freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Εφυγα απο cosmote πηγα σε wind

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: windcosmote Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
georgemakaronis

Μέλος από: 10 Φεβ 2006
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 02:36    Θέμα: Εφυγα απο cosmote πηγα σε wind
Περιγραφή θέματος: εκανα μαλακεια ή μου φαινεται...
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

λοιπον, εχουμε και λεμε. πηγα σε wind με φορητοτητα αριθμου και στις πρωτες 10 μερες μου εστειλαν λογαριασμο 60 ευρω ως εγγυηση...και καλα αν αλλαξω δικτυο δεν θα με χρεωσουν τον τελευτιαο λογαριασμο.... παπατζες. και επιπλεον χρεωθηκα και 6 ευρω γιατι το προγραμμα flexy 55 που ειμαι (με παγιο 45 ευρω μιλαω 55 ευρω καθε μηνα) δεν ειχε ενεργοποιηθει μολις αρχισα να κανω κλησεις. τα 60 ευρω ειναι αερας αφου η χρεωση εγινε για μια μερα μονο.

περιμενω σχολια.

και ακομα εχω να πληρωσω και τον προηγουμε λογαριασμο της cosmote αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να βρω το χαρτι που μου εστειλαν για το λογαριασμο. λετε να περιμενω να μου στειλουν και αλλο ή να παω εκει να τους πω οτι το εχασα και να το πληρωσω επι τοπου. παντως δεν παιζει να μου κοψουν το νουμερο γιατι εχω αλλαξει εταιρεια...χαχα

Μέλος από: 25 Μαρ 2004
Scripts: 1

Περιοχή: Θεσσαλονικη-Καβαλα-βεροια(το τριγωνο της καταρας)
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 15:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να πας να τον πληρωσεις γιατι θα χρεωθεις υπερημερια κλπ.
Αν περιμενεις να σου στειλουν κατι ακομα μαλλον θα μιλησεις με δικηγορο

Μέλος από: 16 Σεπ 2006
Περιοχή: Hard Disk
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 17:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Προσωπικά,επειδή δουλεύω σε κατάστημα Vodafone σε ενημερώνω ότι το 60άρι λογικό είναι να σου ο χρεώσουν αφού η Wind έχει χρεοκοπήσει και πάει κατά διαόλου.Δεν καθόσουν Cosmote να χεις το κεφάλι σου ήσυχο;
KGP
Honorary Member

Μέλος από: 18 Ιουλ 2002
Περιοχή: Mr Wonderful
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 18:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Looky ανέφερε:
Προσωπικά,επειδή δουλεύω σε κατάστημα Vodafone σε ενημερώνω ότι το 60άρι λογικό είναι να σου ο χρεώσουν αφού η Wind έχει χρεοκοπήσει και πάει κατά διαόλου.Δεν καθόσουν Cosmote να χεις το κεφάλι σου ήσυχο;

oles oi eteries kinitis alla kai o ote sou chreonoun ena epipleon pagio (proplironeis ena pagio) ston proto sou logariasmo ton opio ston antilogizoun ston teleuteo (stin periptosi tou ote den echei periorismo chronikis diarkeias)

apla mou kanei entiposi pou irthe "pat kiout" pou leeei kai i diafimisi....

@looky echeis apodeikseis? allios kalitera tha itan na toniseis oti prokeite gia fimes (koinos vroma) -opos kai gia to 99% ton eterion otan archizoun kai chtipane toso epithetika/entona ton antagonismo-

Looky

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Αυγ 2007 21:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπέρα, δεν το λέω έτσι απλά.Από συζητήσεις υψηλών προσώπων που εργάζονται σε διοικητικές θέσεις στην Wind μου ανέφεραν αυτό.Αυτό φαίνεται στο ότι πάνε όλοι οι συνδρομητές της στις άλλες δύο εταιρείες κινητής τηλεφωνίας.

Δεν χτυπάει επιθετικά, διότι αν χτύπαγε επιθετικά θα έπρεπε να ακολουθει τον ανταγωνισμό.Αν σκεφτούμε ότι δεν έχει μπει καν στην σταθερή τηλεφωνία που έχει τα πιο πολλά λεφτά,τότε τι να περιμένουμε;
Είναι η μόνη εταιρεία που δεν έχει μπει στην σταθερή τηλεφωνία, μιας και δεν χρειάζονται υποδομή.(για αυτό έχει και το μεγαλύτερο κέρδος)

Μακάρι να πάει καλά και το εύχομαι αλλά αυτά μου ανέφεραν.

Τονίζω ότι υπεύθυνος καταστήματος είμαι, δηλαδή υπάλληλος και όχι η Vodafone, οπότε ότι και να πω αφορά προσωπική θέση και άποψη και όχι άποψη της εταιρείας.Δεν έχω τίποτε να κερδίσω παρά μόνο να υπάρχει ανταγωνισμός μπας και πέσει καμιά τιμή.
KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Αυγ 2007 07:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

archizo apo kato pros ta pano.

den eipa oti echeis na kerdiseis tipota.

i eteria mpenei stin statheri arches fthinoporou, to oti den mpike opos itan to plano prin tin vodafone itan kathara thema siggirion

to oti den mpike -akoma- stin statheri den simenei oti den akolouthei entoni kai para poli epithetiki politiki

i statheri echei para poli megalo kostos eidika ipodomon pragma omos pou echei ena megalo proterima logo tis theseis kai ton sinergion pou tis dinoun sinergazomenes eteries me tin wind kai ton ipodomon pou IDI echoun autes

iparchei megalo "kima" sindromiton pou kanei migrate stin wind teleutea eidika logo epidotiseon.

to oti kikloforoun vromes aristera kai deksia gia tin wind, voda, mig, ote etc.... nai ontos kikloforoun, einai gnosto

KGP
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Αυγ 2007 07:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ahhh oso gia ton antagonismo eidika ston choro tis kinitis min mou peis oti vlepeis antagonismo...ta timologia einai schedon panomiotipta -tis perisoteres fores mechri kai tritou dekadikou- i moni enfanis diafora einai to CS -apopsi mou-

fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 23 Αυγ 2007 11:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Looky ανέφερε:
Προσωπικά,επειδή δουλεύω σε κατάστημα Vodafone . . . Δεν καθόσουν Cosmote να χεις το κεφάλι σου ήσυχο;

εσυ εισαι ωραιος ωρε
αντι να του πεις να ερθει στο μαγαζι σου να τον βολεψεις ( με την καλως εννοια )

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Αυγ 2007 15:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Οχι δεν θέλω να τραβήξω τον καθένα προς την Vodafone.Αφήνω τον άλλον να συγκρίνει και να κρίνει.
Εδώ συζητάμε, δεν ψαρώνουμε πελάτες.Αν χρειαστεί κάτι θα τον βολέψω.
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 24 Αυγ 2007 15:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν σου ειπα να τον ψαρωσεις !
να τον ψαρεψεις σου ειπα

Εχει διαφορα το ενα απο το αλλο.
νομιζω ?

Μέλος από: 10 Φεβ 2006

Περιοχή: Παλαιό Φάληρο
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 25 Αυγ 2007 01:43    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ρε παιδια,αφου ο λογαριασμος ειναι μεχρι τις 27 ιουλιου και εγω αλλαξα δικτιο στις 3 αυγουστου. αρα λογικο ειναι να περιμενω ενα λογαριασμο που να αναφερει και τους δυο και να ξερω ποσο θα χρωσταω. εσεις τι λετε;

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 03 Δεκ 2016 02:21 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites