Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Prison Break

Σχετικά με τις αγαπημένες μας σειρές στην τηλεόραση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Prison Break

Δημοσίευση από xultimatex » 28 Ιαν 2008 02:05

Αν με βλέπατε όταν ξεκινούσα να βλέπω ΡΒ θα τρομάζατε! Θα με περνούσατε για ψυχοπαθή! Τώρα, στον τρίτο κύκλο, μόνο το πρώτο επεισόδιο έχω δει και ενω τα έχουν οι φίλοι μου τα υπόλοιπα βαριέμαι να παω να τα πάρω.

Αυτό μάλλον δείχνει ότι το παρατράβηξαν... Δεν ξέρω γιατι, πάντα υπάρχει κάποιο ενδιαφέρον. Αλλά χάθηκε η ατμόσφαιρα ίσως.
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Prison Break

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιαν 2008 09:34

Όλες οι σειρές μετά τον πρώτο κύκλο γίνονται one way or another Φωσκολός...
During times of universal deceit, telling the truth becomes a revolutionary act.

AgnostosX

Prison Break

Δημοσίευση από AgnostosX » 28 Ιαν 2008 11:19

Cha0s έγραψε:Όλες οι σειρές μετά τον πρώτο κύκλο γίνονται one way or another Φωσκολός...
Ακριβώς. Η συγκεκριμένη σειρά μετά τα 15 πρώτα επεισόδια του πρώτου κύκλου είχε αρχίσει να ξεχειλώνεται.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Prison Break

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιαν 2008 11:43

AgnostosX έγραψε:
Cha0s έγραψε:Όλες οι σειρές μετά τον πρώτο κύκλο γίνονται one way or another Φωσκολός...
Ακριβώς. Η συγκεκριμένη σειρά μετά τα 15 πρώτα επεισόδια του πρώτου κύκλου είχε αρχίσει να ξεχειλώνεται.
Και το lost έτσι είναι, και το heroes και όλες...

Απλά οι παραγωγές είναι καλές (σε αντίθεση με τις Ελληνικές πατάτες :hammer: ) και μας κρατάνε περισσότερο :P
During times of universal deceit, telling the truth becomes a revolutionary act.

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Prison Break

Δημοσίευση από Stathis » 28 Ιαν 2008 14:26

Εγω προσωπικά από τον 3ο κυκλο έχω δει 2-3 πολύ επεισόδια...ενω στις άλλες σεζον ήμουν πορωμένος...δεν ξέρω , ψιλοβαρέθηκα...

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Prison Break

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιαν 2008 14:28

[offtopic]

Stathis εσύ είσαι στην φωτό; :lol:

[/offtopic]

AgnostosX

Prison Break

Δημοσίευση από AgnostosX » 28 Ιαν 2008 16:27

Cha0s έγραψε:
AgnostosX έγραψε:
Και το lost έτσι είναι, και το heroes και όλες...

Απλά οι παραγωγές είναι καλές (σε αντίθεση με τις Ελληνικές πατάτες :hammer: ) και μας κρατάνε περισσότερο :P
Το Lost είναι ακόμα χειρότερο.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Prison Break

Δημοσίευση από Cha0s » 28 Ιαν 2008 16:29

Από το prison break;

Δεν συμφωνώ :P

Άβαταρ μέλους
antiposter

Prison Break

Δημοσίευση από antiposter » 28 Ιαν 2008 17:02

Cha0s έγραψε:Από το prison break;

+1

Σίγουρα το Lost έχει ξεχειλώσει αλλά τουλάχιστον έχει ένα μυστήριο..(αν και στην πορεία τα έκαναν λίγο σκατά με την πλοκή...)
Στο ΡΒ περιμένεις να δεις πως θα του κάτσουν όλα του Μιχαλάκη για να την κοπανήσει άλλη μια φορά..
Τα παρακολουθώ και τα 2.Το ΡΒ θα μπορούσε αν είχε τελειώσει πέρσι(για αν μην πω πρόπερσι).
Το Lost έχει ακόμα τρύπες να μπαλώσει..Ούτε κ αυτοί δεν ξέρουν γιατί τα έγραψαν κάποια πράγματα και άντε να τα μαζέψεις χωρίς να μας ξενερώσουν(κι άλλο) :-?

ΥΓ:Καλώς ήρθα στην παρέα σας :D

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Prison Break

Δημοσίευση από Stathis » 28 Ιαν 2008 17:11

Cha0s έγραψε:[offtopic]

Stathis εσύ είσαι στην φωτό; :lol:

[/offtopic]
Οχι βρε...εγώ δεν κάνω τέτοιαα...

AgnostosX

Prison Break

Δημοσίευση από AgnostosX » 28 Ιαν 2008 18:30

antiposter έγραψε:
Cha0s έγραψε:Από το prison break;

+1

Σίγουρα το Lost έχει ξεχειλώσει αλλά τουλάχιστον έχει ένα μυστήριο..(αν και στην πορεία τα έκαναν λίγο σκατά με την πλοκή...)
Στο ΡΒ περιμένεις να δεις πως θα του κάτσουν όλα του Μιχαλάκη για να την κοπανήσει άλλη μια φορά..
Τα παρακολουθώ και τα 2.Το ΡΒ θα μπορούσε αν είχε τελειώσει πέρσι(για αν μην πω πρόπερσι).
Το Lost έχει ακόμα τρύπες να μπαλώσει..Ούτε κ αυτοί δεν ξέρουν γιατί τα έγραψαν κάποια πράγματα και άντε να τα μαζέψεις χωρίς να μας ξενερώσουν(κι άλλο) :-?

ΥΓ:Καλώς ήρθα στην παρέα σας :D
Νομίζω ότι οι σεναριογράφοι του Lost το έχουν παραχέσει με τα μυστήρια και το "μια σε πιανω εγώ και μια εσύ". Κι όπως κι ο ίδιος πολύ σωστά λες, δεν πρέπει να ξέρουν και οι ίδιοι να τα βάλουν σε μια λογική σειρά. Ξεκινά 4η σεζόν κι ακόμα είμαστε με τα μυστήρια της πρώτης.

Άβαταρ μέλους
antiposter

Prison Break

Δημοσίευση από antiposter » 28 Ιαν 2008 18:38

Σύμφωνοι.Αλλά έχει ενδιαφέρον.Ακόμα και από την αποψη να δεις τι θα σκεφτούν για να κλείσουν όλες τις τρύπες και να τα μπαλώσουν όλα...
Από την άλλη το ΡΒ είναι ωραίο πρωτότυπο αλλά επαναλαμβάνεται στο περίπου εδώ και 3 χρόνια. Το όλο concept καλό αλλά πολύ δεν κράτησε?
Βέβαια αυτά δεν σημαίνουν ότι δεν μου αρέσουν.Μου αρέσουν πολύ ώστε να τις παρακολουθώ και να μπορώ να τις κρίνω.
Αλλά κανείς δεν είναι άσφαλτος!!!:D
Χαμένη μάχη είναι αυτή που δεν δόθηκε...Εικόνα

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Prison Break

Δημοσίευση από manolism » 31 Ιαν 2008 12:58

Ο ΑΝΤ1 καπάρωσε και τα επεισόδια του 2ου κύκλου και θα τα ξεκινήσει τον Μάρτιο

Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Prison Break

Δημοσίευση από NAT » 31 Ιαν 2008 17:45

Ξέρει τι κάνει... :lol:
.

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Prison Break

Δημοσίευση από Cha0s » 31 Ιαν 2008 18:51

Τζακ, μετράω μέρες...
Ώρες! :lol:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τηλεόραση - Σειρές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες