freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Μου ακύρωσαν τον λογ/σμό adsense

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 27 από 37 [542 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: adsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 25, 26, 27, 28, 29, ..., 35, 36, 37 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
aguila21
Honorary Member

Μέλος από: 30 Απρ 2003
Βοηθήματα: 2

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουλ 2007 21:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρος ότι δε δέχεται free hosting link to hosting με διαφημίσεις κλπ

cyberfreak
Honorary Member

Μέλος από: 08 Σεπ 2004
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Κρυα Βρυση
View users profile Send email to user Visit posters website
deviantART facebook twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 26 Ιουλ 2007 21:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

den m eixan kanei kana parapono mono gia eskemena klik k giauto mekanan delete..

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ::ΠΡΟΣΦOΡΕΣ ΕΩΣ 90%
::ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ::
orfeo

Μέλος από: 17 Μαη 2001
Περιοχή: Αθήνα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 09:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να υποθέσω ότι είχαν δίκιο;
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 477
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 13:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

νομιζω ότι το ξεκαθάρισε και μόνος του αυτό..

cyberfreak
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 14:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

apolito dikio..

orfeo

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 14:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θα με συγχωρέσεις που δεν μπορώ να επικροτήσω το μικρό σου "πείραμα". Φαντάζομαι ότι άμα πήγαινε καλά δεν θα τους ενημέρωνες, απλά θα κράταγες τα χρήματα.

Απορούμε μετά γιατί μας φέρονται σαν παράσιτα και δεν μας δέχονται σε δίκτυα διαφήμισης ή δεν μας θεωρούν cheaters μόνο από .gr. Για κάθε cyberfreak υπάρχει και ένας aguila21 που φωνάζει. Αλλά φυσικά φταίει το κακό Google.
cyberfreak
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 14:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

mono pou ego den eimoun se .gr k otan se dinoun 1 k 2 lepta to klik k den exeis kerdos kaneis dokimes...

orfeo

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Ιουλ 2007 15:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πιστεύεις δηλαδή ότι η ταυτότητα σου και η χώρα σου είναι κρυφή από μία εταιρία σαν τη Google;

Ακόμη και να μην ήσουν Έλληνας ή στην Ελλάδα το ίδιο θα έλεγα. Επειδή κάποιοι κλέβουν τις εταιρίες, αυτές αμύνονται και καλά κάνουν. Κάποιος έλεγε πριν ότι σκέφτεται να πάει δικαστικά για να πάρει τα 50 του euro. Γιατί να μην πάει και κάποιος δικαστικά εναντίων σου που κόστισες στο Google και σε διαφημιστές χρόνο και χρήμα;
iano_s

Μέλος από: 11 Αυγ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Αυγ 2007 21:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καθησα και διαβασα με προσοχη το θεμα.
27 ολοκληρες σελιδες γεματες με γαυγισματα, κλαψουρισματα και με αιτηματα για να δωθουν 100 ψωροδολλαρια....

27 ολοκληρες σελιδες οι οποιες περιστρεφονται γυρω γυρω απο το θεμα.
Το θεμα τελικα ποιο ειναι?
Μηπως ειναι η παραθεση των λογων που μερικοι Ελληνες τη νοοτροπια θελησαν να βγαλουν τρελα λεφτα μεσα σε μερικες μερες, θεωρωντας εναν παγκοσμιο οικονομικο κολοσσο οπως ειναι η Google, "χαζοαμερικανακια" ?
Μια νοοτροπια του αεριτζη που καλλιεργειται πολλα χρονια στην ψωροκωσταινα.

Παρατηρησα οτι απορριφθηκαν μερικοι εκδοτες (διαφημιστες), δεν απορριφθηκαν ΟΛΟΙ. Αν ειχαν απορριφθει ΟΛΟΙ θα ελεγα οτι η Google εχει παθει κριση υστεριας και θελει το κακο της.

Ειδα ακομη οτι οι "μερικοι" απορριφθεντες μας δηλωσαν "καλα παιδια" και οτι δεν εκαναν τιποτα που να αντιβαινει στους Ορους Και Προϋποθεσεις τους οποιους αποδεχτηκαν ανεπιφυλακτα.

Αυτο ομως που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ειναι οτι ΚΑΝΕΝΑΣ εκ των μερικων δεν μας εδωσε στοιχεια.
Κανενας δεν μας ειπε ποσα κλικς γινονταν την ημερα, ποσους μοναδικους επισκεπτες ειψε καθε μερα και ποσες προβολες ειχαν οι διαφημισεις στη σελιδα του καθε μερα.
Με λιγα λογια κανενας δεν μας εδωσε το ποσοστο επι τοις εκατο των προβολων σε σχεση με τα κλικς, το περιφημο CTR (Click - Through - Rate).

Εαν κυριοι το CTR καθημερινα ητο 70% ή 80% ή ακομη και 50%, τα πραγματα ηταν πολυ σοβαρα. Το 80% σημαινει πως στις 100 προβολες των διαφημισεων γινονταν 80 κλικς.

Για μια μικρη σελιδα τα 80 κλικς ισοδυναμουν με ψιχουλα και ο ελληνακος σκεφτεται "Καλα ειναι τοσο γυφτοι αυτοι της Google που κανουν ετσι για καμια 10αρια ψωροδολλαρα?"

Για σκεφτειτε ομως σε αλλα μεγεθη π.χ. το μεγεθος του Ρathfinder.gr που αριθμει 30.000 μοναδικες επισκεπτες και 630.000 εμφανισεις την ημερα!!!
Αυτο σημαινει οτι βασει του 80% μιας μικρης σελιδας που ειπαμε πιο πανω, στον Ρathfinder.gr θα πρεπει να γινονται 480.000 κλικ την ημερα και τα κερδη να ειναι περιπου 600.000 USD ή 440.000€ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ομοιως υπολογιστε για 60% για 40% ή ακομη και για 10%!!!
Μιλαμε για πλουτισμο μεσα σε μερικες μερες!!

Να λοιπον ποιος ειναι ο περιφημος αλγοριθμος που ψαχνετε εδω και τοσο καιρο!
Ο αλγοριθμος που χρησιμοποιει η Google για να βγαλει ασφαλη συμπερασματα για τον τροπο με τον οποιο χειριζομαστε τις διαφημισεις μας, λαμβανει 100αδες παραμετρους. Μια απο αυτες ειναι η "Κλικαριστικες συνηθειες" των χρηστων του ιντερνετ παγκοσμιως.

Αν μεσα απο ενα τεραστιο δειγμα εχουν βγαλει το συμπερασμα οτι ο μεσος ορος των χρηστων κανει π.χ. 5 κλικς ανα 100 προβολες (το 5% δηλαδη), τοτε οταν ο εξυπνος Ελληναρας παρουσιαζει 60% και 80% καθε μερα, σημαινει οτι η δουλεια βρωμαει ακομη και αν δεν κανει ο ιδιος τα κλικ απο τον υπολογιστη του (αλλα προτιμα καποιο ΝΕΤ ΚΑΦΕ )

Αν λοιπον θελετε να μαθετε τους πραγματικους λογους για τους οποιους απορριφθηκατε παραθεστε στα επομενα μηνυματα ενας ενας το καθημερινο CTR του.
Θα δειτε πως εχω δικιο....
telas
Honorary Member

Μέλος από: 12 Μαρ 2004

Περιοχή: Kastoria
blog cv portfolio twitter 
ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 04:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ναι αλλά δεν μπορείς να έχεις τα ιδια μέτρα και σταθμά για όλους, στην Ελλάδα είμαστε υποανάπτυκτοι σε νεες τεχνολογίες σε σχέση με άλλες χώρες αυτό σημαίνει άλλες παραμέτρους, τεσπα όσοι φάγαμε άκυρο το φάγαμε και πάει τέλειωσε με τις μούρες μας θα ασχολείται ο γούγλης; έχει σοβαρότερα προβλήματα, νταξει μας φάγανε και καμια 500 ευρά και τραχανάς που χύθηκε και μιας και επανήλθε το θέμα να πω για την επιταγή που πήρα και μου ζητούσαν τα χρήματα πίσω πως τα έδωσα γιατί η επιταγή ήταν μπλοκαρισμένη απλά το έμαθαν τις επόμενες μέρες που έδωσαν τα χρήματα.

500 από εδώ 1000 απο εκεί 10,000 απο παραπέρα οι διαφημιζόμενοι παίρνουν πίσω τα @@ τους από τα άκυρα κλικ και η google πλουτίζει, αυτά είναι...

και τρέχα βγάλε άκρη

παράθεση:
Μηπως ειναι η παραθεση των λογων που μερικοι Ελληνες τη νοοτροπια θελησαν να βγαλουν τρελα λεφτα μεσα σε μερικες μερες, θεωρωντας εναν παγκοσμιο οικονομικο κολοσσο οπως ειναι η Google, "χαζοαμερικανακια" ?

όχι και εν μια νυκτί αλλά αποκλείεις το ενδεχόμενο ένα site μέσα σε 2 - 3 χρόνια με καλό περιεχόμενο και υπηρεσίες να έφτανε στο σημείο να βγάζει 100 ευράκια την ημέρα από Adsense; τσακ 3 χιλιαρούμπες τον μήνα, χαλούσε κανέναν; πλούσιος δεν θα ήσουν αλλά θα την πάλευες μια χαρούλα, γιατί λοιπόν ενώ έχω τέτοιες βλέψεις να αρχίσω να κάνω άκυρα κλικ στα διαφημιστικά μου ενώ είμαι συνειδητοποιημένος με την κατάσταση;
Είναι λογικό; όχι τότε γιατί είμαι αποκλεισμένος;

όσο για χαζοαμερικανάκια κλπ όχι σε καμια περίπτωση δεν θεωρείς ένα brand σαν την google "χαζοαμερικλανάκια"... όχι όχι, αυτοί θεωρούν πως ο υπόλοιπος κόσμος είναι σαν τα "χαζοαμερικανάκια" που δεν ξέρουν τι σκατά τους γίνεται και τρώει κουτόχορτο.

και κάτι ακόμη στα agreement και στα policies λέει απαγορεύονται σιτε με πειρατικό περιεχόμενο παντός είδους από ταινίες προγράμματα μουσική μέχρι ΧΧΧ και διάφορες τέτοιες πίπες, να αρχίσω να λέω γνωστά τορεντοΡαπιντσεράδικα Ελληνικά και ξένα που έχουν το Adsense εδώ και χρόνια και πλουτίζουν και κανείς δεν τους λέει τπτ;

Άντε γεια δηλαδή! μ'αρέσει που τους δικαιολογείται κι όλα. μπείτε στον χορό πρώτα, χορέψτε σχεδιάστε για το μέλλον αμα βγάλω τόσα τόσα θα πάνε εκεί τόσα να πάρω vdedicated να αγοράσω εκείνο το άλλο το έτσι και το αλλιώς, αναπτύξτε με όρεξη και μεράκι κάντε το σκατό παξιμάδι λιώστε σε μια οθόνη και μετά....φάτε την πατάτα και την ήττα νιώστε να καταρρέουν τα σχέδια σας και μετά ελάτε να μιλήσουμε για google adsense adwords και γω δεν ξέρω τι και ποιος φταίει και ποιος όχι.

και ζήσαν αυτοι καλά και μεις καλύτερα

καλό σας βράδυ.

ToolTimes at work

iano_s

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 16:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αγαπητε telas, δεν θα διαφωνησω σε αυτα που ανεφερες, μονο που, για μια ακομη φορα αποφευγεις να αναφερεις το CTR σου. Αντι αυτου συνεχιζεις να "φωναζεις" και να θεωρεις τον εαυτο σου αδικημενο.

Οσοι λοιπον αποκλειστηκατε απο το προγραμμα θελησετε με καθε ειληκρινεια να αναφερετε τα CTR σας, τοτε η κουβεντα θα μπει σε σωστο δρομο.
Θα μπορεσουμε να δουμε αν πραγματικα αδικηθηκατε απο την εν λογω εταιρια.

Αφορισμοι και τοποθετησεις του τυπου
... μ'αρέσει που τους δικαιολογείται κι όλα.... δεν μπορουν να δωσουν λυση.

παράθεση:
γιατί λοιπόν ενώ έχω τέτοιες βλέψεις να αρχίσω να κάνω άκυρα κλικ στα διαφημιστικά μου ενώ είμαι συνειδητοποιημένος με την κατάσταση;
Είναι λογικό; όχι τότε γιατί είμαι αποκλεισμένος;

Ειναι πολυ απλο, νομιζες πως αν πας σε ενα ΝΕΤ ΚΑΦΕ της πολης σου και αρχισεις τα απανωτα κλικς, δεν παραβιαζες τους ορους χρησης που ειχες αποδεχθει. Μαλιστα, οταν ειδες πως ενω το εκανες μια-δυο βδομαδες χωρις να εχεις κανενα προβλημα, θεωρησες οτι ολα πανε καλα και οτι θα βγαλεις τρελα φραγκα!
Και αυτο που λεω, λογικο δεν ειναι

Οπως και να εχει, απο δω και περα σε αυτο το θεμα θα επιμεινω πεισματικα να ζητω να παραθεσετε τα στατιστικα σας (κλικς ανα ημερα και προβολες ανα ημερα) η το CTR σας.

Ειναι πολυ κουραστικο να δω ξανα τα ιδια κλαψουρισματα και τα ιδια ξεσπασματα. Το εχετε κανει στα προηγουμενα 388 μηνυματα, νομιζω πως ειναι αρκετο!
telas
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 17:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

έχει περάσει τόσος καιρός εγώ όλα νορμαλ τα έβλεπα πάντως
επίσης δεν θυμάμαι αν ανέφερα σε άλλο ποστ πιο πριν η σε άλλο φορουμ πως είχα παρατηρήσει μια αυξημένη κίνηση στην αναλογία κλικ/εμφανήσεων και είχα θορυβηθεί και έστειλα και μαιλ στο adsense με τα στοιχεία κάτσε να το βρω λίγο για να μη νομίζεις ότι λέω και Π@π@*ιές
ορίστε:

Original Message Follows:
------------------------
From: bleepproject@gmail.com
Subject: Αντιφάσεις στις αναφορές μου
Date: Mon, 14 May 2007 06:22:42 -0700

something strange is happening today,
we have:

363 impressions
101 clicks
27,82% CTR
US$ 5,79 ECPM
US$ 2,10 Earnings

Why such an antiphasis ?
Is there a chance that someone is trying to sabotage our account clicking repeatedly on the commercials ?

We don't do anything against the policies or TOS.
It would be foolish on behalf of us to violate those terms, because we have a legitimate web site and we do treat our businesses with respect.

If there is anyone trying to sabotage our account we would appreciate to know the ip adresse/s so we can track him down through his/her ISP and act accordingly through attorney.

Thanks in advance,

δεν με ξέρεις εντάξει, αλλά λες να είμαι τόσο χαζός ώστε να αρχίσω να βαράω αβέρτα κλικ;
τεσπα για να μη σας τα πολυ λέω μετά απο μια δυο εβδομάδες φάγαμε το άκυρο.

παράθεση:
Αφορισμοι και τοποθετησεις του τυπου
... μ'αρέσει που τους δικαιολογείται κι όλα.... δεν μπορουν να δωσουν λυση.

δεν υπάρχει λύση στο θέμα, απο τι στιγμή που δεν σου δίνουν τι δυνατότητα να ξαναμπείς στο πρόγραμμα αγνοώντας την έφεση τι ψάχνεις;

παράθεση:
Ειναι πολυ απλο, νομιζες πως αν πας σε ενα ΝΕΤ ΚΑΦΕ της πολης σου και αρχισεις τα απανωτα κλικς, δεν παραβιαζες τους ορους χρησης που ειχες αποδεχθει. Μαλιστα, οταν ειδες πως ενω το εκανες μια-δυο βδομαδες χωρις να εχεις κανενα προβλημα, θεωρησες οτι ολα πανε καλα και οτι θα βγαλεις τρελα φραγκα!
Και αυτο που λεω, λογικο δεν ειναι

όταν είσαι συνειδητοποιημένος για κάτι ξέρεις πως όχι μόνο σε νετ καφε και σε άλλο γαλαξία να πας και να αρχίσεις τα κλικς θα σε πάρουν πρέφα, πίστεψε με δεν είχα τέτοιες προθέσεις αλλά το άκυρο το έφαγα.

Είναι πράγματα αυτά;

iano_s

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 18:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Φιλε μου ειναι αυτο που φανταζομουν, ειχες πολυ μεγαλο CTR!
Το 27,82% ηταν εξαιρετικα μεγαλο ποσοστο με αυτο που εχει "κατα νου" η Google.
Ειπες οτι ειχες 363 εμφανισεις και 101 κλικς. Κανε μια αναγωγη σε νουμερο 36.000 εμφανισεις και 10.100 κλικς την ημερα!!!!!!!!!!
Πιστεψε με το 36.000 εμφανισεις δεν ειναι μεγαλο νουμερο αν σκεφτεις οτι ο Pathfinder εχει 630.000 εμφανισεις την ημερα....

Θα μπορουσες να γλιτωσεις την απορριψη αν εκανες ενα απλο πραγμα. Να ξηλωσεις τις διαφημισεις σου για μερικες ημερες. Αυτο θα ειχε ως αποτελεσμα να πεσει η μηνιαιος μεσος ορος του CTR σου. Εσυ βρεθηκες καθημερινα να εισαι στο κοκκινο και αυτο ηταν που οδηγησε την εταιρια να σε απορριψει
παράθεση:

δεν με ξέρεις εντάξει, αλλά λες να είμαι τόσο χαζός ώστε να αρχίσω να βαράω αβέρτα κλικ;

Οχι φιλε μου, δεν σε κατηγορησα για τιποτα, μια λογικη επαγωγη εκανα για να δεις ποσοι τροποι ερμηνιας υπαρχουν.
Προσωπικα δεν ειμαι εδω για να τσακωθω με κανενα, θελω ολοι μαζι να βοηθησουμε τους υπολοιπους και να βρουμε λυση
telas
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 18:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εννοείτε δεν τσακωνόμαστε

και κάθε φορά που θα βαρούσε κόκκινα εγώ θα έπρεπε να χάνω τον ύπνο μου και να αρχίζω να ξηλώνω διαφημιστικά; και να είναι η μόνη μου ασχολία το google adsense; άλλες δουλειές δεν θα είχα να κάνω; δηλαδή εγώ τι φταίω που ανέβηκε το CTR και τα λοιπά; πάρτε τα φράγκα από τα άκυρα πίσω και αφήστε με στην ησυχία μου να δουλέψω.

τεσπα είναι πολλοί οι οποίοι συμφωνούν πως το adsense είναι καλή ιστορία αλλά έχει πολλά flaws, Έλληνες, ξένοι, ψαγμένοι και μη.

και ιδιαίτερα αν είσαι "μικρός" δεν ασχολούνται κι ολας. και μη μου τσαμπουνάνε ιστορίες για αγρίους γιατί θα τα πάρω κράνα μου φαίνεται και θα ανοίξω κανα warez site με ότι θέλεις επάνω θα βάλω και adsense μπας και δω καμιά άσπρη μέρα λολ.

κατάντια

smiley

Μέλος από: 18 Μαρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 12 Αυγ 2007 19:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

η google δεν είναι κάποια μούφα πεταμένη στο internet... γνωρίζει 100% ποιος βρίσκετε πίσω από ένα ip... από εκεί και πέρα έχει και τα εργαστήρια της, τα google labs... μπορεί να αντιμετοπίσει πολύ περισσότερα από όσο νομίζουν κάποιοι ότι δεν μπορεί... εφόσον δεν υστερεί σε χρήμα... θα έχει πρόβλημα; τι στιγμή που μικρότερες εταιρίες δεν έχουν πρόβλημα να εντοπίσουν ποιος βρίσκετε πίσω από ένα ip;
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 27 από 37 [542 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 25, 26, 27, 28, 29, ..., 35, 36, 37 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 31 life 07 Δεκ 2016 22:24
frying pal Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 05:49 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites