freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αποφυγη διαγραφης λογαριασμου...

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: διαγραφή Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
nzervu

Μέλος από: 24 Ιουλ 2008

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 24 Ιουλ 2008 02:20    Θέμα: Αποφυγη διαγραφης λογαριασμου...
Περιγραφή θέματος: Πως να αποφυγεις την διαγραφη του λογαριασμου σου, οταν πιστευεις οτι εισαι κοντα στη διαγραφη.
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλησπερα,
το προβλημα μου ειναι οτι εχω λογαριασμο adsense περιπου 20 μερες, και εχω κανει κλικ στις δικες μου διαφημισεις και μαλλον εχουν κανει και φιλοι μου μερικα...

Το λαθος μου το καταλαβα , και τωρα φυσικα δεν εχω ξανακανει κλικ και ενημερωσα και τους φιλους μου να μην κανουν κλικ αμα δεν τους ενδιαφερει καποιο ad, ωστε να μην μπλεξω....

Ωραια....Το προβλημα ειναι οτι ενω ειμαι νομιμος τωρα, το google ειναι γατα, και επειδη εκανα λαθος στην αρχη δε θα γλυτωσω τη διαγραφη.

1)Υπαρχει καποια σωτυρια, ωστε να μην μπω στη μαυρη λιστα....?

2)Αν καποιος εχει ψευτικα κλικ στις διαφημισεις του, τον διαγραφουν αυτοματα ή όταν παει στα 99$...?

Α! Ξεχασα να πω:
Εστειλα μηνυμα με τη φορμα επικοινωνιας που εχει το adsense για "Άκυρα κλικ ή ασυνήθιστη δραστηριότητα στον λογαριασμό μου > Αναφορά ασυνήθιστης δραστηριότητας στον λογαριασμό μου" και τους εξηγησα οτι ισως υπαρχουν ακυρα κλικ, και αν ειναι αναγκαιο για την προφυλαξη του λογαρισμου μου, να αφαιρεθουν τα ως τωρα κερδη.

Αλλα μετα απο 2 μερες δεν εχω απαντηση ακομα......

Μέλος από: 27 Νοε 2007
Περιοχή: naxos town,greece.
ΜήνυμαΣτις: 24 Ιουλ 2008 11:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εαν ειναι να στον διαγραψουν θα το κανουν αμμεσα δεν θα περιμενουν να φτασεις τα 99$.Για να το αποφυγεις απλα ΜΗΝ το ξανακανεις.Α και δεν προκειτε να σου απαντησουν...

Μέλος από: 25 Απρ 2006
Περιοχή: localhost
linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 24 Ιουλ 2008 14:25    Θέμα: Re: Αποφυγη διαγραφης λογαριασμου...
Περιγραφή θέματος: Πως να αποφυγεις την διαγραφη του λογαριασμου σου, οταν πιστευεις οτι εισαι κοντα στη διαγραφη.
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

nzervu ανέφερε:
Καλησπερα,
το προβλημα μου ειναι οτι εχω λογαριασμο adsense περιπου 20 μερες, και εχω κανει κλικ στις δικες μου διαφημισεις και μαλλον εχουν κανει και φιλοι μου μερικα...

Χαχα, το ίδιο είχα πάθει κι εγώ. Δεν έκανα όμως ο ίδιος ποτέ κλικ στις διαφημίσεις, αλλά μου είπε μια φορά ένας φίλος μου "μπήκα στο site σου και πατάω και στις διαφημίσεις", αγχώθηκα λίγο, του είπα να μη το ξανακάνει αλλά ευτυχώς μέχρι τώρα όλα οκ.

ΜήνυμαΣτις: 25 Ιουλ 2008 12:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ελπιζω να ειναι ετσι, απλα επειδη το εψαξα λιγο, διαβασα οτι μερικες φορες σε κοβουν πριν την πληρωμη.. Another pint of beer Θα δουμε.....

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 475
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 25 Ιουλ 2008 18:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δε νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο, αλλά μπορεί και να τύχει...

timex

Μέλος από: 20 Δεκ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2008 11:08    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμένα πάντως το τελευταίο τσεκ δε μου ήρθε.
ntarkos

Μέλος από: 02 Ιουν 2008
Περιοχή: athens
twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2008 12:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

emena prin tin pliromh me kopsane...

timex

Μέλος από: 20 Δεκ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2008 15:41    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Λογικό αν ανακάλυψαν κάποια παρανομία κατα τη γνώμη τους.
Τεσπα.
Δεν έγινε και τίποτα.
Τι είχαμε,τι χάσαμε
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 29 Ιουλ 2008 20:02    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

timex ανέφερε:
Εμένα πάντως το τελευταίο τσεκ δε μου ήρθε.

τι εννοεις δεν σου ηρθε ?
για ποιου μηνα τα κερδη περιμενεις πληρωμη ?
ειναι σε λειτουργια ο λογαριασμος σου ??

ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2008 12:05    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ωραια.... οποτε να την περιμενω και εγω τι δουλεια....

Κριμα για ενα λαθος στο ξεκινημα να σε βαζουν στη μαυρη λιστα...

Και ειναι και απατεωνια να διαφημιζεις κανονικα τα προιοντα τους, και οποτε τους συμφαιρει να σε κόψουν αυτοι.

Τωρα που ειναι ενεργος ο λογαριασμος μου, μηπως γινεται να τον ακυρωσω και να τον ξεκινησω απ την αρχη....? ToolTimes at work Η μηπως να τους στειλω mail? Ξερει κανεις το mail επικοινωνιας...?

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2008 12:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

αφου ειναι ενεργος ο λογαριασμος σου πως λες οτι εχεις φαει ban ??

ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2008 19:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν με εχουν κανει ban αλλα το βλεπω να ερχεται, παρολο που ειμαι νομιμος 100% τωρα...

Απλα εκανα τη βλακεια στην αρχη, να κανω κλικ στις δικες μου διαφημισεις...

Και το μονο που θελω τωρα ειναι να μην φαω ban, ας χασω τα 15$ που εχω μαζεψει..

Μέλος από: 11 Ιαν 2006
Περιοχή: ροδος
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2008 20:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

nzervu ανέφερε:
Κριμα για ενα λαθος στο ξεκινημα να σε βαζουν στη μαυρη λιστα...

Και ειναι και απατεωνια να διαφημιζεις κανονικα τα προιοντα τους, και οποτε τους συμφαιρει να σε κόψουν αυτοι.

μα ειπες πως δεν προκειται για λαθος αλλα για εσκεμμενα κλικς. αρα μηπως η απατεωνια δεν ειναι της google αλλα δικη σου?
nzervu

ΜήνυμαΣτις: 30 Ιουλ 2008 23:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ναι δικια μου ειναι, και μεγαλο λαθος μου, αλλα να με κοψουν τωρα και οχι να τους διαφημιζω 6 μηνες και μετα surprise.......
Γιατι αν τους διαφημιζω τοσο καιρο τσαμπα, τελικα αυτοι με κλεβουν...

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 475
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 31 Ιουλ 2008 00:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

οπότε είναι ο κλέψας του κλέψαντος;

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 2 [16 Μηνύματα] Σελίδα:  1, 2 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Τώρα είναι 04 Δεκ 2016 18:13 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites