Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Η hellas online αλλάζει πρόσωπο

Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις. Θέματα προς συζήτηση.

Συντονιστές: Super-Moderators, Reporters

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
netrriper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από netrriper » 13 Ιουν 2007 05:24

cordis έγραψε:με την έλευση της wind όλοι βάζουν τα καλά τους για να μη τους φύγει κανείς... ή για να τους αγοράσει; ιδού ο απορείας...
Υπονοείς μήπως οτι η HOL ... κάνει πεζοδρόμιο; :lol:

Άβαταρ μέλους
Qhost

Δημοσίευση από Qhost » 13 Ιουν 2007 12:58

και η forthnet και η hol όλες ιδεις ειναι στα ιδια θέματα πασχουν...το μεγαλο προβλημα φίλοι μου είναι το μέγα πεζοδρόμιο που λέγεται ΟΤΕ οταν θα φτίαξει ο ΟΤΕ που δεν το βλεπω στα επομενα 10 χρόνια τοτε kai oi ISP εταιρίες θα ειναι πιο αποτελεσματικές σε ποιοτητα υπηρεσιών!Παίζω χρονια με hol και δεν εχω καποιο ιδιαίτερο προβληγμα το μονο που μου τη σπαει μερικα "παιδακια" που δουλευουν εκει και δεν εχουν ιδέα απο τεχνηκη υποστήριξη!Γένικα παντως αν κοιταξουμε τις Ελλήνικες Εταιρίες παροχής internet ολες ιδιες ειναι οπότε καλο ειναι να μηλαμε γενικα οτι υπαρχει προβλημα υπηρεσιών και οργάνωσης

Άβαταρ μέλους
netrriper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από netrriper » 14 Ιουν 2007 00:19

qhost εισαι εκτός. Εδώ μιλάμε για τη "Νέα εμφάνιση της HOL" και το σκοπό αυτής και όχι για την ποιότητα υπηρεσιών της η οποιουδηποτε αλλου ISP. (Καί για την ιστορία αν εσύ είσαι δυσαρεστημένος απο καποιον isp δε σημένει απαρέτητα, οτι συμβαίνει το ίδιο με όλο τον κόσμο και ότι είναι γενίκο το πρόβλημα)

Φίλίκα, πάντα.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Qhost

Δημοσίευση από Qhost » 14 Ιουν 2007 15:07

netrriper έγραψε:qhost εισαι εκτός. Εδώ μιλάμε για τη "Νέα εμφάνιση της HOL" και το σκοπό αυτής και όχι για την ποιότητα υπηρεσιών της η οποιουδηποτε αλλου ISP. (Καί για την ιστορία αν εσύ είσαι δυσαρεστημένος απο καποιον isp δε σημένει απαρέτητα, οτι συμβαίνει το ίδιο με όλο τον κόσμο και ότι είναι γενίκο το πρόβλημα)

Φίλίκα, πάντα.
Δεν ειμαι καθόλου εκτος της συζητιση ακολουθω.:wink:
Μαλλον δεν καταλαβες το πως θέτω την αποψη μου..συναιχισα την κουβεντα απο εκει που εμεινε οτι η hol κανει πεζοδρομιο :lol:

Φιλικα παντα! :D

21century

Δημοσίευση από 21century » 21 Ιουν 2007 21:21

Ελπιζω ότι θα δωσει καλυτερες τιμες στον κοσμο και στους καταναλωτες...

Άβαταρ μέλους
Qhost

Δημοσίευση από Qhost » 25 Ιουν 2007 13:04

21century έγραψε:Ελπιζω ότι θα δωσει καλυτερες τιμες στον κοσμο και στους καταναλωτες...
+1 :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες