freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Μου ακύρωσαν τον λογ/σμό adsense

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 33 από 37 [542 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: adsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 15:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

για δες και αυτο εδω http://www.smowtion.com

Μέλος από: 14 Μαρ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 16:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εχει κανεις χρησιμοποιησει το AdBrite? Καμια γνωμη-παραπονο?
The Razor

Μέλος από: 10 Φεβ 2007
Βοηθήματα: 3
Νέα: 4

View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 16:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

το smowtion link to smowtion δίνει μηδενικά κέρδη...

takisr9

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 16:36    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εβαλα το AdBrite να δουμε. Θα σας ενημερωσω για τη λειτουργια του.
Παντως υπομονη σε οσους "κοπηκαν" απο το adsense, θα ερθει η Yahoo συντομα και στην ευρωπη.
takisr9

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 19:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε? Αυτο το site ξερετε τι διαφημισεις χρησιμοποιει?
http://www.gamato.info/
Δεν ειναι adsense αλλα οι διαφημισεις ειναι ελληνικες. Μπορει καποιος να καταλαβει απο ποια εταιρεια ειναι, να τις βαλουμε και εμεις?
aguila21
Honorary Member

Μέλος από: 30 Απρ 2003
Βοηθήματα: 2

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 22:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Προφανώς είναι διαφημιζόμενοι που τους βρήκε αυτός όπως έχει και το freestuff.

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 475
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 22:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παρακαλώ όχι εκτός θέματος...
για ότι διαφορετικό του 'Μου ακύρωσαν τον λογ/σμό adsense' ανοίγουμε νέο θέμα στην ανάλογη περιοχή.

ευχαριστώ.

sakis123456

Μέλος από: 18 Μαρ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Μαρ 2009 04:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

aguila21 εσυ πως τα καταφερες και ξαναεβαλες google?
aguila21
Honorary Member

Μέλος από: 30 Απρ 2003

ΜήνυμαΣτις: 01 Αυγ 2009 09:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σε ένα χρόνο συγκέντρωσα 80€ και πήρα επιταγή.Σε 3 μήνες συμπλήρωσα 73€ και με έκοψαν!!!!Μεσολάβησε και η athens erotica είχα πολλές επισκέψεις και λογικό είναι να ανέβει ο λογ/σμός.Αλλά δεν τους άρεσε φαίνεται!!!Δεν πειράζει,περισσότερα βγάζω από το Text Link Ads.Σταθερό ποσό,με links και όχι banners.

Ελπίζω τώρα να έρθει η MicrosoftYahoo και να προσφέρει διαφημίσεις και σε Ελληνικές σελίδες,ώστε να υπάρξει ανταγωνισμός.

heisenberg

Μέλος από: 28 Αυγ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 25 Σεπ 2010 16:27    Θέμα: Τελικά; Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Επειδή κι έμένα μόλςι κου έκλεισε η google το λογαριασμό (χωρίς να έχω κάνει τπιποτα απολύτως, ούτε ένα κλικ δεν έχω κάνει εγώ, ούτε λέω σε φίλους να πατήσουν), αποφάσισα να βάλω άλλες διαφημίσεις.

Τελικά εσείς μετά από τόσο καιρό που έιχε ανοίξει αυτό το θέμα, τι εμπειρία είχατε από τις άλλες εταιρείες; Ποια δίνει κέρδη;
(το site μου δεν αφορά στην Ελλάδα, οπότε δεν έχω αναγκη να ειναι στα ελληνικα οι διαφημίσεις)

Μέλος από: 15 Νοε 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2010 20:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Και μενα μου καναν αυτη την πατατα και στα μειλ που εστειλα μου απαντουσαν με αυτοματοποιημενα μηνυματα! ζητησα τηλεφωνο επικοινωνιας κλπ κ τιποτα. Δυστυχως δεν ειναι σοβαρα ατομα. Και ποιος μας λεει οτι μας δινει την σωστη προμήθεια? το κλικ μπορει να χρεωθηκε 1 ευρω κ μεις να περνουμε 5 λεπτα. Ποιος μας λεει οτι οταν κλεισει ο λογαριασμος μου θα επιστρεψετε τα λεφτα στους διαφημιζομενους? λοποδυτες - ψευτες - απατεωνες = google . νομιζω ολοι εμπιστευεστε την google, χωρις ομως αποδειξεις.. σκεφτειτε το! υπαρχει διαφάνεια? βλεπετε καπου τον κωδικα πως δουλευει?
δεν βλεπετε τιποτα και δεν ξερετε τιποτα.. μην εμπιστευεστε απατεωνες = google
free3yourmind
Honorary Member

Μέλος από: 29 Μαη 2008
Περιοχή: Minsk, Belarus
flickr 
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2010 20:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νικο, απο την αρχη οταν βαζεις το adsense ξερεις τους ορους που θετει η google (ολα αυτα που αναφαιρεις)...οποιος νομιζει οτι δεν του αρκουν αυτα και δεν συμφωνει με τους ορους απλα δεν το βαζει. Αυτην την στιγμη ειναι σχεδον μονοπωλιο οποτε υπαρχουν λιγες ενναλακτικες, εγω παντως προσωπικα - και εως τωρα - ειμαι γενικα ευχαριστημενος με το adsense

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.
http://www.traveling.gr
Spyrostagas
Honorary Member

Μέλος από: 04 Νοε 2009

Περιοχή: Αμπελόκηποι / Αθήνα
myspace facebook hi5 sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 08 Νοε 2010 21:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

free3yourmind ανέφερε:
Νικο, απο την αρχη οταν βαζεις το adsense ξερεις τους ορους που θετει η google (ολα αυτα που αναφαιρεις)...οποιος νομιζει οτι δεν του αρκουν αυτα και δεν συμφωνει με τους ορους απλα δεν το βαζει. Αυτην την στιγμη ειναι σχεδον μονοπωλιο οποτε υπαρχουν λιγες ενναλακτικες, εγω παντως προσωπικα - και εως τωρα - ειμαι γενικα ευχαριστημενος με το adsense

+1

Μέλος από: 04 Ιουν 2007

ΜήνυμαΣτις: 09 Νοε 2010 21:49    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

MichalisS ανέφερε:
Μπορεί να μπουν και σε link από τις διαφημίσεις της google;

Όχι δεν ισχύει αυτό.

Μέλος από: 04 Ιουν 2007

ΜήνυμαΣτις: 09 Νοε 2010 21:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

free3yourmind ανέφερε:

Νομίζω ότι εξαιτίας της μονοπωλιακής της θέσης δεν σέβονται καθόλου τους πελάτες τους. Δεν μπορώ να δεχθώ ότι σου κλείνουν το λογαριασμό και δεν σου αιτιολογούν το γιατί.

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 30 life 25 Οκτ 2016 23:35
ailouros Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 04 Δεκ 2016 18:18 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites