freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

gOS, Το Νέο Λειτουργικό Σύστημα με υπηρεσίες Της Google!

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 3 από 3 [41 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: googleυπηρεσίες Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3
ΑποστολέαςΜήνυμα
tempo

Μέλος από: 25 Μαη 2002

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 10 Φεβ 2008 10:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

το έχει κανείς και λειτούργησε?

Honorary Member

Μέλος από: 09 Νοε 2007
Βοηθήματα: 1
Νέα: 2
Scripts: 1

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 10 Φεβ 2008 11:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τώρα βγήκε και δε νομίζω να το έχει εγκαταστήση κανένας... Εγώ σου λέω βάλε Ubuntu.
manolism
Super Moderator

Μέλος από: 25 Ιαν 2004
Βοηθήματα: 66
Νέα: 12
Templates: 1

Περιοχή: Wild West
View users profile
deviantART facebook twitter 
ΜήνυμαΣτις: 11 Φεβ 2008 13:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

.::MarioTheBest::. ανέφερε:
Εγώ σου λέω βάλε Ubuntu.

.::MarioTheBest::. 10/2/08 στις 11:08 σε άλλο post ανέφερε:
Να απαντήσετε σε αυτό που ρώτησα όχι να μου λέτε να βάλω phpBB 3. Εγώ ρώτησα για την phpBB 2.0.22, εάν δεν ξέρετε μην απαντάτε, δεν πρόκειται να βάλω την phpBB 3.

Να προσέχουμε τι λέμε. Ότι δεν θέλεις να σου κάνουνε να μην το κάνεις σε άλλους. ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work ToolTimes at work

Μέλος από: 22 Οκτ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Φεβ 2008 23:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

.::MarioTheBest::. ανέφερε:
Εγώ νομίζω ότι το παίζει το λέει με άλλη έννοια. Παίζει, αλλά είναι τίγκα στις Googloεφαρμογές, οπότε εξαρτάτε από εσένα εάν θες να το κατεβάσεις. Είναι γενικά πολύ πράσινο. Εγώ θα το κατέβαζα, αλλά έχω βολευτεί με τα Ubuntu. Για εμένα πάντως δεν παίζει.

To leitourgiko anaptux8hke apo thn google. Ena meros tou, oloklhro dn kserw poso (gt kapoia pragmata 8a at phran etoima). Apo thn stigmh pou to eftiakse h google logiko dn einai na balei mesa tis efarmoges ths ? Na piasei den 8elei ? Eee ? Dld, 8a eprepe na eixe linux, kai na etrexe Internet Explorer, sto default search na mhn eixe to google.com alla to livesearch ths M$ (dn kserw pws legete), anti gia to google earth na eixe kapoia allh efarmogh ? Apo thn allh an dn eixe autes tis efarmoges mesa gt na balw to leitourgiko (entaksei dn einai o monos logos bebaia).
FUBAR

Μέλος από: 12 Οκτ 2007
Βοηθήματα: 1
Νέα: 1

Περιοχή: 41°7' 16°51' (Earth)
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Φεβ 2008 01:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το g από το gOS σημαίνει green και όχι google! Επισήμως το λειτουργικό δεν είναι της Google και το ελπίζω γιατί θα περίμενα κάτι εντυπωσιακότερο (από ένα Ubuntu με eye candys) από την Google.
silo

Μέλος από: 22 Οκτ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 16 Φεβ 2008 11:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Gia na akribologoume den to exei ftiaksei kan h google to os auto. gOS is a Linux distribution created by 'Good OS LLC', a Los Angeles-based corporation. The company advertises it as "An alternative OS with Google Apps and other Web 2.0 apps for the modern user."[1] apo to wikipedia. http://en.wikipedia.org/wiki/GOS_(Linux_distribution) . (YG.: Anairw kapoia ta pragmata p eipa se prohgoumeno post )
kurkosdr

Μέλος από: 19 Φεβ 2008

ΜήνυμαΣτις: 20 Φεβ 2008 04:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κρατάω αυτόν τον χώρο για ενα mini review.

Πολύ απλό... μινιμαλιστικο θα λεγα, με πολλά μικρα και ωραια πραματα βαλμενα μαζι.
Δεν θα πω τιποτα αλλο, γιατι στις 4:00 δεν βγαζεις συμπερασματα για λειτουργικα.

@sotos: Ναι ρε! Τελικα το κατεβασα. Περασα από 40 κυμματα αλλα το κατεβασα. Από torrent φυσικα γιατι ο mirror μου εσπασε τα νευρα. Ριξε pm αν θες να στο γραψω σε cd
pbarbalias

Μέλος από: 02 Νοε 2005

ΜήνυμαΣτις: 11 Απρ 2008 09:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ArchangelX ανέφερε:
Και τα win έχουν εφαρμογές της MS, εκτός απο αυτές που πρέπει να πληρώσεις

Google, ubuntu, mozzila Ωραίος συνδιασμός

Γιατί, έχεις πληρώσει πολλές φορές για OS και εφαρμογές της Microsoft??
GeoStuff
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Απρ 2008 10:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Να θυμήσω ότι δεν υποστηρίζουμε συζητήσεις για παράνομο λογισμικό σε αυτό το φόρουμ...
κι αν συνεχίσει σε αυτό το στιλ η συζήτηση, θα κλειδωθεί...

Μέλος από: 02 Νοε 2005

ΜήνυμαΣτις: 11 Απρ 2008 14:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

GeoStuff ανέφερε:
Να θυμήσω ότι δεν υποστηρίζουμε συζητήσεις για παράνομο λογισμικό σε αυτό το φόρουμ...
κι αν συνεχίσει σε αυτό το στιλ η συζήτηση, θα κλειδωθεί...

Ok αλλα η θεώρηση αυτή είναι λάθος.
Η απάντηση μου δεν έχει να κάνει με υποστήριξη χρήσης παράνομου λογισμικού, αλλά με την διαρκής διαπίστωση πολλών ότι η microsoft το τάδε, η microsoft το δείνα..

Οι υπόλοιπες εταιρείες πληροφορικής φυτοζωούν? Δεν νομίζω. Όλοι κάτι πουλάνε.
GeoStuff
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 11 Απρ 2008 14:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΟΚ... Για τον λόγο αυτο έγινε και η προειδοποίηση...

Ώστε να μην ξεφύγει το θέμα...

Κάθε διάλογος είναι ευπρόσδεκτος...

Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Η Google μπαίνει και αυτή στην κοινότητα Microsoft .NET 0 cordis 22 Νοε 2016 15:25
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Η Lenovo παρουσιάζει το νέο Yoga Book στην Ελλάδα! 1 cordis 19 Νοε 2016 14:16
nikolas27 Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Νέο κτήνος από την Nvidia, μια Pascal-powered Titan X κάρτα γραφικών #nvidia #titanx 0 cordis 22 Ιουλ 2016 16:34
Skype Meetings, το νέο δωρεάν εργαλείο τηλεδιάσκεψης της Microsoft για μικρές επιχειρήσεις 0 cordis 06 Ιουλ 2016 18:30
Project Bloks από την Google για να μάθουν τα παιδιά προγραμματισμό. 0 cordis 30 Ιουν 2016 11:52

Τώρα είναι 20 Ιαν 2017 09:46 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites