freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

εργασια σκορ 4

Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Γλώσσες Προγραμματισμού » C, C++
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [10 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: εργασία Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
panagiotischamos

Μέλος από: 19 Ιουν 2008
Περιοχή: THESSALONIKI
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουν 2008 14:01    Θέμα: εργασια σκορ 4 Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γεια σας!Θα ηθελα να με βοηθησει καποιος στο εξης:Δημιουργια κωδικα σε γλωσσα προγραμματισμου C με σκοπο την αναπτυξη ενος πινακα με διαστασεις 10χ10 που θα επιτυνχανει την τοποθετηση σε καθε θεση του πινακα ενος συμβολου(#ή*),και να απεικονιζεται καθε φορα η επομενη κινηση!Ειναι το παιχνιδι σκορ4 και οποιος απο τους 2 παιχτες συμπληρωσει περισσοτερες τετραδες κερδιζει και την παρτιδα!Επιθυμω λοιπον επιλυση αυτου του προβληματος,αναμενω απαντηση και ευχαριστω προκαταβολικα για το ενδιαφερον σας!
alexandr0s

Μέλος από: 25 Απρ 2006
Περιοχή: localhost
View users profile Visit posters website
linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουν 2008 14:59    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

O 1 παίχτης θα είναι υπολογιστής?

Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2005
Βοηθήματα: 9
Νέα: 3

Περιοχή: Στα αλατορυχεία της Ζουαζιλάνδης...
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουν 2008 21:50    Θέμα: Re: εργασια σκορ 4 Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

panagiotischamos ανέφερε:
Επιθυμω λοιπον επιλυση αυτου του προβληματος

Όπα... Μια διευκρινιστική ερώτηση...

Καθαρά για τα πρακτικά...

Έχεις κάνει τπτ ή την θές από την αρχή???

ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουν 2008 14:49    Θέμα: σκορ4 Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλημερα για ακομη μια φορα!Στην συγκεκριμενη εργασια,επειδη εχει μολις λιγο καιρο που ξεκινησα να ασχολουμαι με την γλωσσα C/C++,προσπαθησα και εκανα ενα διαγραμμα ροης με δομες επαναληψης,ετρεξα τον κωδικα αλλα μου εμφανιζει αρκετα errors!Αν λοιπον μπορει καποιος να μου δωσει μια γενικη ή περιγραφικη ιδεα για να συνταξω κωδικα με τις σωστες δομες επαναληψης πιστευω οτι θα ηταν καλη βοηθεια!Τις κινησεις των παικτων τις εισαγουμε απο το πληκτρολογιο,δηλαδη ο ενας παικτης απεικονιζεται ως (#) και ο αλλος ως (*).καθε παικτης επισης εχει δικαιωμα μιας κινησης την φορα(μια ο ενας μια ο αλλος)οποιος συμπληρωσει τις περισσοτερες τετραδες κερδιζει.Το παιχνιδι τελειωνει οταν συμπληρωθουν ολες οι θεσεις του πινακα 10χ10..Thank's
panagiotischamos

ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουν 2008 14:53    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

my email is panagiotischamos@hotmail.com for everyone!
GeoStuff
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουν 2008 17:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Για ανέβασε αυτό που έχεις φτιάξει.

Θα του ρήξω μια ματιά...

Μέλος από: 06 Νοε 1999
Νέα: 1

Περιοχή: Αθήνα
View users profile Visit posters website
blog portfolio facebook twitter skype 
ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουν 2008 21:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω ότι κερδίζει όποιος συμπληρώσει μια τετράδα πρώτος.

ΜήνυμαΣτις: 20 Ιουν 2008 23:17    Θέμα: σκορ4 Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

hello once again!Οποιος συμπληρωσει πρωτος τετραδα κερδιζει,ειναι μια παραλαγη του παιχνιδιου τριλιζα!το διαγραμμα ροης το εχω γραψει σε χαρτι...επομενως δεν μπορω να το ανεβαςω,δυστυχως!οποιος εχει καμια ιδεα ας στειλει τον κωδικα ως συνυμενο email στο panagiotischamos@hotmail.com.Πραγματικα δεν κατεχω και πολλα απο γλωσσα C.thanks
GeoStuff
Honorary Member

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Ιουν 2008 01:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ νομίζω ότι ο panagiotis θέλει κάποιος να του γράψει την εργασία του...

Μέλος από: 18 Μαη 2005
Βοηθήματα: 2
Νέα: 1

Περιοχή: Κορυδαλλός
View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 21 Ιουν 2008 01:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βάλε αγγελία σε κανένα site να προσλάβεις coder. Έτσι στο τσάμπα δύσκολα θα βρεις.
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [10 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Δημιουργία Web Sites, Γραφικών & Προγραμματισμός » Γλώσσες Προγραμματισμού » C, C++
Τώρα είναι 27 Μαρ 2017 16:28 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites