freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Μου ακύρωσαν τον λογ/σμό adsense

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 37 [542 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: adsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, ..., 35, 36, 37 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
MichalisS
Honorary Member

Μέλος από: 03 Ιαν 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ έχω ακόμα την απορία... Είναι δυνατόν να γίνονται "clicks" από τα bot;
gianpan

Μέλος από: 03 Ιουν 2006

View users profile Visit posters website
blog 
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

MatrozoC ανέφερε:
Εγώ έχω ακόμα την απορία... Είναι δυνατόν να γίνονται "clicks" από τα bot;

του google; Αμφιβάλω λογικά θα γίνονται απλά δεν θα χρεώνονται σαν να έχεις preview tool.

Πάντως δεν γίνεται να σε bannaran χωρίς λόγο προφανώς κάποιος σε μισεί και μπήκε και πάταγε ToolTimes at work ή παίχτηκε μαμακία και θεώρησαν κάποιο click invalid.

Άβυσος το μυαλό του google, δοκίμασε να κάνεις re-inclusion application πάντως

Α και btw έχει τηλέφωνο η google.

Last edited by gianpan on 06 Ιουν 2007 17:30, edited 1 time in total
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

JimKarvo ανέφερε:
Πάντος είναι περίεργες οι επισκέψεις.. αν και δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη.. δεν νομίζω να κάνουν κάτι..

ID + KGP.. η google Που δεν έχει τηλ επικοινωνίας, δεν είναι "κακό"?

Απαράδεχτο κατα την γνώμη μου, για μια τεράστια εταιρία.. και όχι Ιδιώτης...

pos den echei stoichia epikinonias an psakseis tha ta vreis...alla den einai gia auto to skopo...

ama itan etsi miso disekatomirio atoma tha pernane tilefona gia na poume to makri tous kai to konto tous.

egine suspend o logariasmos stile ena emai... sou apantisane etsi ante ksanastiltous allo ena dostous kai perisoteres plirofories giati esi nomizeis oti den ischiei...

an den ginei den egine....

JimKarvo

Μέλος από: 23 Ιουλ 2005
Περιοχή: Εξάρχεια!
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τότε λάθος μου,.. είχα διάβασει το εξής:

Δεν θυμάμαι καριβώς τα λόγια, αλλά έλεγε εμμέσως ότι δεν έχουν τηλέφωνα επικοινωνίας, αλλά e-mail γιατί το θεωρούν καλύτερο τρόπο επικοινώνιας.. κάτι τέτοιο έλεγε...

Honorary Member

Μέλος από: 30 Απρ 2003
Βοηθήματα: 2

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

JimKarvo ανέφερε:

Δεν θυμάμαι καριβώς τα λόγια, αλλά έλεγε εμμέσως ότι δεν έχουν τηλέφωνα επικοινωνίας, αλλά e-mail γιατί το θεωρούν καλύτερο τρόπο επικοινώνιας.. κάτι τέτοιο έλεγε...

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=9722&topic=8424

MichalisS
Honorary Member

Μέλος από: 03 Ιαν 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Απλά σκεφτόμουν ότι μπορεί να είναι θέμα bot. Διότι, είχα και εγώ τις διαφημίσεις σε μια σελίδα και μου έστειλαν τα χρήματα όταν έγιναν $106. Εκείνες τις μέρες, έτυχε και άφησα τη σελίδα, διότι σκοπεύω να την κάνω κάτι άλλο. Καμιά ανανέωση από τότε και όμως, ακόμα βλέπω να μπαίνουν χρήματα στον λογαριασμό και δεν νομίζω να μπαίνει κόσμος τώρα! Αυτό συνέβαινε και πιο παλιά, όταν είχα μια σελίδα την οποία παράτησα εντελώς γι' αρκετούς μήνες... Περίπου μισό χρόνο. Και θεώρησα ότι δεν θα λειτουργούσαν και οι διαφημίσεις. Και προς έκπληξή μου, όταν μπήκα να δω τι ποσό έχω, είδα ότι έγιναν αρκετά κλικ. Και δεν νομίζω να ήταν από επισκέπτες, διότι ήταν παρατημένη, καθόλου διαφημισμένη και ανιαρή!
JimKarvo

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

aguila21, Κάνε μου μια χάρη και πες μου κάθε πότε περίπου έμπαινες στο www.google.com/adsense ..

Αν θυμάσαι ποιά ήταν η τελευταία σου φορά κτλ.. Προσπαθώ να καταλάβω κάτι για την "λογική" της google..

blog 
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

aguila21 ανέφερε:
JimKarvo ανέφερε:

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=9722&topic=8424

αναφερόμουν στη google γενικά και οχι στο πρόγραμμα αυτό.

ρε matro όμως τόσο χαζή είναι στη google λένε και λένε για fraud clicks Και τα fraud clicks τα κάνουν τα bots τους;

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 17:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

JimKarvo ανέφερε:
aguila21, Κάνε μου μια χάρη και πες μου κάθε πότε περίπου έμπαινες στο www.google.com/adsense ..

Αν θυμάσαι ποιά ήταν η τελευταία σου φορά κτλ.. Προσπαθώ να καταλάβω κάτι για την "λογική" της google..

Εχθές το απόγευμα περίπου στις 18:00 μπήκα να δω το λογ/σμο.Είχα μπει και το πρωί κατά τις 07:00

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 476
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Και τι σχέση έχει το πότε είδες για τελευταία φορά τα στατιστικά σου με το ban.. μη τρελαθούμε τώρα!

Στείλε ξανά e-mail και περίμενε απάντηση.. μην ακούς το μακρύ και το κοντό του καθένα...

aguila21
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ρε Γιάννη απάντησαν στον jimcarvo που με ρώτησε.

JimKarvo

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν είναι χαζή.. επικερδής επιχείρηση πάνω στις ανάγκες των Ελλήνων (και όχι μόνο) είναι...(!!!)

Ώπα cordis...

Ρώτησα για δικούς μου λόγους.. πιστεύω να βγάλω μια άκρη με το όλο concept...

ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

*JimKarvo...

Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 476
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

aguila21 ανέφερε:
Ρε Γιάννη απάντησαν στον jimcarvo που με ρώτησε.

το ξέρω..

gianpan

blog 
ΜήνυμαΣτις: 06 Ιουν 2007 18:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

JimKarvo ανέφερε:
Δεν είναι χαζή.. επικερδής επιχείρηση πάνω στις ανάγκες των Ελλήνων (και όχι μόνο) είναι...(!!!)

Ώπα cordis...

Ρώτησα για δικούς μου λόγους.. πιστεύω να βγάλω μια άκρη με το όλο concept...

Η google βγάζει λεφτά με το να βγάζεις εσύ λεφτά. Το να φας ban και να βάλουν στην τσέπη τους 50€ δεν λέει και πολλά, λογικά θα προτιμήσουν να σε κρατήσουν πελάτη και να πέρνουν το μερίδιο τους, έτκος πια αν βγάζεισ 5 λεπτά την μέρα.

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 31 life Χθες στις 22:24
frying pal Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 08 Δεκ 2016 13:51 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites