Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Domain: RakimY-KenY.com

Πωλήσεις Domain χωρίς περιεχόμενο

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Comfis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Comfis » 05 Νοέμ 2007 02:47

Domain: http://www.rakimy-keny.com
Active: Ναι
Περιεχόμενο: Ναι
Κατηγορία Περιεχομένου/Domain: Μουσική
User Database:Όχι
Καταχωρημένο από: 14 Jul 2007
Ημερήσια επισκεψημότητα 6 τελευταίων μηνών: -
Ημερήσια επισκεψημότητα 12 τελευταίων μηνών: -
Αλλα στοιχεία: Πρόκειται για ένα site βασισμένο στο Wordpress. Περιέχει μια μοναδική Βιογραφία για το δημοφιλές συγκρότημα reggaeton Rakim Y Ken-Y. Yπάρχουν επίσης στίχοι και βίντεο από το συγκρότημα. Με την κατάλληλη προώθηση η ιστοσελίδα έχει καταφέρει να φτάσει στις πρώτες θέσεις του MSN και Google για το Keyword Rakim Y Ken-Y. Για την συντήρηση της ιστοσελίδας δεν χρειάζεται παρά 10 λεπτά τη βδομάδα. Στον αγοραστή θα δωθούν πληροφορίες για το πως να την προωθήσει. H επισκεψιμότητα έχει φτάσει τους 200 unique/day και τα έσοδα της φτάνουν τα 140$/month. Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου με Private message.

Aρχική τιμή: 750$
BIN (Βuy it Now): 2000$

περιμένω προσφορές και ερωτήσεις.

Στοιχεία επικοινωνίας: Comfis@gmail.com

Comfis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Comfis » 07 Νοέμ 2007 10:42

Καλημέρα! Ήθελα να προσθέσω ότι για όλα τα στατιστικά στοιχεία που σας γράφω έχω αποδείξεις (printscreen από προγράμματα καταμέτρησης στατιστικών όπως awstats, webalizer κλπ, αλλά και για τα έσοδα του σάιτ.

Comfis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Comfis » 08 Νοέμ 2007 16:20

αλλά μάλλον κανενός το ενδιαφέρον δεν προσέλκυσα. Έχω μια 900 ντόλαρς προσφορά από εξωτερικό, αλλαά εν καλύπτομαι. αν κάποιος εδώ μέσα ενδιαφέρεται, ας με ρωτήσει

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πωλήσεις Domain χωρίς περιεχόμενο”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης