freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

StarOffice τώρα εντελώς δωρεάν, μέσα από το Google pack !

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [22 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: googleδωρεάν Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2

Εσείς, θα αλλάζατε την σουίτα γραφείου που χρησιμ/τε για να περάσετε στο StarOffice τώρα που είναι εντελώς δωρεάν ;
Ναί
31%
 31%  [ 5 ]
'Οχι
18%
 18%  [ 3 ]
..θα το σκεφτόμουν
18%
 18%  [ 3 ]
θα το δοκίμαζα κάποτε
25%
 25%  [ 4 ]
Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
6%
 6%  [ 1 ]
Total Votes : 16

ΑποστολέαςΜήνυμα
ksarm

Μέλος από: 22 Μαη 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Αυγ 2007 14:38    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

συμφωνώ με το οτι το ms office είναι ανώτερο σε πολλά πράγματα. Αλλά μου την δίνει απίστευτα πως σε κάθε έκδοση θέλει και πιο δυνατό υπολογιστή για να δουλέψει!! Ούτε το Premiere να ήταν!
cherouvim
Script Master

Μέλος από: 13 Ιουλ 2005
Βοηθήματα: 7
Νέα: 1
Scripts: 1

Περιοχή: Athens, Greece
View users profile Visit posters website
blog linkedin twitter 
ΜήνυμαΣτις: 19 Αυγ 2007 15:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω για το 99% των χρηστών, ένα http://www.openoffice.org/ είναι ότι πρέπει.

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
View users profile Visit posters website
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 19 Αυγ 2007 16:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

StarOffice vs OpenOffice

Για πείτε...

Φιλοξενούμενος

ΜήνυμαΣτις: 19 Αυγ 2007 22:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ρεαλιστικά & αντικειμενικά η σουίτα 07 της MS είναι κάτι... ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

Από την στιγμή που μιλάμε για εκμάθηση της σουίτας γραφείου μας από το 10% σχεδόν θαρρώ οτι πολλοί από εμάς θα συμφωνήσουν στο οτι όλες οι σουίτες είναι ικανότατες..

Για ποιό λόγο λοιπόν να μην "μάθει" κανείς μια άλλη δωρεάν σουίτα.

(Μεταξύ τους όλες έχουν προβλήματα συμβατότητας στα παράγωγα (exported) documents η έκαστη για την άλλη. Αυτό είναι το μόνο μειονέκτημα που αναγνωρίζω.
21century

Μέλος από: 11 Ιουλ 2002

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 19:44    Θέμα: ΝΕΑ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αυτα τα καλα εχει ο ανταγωνισμος οποτε ολα σε λιγα χορνια θα ειναι μονο ον λαιν...εξαλλου ποτε δεν εβλαψε κανεναν...

Μέλος από: 04 Ιουλ 2006
Περιοχή: on the way to Curriculax
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 25 Αυγ 2007 08:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

mechpanos ανέφερε:
Ελπίζω μόνο η google να μην γίνει άλλη μία MS (αυριο μπορεί να βγάλει googleOS, με google search, earth, email client, google browser, google office, media player κλπ...εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες!!!)...

google OS παίζει να βάλει κανα linux

email client πιστεύω πως μπορεί να βάλει κανα thunderbird καθώς η συνεργασία της με την Mozilla είναι πολύ καλή (λόγω Firefox)

Media player πρέπει κάτι να φτιάχνει γιατί έχει δοκιμάσει νομίζω έναν mp3 player και στο e-mail που παρέχει

Bugman

Μέλος από: 01 Ιουλ 2003
Περιοχή: Πρέβεζα
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 28 Αυγ 2007 13:15    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χρησιμοποιώ μόνο το OO και μάλιστα μου αρέσει η εξαγωγή του σε pdf αρχείο.

Νομίζω ότι κάτι άλλο δεν θα χρησιμοποιήσω για τα επόμενα είκοσι χρόνια...

O πρώτος επεξεργαστής κειμένου που ειχα ήταν ο VIEW της Acornsoft σε eprom 16kbyte (τσιπάκι) που τοποθετούσε κανείς σε ένα μηχάνημα BBC Model B, με 32 Kbyte Ram. Μάλιστα έγραψα την πτυχιακή μου εκεί (100 σελίδες)...και την τύπωσα σε εκτυπωτή EPSON FX όπου έγραψα χωριστά ρουτίνα εκτύπωσης γραφικών και έτσι πρόσθεσα ιστογράμματα (έτη 1987-1988....είκοσι χρόνια πριν)

ο ΟΟ είναι τέλειος....φανταστικός....δωρεάν....και μπροστά στον VIEW είναι Θεός........
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [22 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Η Google μπαίνει και αυτή στην κοινότητα Microsoft .NET 0 cordis 22 Νοε 2016 15:25
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Viber, δωρεάν κλήσεις σε σταθερά και κινητά, μόνο για την Ελλάδα! 4 cordis 14 Σεπ 2016 15:32
Data Science μαθήματα από την Microsoft δωρεάν για όλους. 0 cordis 18 Ιουλ 2016 15:18
Skype Meetings, το νέο δωρεάν εργαλείο τηλεδιάσκεψης της Microsoft για μικρές επιχειρήσεις 0 cordis 06 Ιουλ 2016 18:30
Project Bloks από την Google για να μάθουν τα παιδιά προγραμματισμό. 0 cordis 30 Ιουν 2016 11:52

Τώρα είναι 28 Μαρ 2017 23:38 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites