ακόμη, δηλαδή. Αλλά από ό,τι έχω δει μέχρι το 19ο έχει μείνει, το λόγο όμως δεν τον ξέρω.

Τώρα για το lost, είσαι κι εσύ συγκαμένος*;
Μιας κι έχεις φτάσει κι εσύ στον 3ο κύκλο, πες μου, πιστεύεις ότι με όλα αυτά που συμβαίνουν στο νησί έχει κάποια ανάμειξη κ ο Πατέρας της κοπέλας του Ντέσμοντ;; Ή μόνο εγώ τα πιστεύω αυτά...;;

*συν+καμένος

View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 01:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στο Ηeroes , απ'οτι διαβασα , εχουν "διαλλειμα" 5 εβδομάδων...Λογικά θα ξαναρχίσουν τα γυρίσματα...Απο το 19ο μόνο τρειλερ εχει βγει...με την αγωνια εχουμε μείνει , μια και υπάρχουν πολλες ανατροπές στο 18ο.

Οσο για τους "Αγνοουμενους" , 'αρχισα να το ξαναβλεπω απο την αρχη του 3ου κυκλου ξανα.Βεβαια εχω και τον 2ο..Σε ποιο επεισόδιο είσαι στους Αγνοουμενους ; Σίγουρα τον Ντέσμοντ δεν τον πάει ο παππους αλλά δεν ξερω αν έχει κάποια ανάμιξη...

NAT
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 02:56    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Στο τελευταίο είμαι, δηλ. στο 17ο του 3ου κύκλου. Εσύ πού βρίσκεσαι;

Στάνταρ έχει ανάμειξη αυτός! Θυμάσαι ένα τεστ εγκυμοσύνης που έκανε η Σαν; Κάπου διάβασα ότι έλεγε το όνομά του επάνω! Επίσης, θυμάσαι πως τέλειωσε ο δεύτερος κύκλος;; Με κάτι σαν τηλεφώνημα, μετά την έκρηξη, που έγινε στην κοπέλα του Ντεσμοντ; Γμτ, όλα συνδέονται! Τρελένομαιιιι!

View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 16:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κι εγώ στο 17ο είμαι , μονο που με π'ηηρε ο υπνος και δεν το ειδα...επαιζε μεχρι το πρωι επαναλαμβανόμενα... Δεν θυμαμαι κάτι απο αυτα που έιπες μια και στο 2ο το ειχα χασει λίγο...

Α, αν θες επεισόδια απο το Heroes πες μου να σου στείλω...τη διευθυνση του μαγαζιου.

Ria

Μέλος από: 01 Απρ 2006

View users profile
deviantART facebook 
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 17:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Lost... Τρελό κόλλημα μιλάμε! ToolTimes at work

Nat και γω πιστεύω ότι έχει σχέση ο πατέρας της κοπέλας του Ντεσμοντ με όλα αυτά, αλλά προφανώς θα μείνουμε αρκετά ακόμα με την αγωνία!
NAT
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Απρ 2007 17:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Άστα να πάνε, Ria. Με το lost τα ερωτήματα δεν τελειώνουν ποτέ...
Κ απ' ό,τι βλέπω κ το επόμενο επεισόδιο θα είναι κι αυτό αρκετά αποκαλυπτικό...

View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 24 Απρ 2007 13:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ακούσατε - ακούσατε !

Το 19ο επεισόδιο των Ηeroes Κυκλοφόρισε !!

μια ευγενική προσφορα της series-ντελάλης προς κάθε ενδιαφερόμενο.

supernet
Honorary Member

Μέλος από: 22 Μαρ 2001
Περιοχή: Thessaloniki
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Απρ 2007 17:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

id12586 ανέφερε:
Έχω τις 2 πρώτες σαιζόν αλλά δεν το έχω δεί ακόμα λόγω εξεταστικής.

Αν πάντως είναι τόσο καλό όσο το Prison Break, τότε αναμένεται νέο κόλλημα

Να το δεις!!! Και μάλιστα, κατά την πρώτη προβολή σε 2 βδομάδες... να δεις τα 3-4 πρώτα επεισόδια μαζί. Και μετά θα ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ Εγώ βρίσκομαι στον 3ο κύκλο, στο 8 ή 9 επεισόδιο. Δεν ξέρω, αλλά ο 1ος και ο 2ος κύκλος με καθήλωσε περισσότερο. Ο 3ος όχι τόσο.

* PrisonBreak: Εχω δει τα 8 πρώτα επεισόδια του 1ου κύκλου και συνεχίζω.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 17 [253 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Τηλεόραση - Σειρές
Τώρα είναι 03 Δεκ 2016 21:41 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites