freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αναζητηση παλιασ συζητησησ

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική
Moderators:  Super-Moderators, greekbytes
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: αναζήτηση Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
HD2007

Μέλος από: 16 Δεκ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2007 22:09    Θέμα: Αναζητηση παλιασ συζητησησ Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έχει γίνει μιά συζήτηση η οποία ξεκινά με μία ερώτηση για ένα κομμάτι που έπαιζε στο σήμα του Star Channel.Ηταν τελικα ένα κομμάτι των Gentle Waves.Η συζήτηση εξελίχθηκε σε μία πραγματικά εντυπωσιακή ανταλλαγή γνώσης για κυρίως ήρεμα τραγούδια.Δυστυχώς τη συζήτηση αυτή δε μπορώ να τη βρω με ΤΙΠΟΤΑ.Ψάχνω ώρες.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;Ευχαριστώ θερμά
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 475
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2007 22:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

τι user name είχες;

HD2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2007 22:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν είχα συμμετοχή στη συζήτηση.Μόλις εχθές τη βρήκα και σήμερα έκανα εγγραφή για να ανεβάσω την ερώτηση.Σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
cordis

ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2007 23:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αυτές οι συζητήσεις γίνονται εδώ: http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=4378

κάτι άλλο θυμάσαι από την συζήτηση;

HD2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Δεκ 2007 23:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω την πρώτη ερώτηση την έκανε κοπέλα η οποία όταν πηρε απαντηση ηταν ενθουσιασμενη.Ηταν το κομματι Falling from grace που για βοήθεια είχε αναφέρει ότι ήταν στο τηλεοπτικό σήμα του Star Channel.Απο απορία για το πόσο ωραίο κομμάτι θα μπορούσε να είναι,το κατέβασα και συγκλονίστηκα.Είχα χρόνια να το ακούσω.Από εκείνη τη στιγμή και μετά άρχισα να ψάχνω κάθε τραγούδι που δεν ήξερα γιατί σκέφτηκα ειλικρινά "Θεέ μου τι διαμάντια υπάρχουν εδώ μέσα".Ήταν συζήτηση πολλών σελίδων.Ανέφεραν ένα σωρό ονοματα απο Κiss,Scorpions kai Queen μέχρι Μono και Mylene Farmer.Θυμάμαι ένα σημείο που ένα παιδί ανέφερε τους Liverpool Express με μεγάλα κόκκινα γράμματα.Δυστυχώς δε θυμάμαι κάτι άλλο απλά εμμένω εδώ γιατι η εικόνα του site ταιριάζει με αυτο που εχω στο μυαλο μου απο χθες.Δεν ξέρω βεβαια αν ειναι σίγουρα εδω.Το υποθέτω γιατι στο history του explorer μου δεν φαίνεται κάποιο άλλο site.Δε θυμαμαι κατι αλλο δυστυχως.Εχω ξενερωσει πολυ.Ηταν γεμάτη απιστευτες κομματαρες αυτη η συζητηση.
cordis

ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μήπως αυτό;
http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1805&page=6

HD2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εισαι απιστευτος φιλε,ειλικρινα,σε ευχαριστω θερμά και σορι που αθελα μου σου ζητησα να με βοηθησεις να βρω καποιο αλλο site
cordis

ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

και είμαι και ο Administrator αυτού του site...
... μόνος μου βγάζω τα ματάκια μου...

HD2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:19    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παντως για να ξερεις εδω εγινα μελος και εδω θα παραμεινω απο ευγνωμοσυνη
cordis

ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μιας και είμαστε τεχνολογικό forum να σου πω ότι το βρήκα στο google με την αναζήτηση Falling from grace +star
με (*)σελίδες στα Ελληνικά

HD2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 17 Δεκ 2007 00:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγω για να ειμαι ειλικρινης εκανα πανω απο εκατο τετοιες αλχημειες απο το απογευμα και εξεταζα τα αποτελεσματα μεχρι την τριακοστη σελιδα σχεδον.Δεν εβρισκα τιποτα.Χαιρομαι που ηταν τοσο απλο για να μη σε παιδευω κιολας χωρις λογο.Δε μπορεις να φανταστεις απο τη κοπο και ξενερα με γλιτωσες.ΤHANX BRO!
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [11 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική
Τώρα είναι 04 Δεκ 2016 03:53 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites