freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

H Altec Telecoms κηρύττει πτώχευση

Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Moderators:  Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: altec Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
ΑποστολέαςΜήνυμα
id12586
στις καρδιές μας

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Οκτ 2008 19:28    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

hik-hok ανέφερε:
id12586 ανέφερε:
> Έλεγχο παροχής υπηρεσίων κάθε εταιρίας. Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο αλλιώς δεν θα είχαμε τόσες πτωχεύσεις και σίγουρα δεν θα είχαμε ακόμα τέτοιες ταχύτητες και τέτοιες μέτριες υπηρεσίες.

πρόσφατα έχει καθιερώσει η ΕΕΤΤ τους δείκτες ποιότητας υπηρεσιών σε ομοιόμορφη μορφή απ όλες τις εταιρίες για να μπορεί ο καταναλωτής να ελέγχει

ΕΕΤΤ

Αυτό προϋποθέτει να ισχύει η καταναλωτική συνείδηση που είπα πριν.
Χώρια ότι είχα στο μυαλό μου κάτι διαφορετικό. Να υπάρχουν συνεχείς έλεγχοι για την βιωσιμότητα αυτών των εταιριών για να αποφευχθούν οι μελλοντικές φούσκες.. (Και θα έρθουν πολλές ακόμα) Γιατί κάποια πράγματα δεν μπορεί κανένας καταναλωτής να τα γνωρίζει..
Σαφώς και δεν υποτιμάω την κίνηση της ΕΕΤΤ, απλώς πιστεύω ότι είναι σταγόνα στον ωκεανό..

ALR ανέφερε:
id12586 ανέφερε:
Χαμηλά στα μάτια μου πλέον είναι η HoL, Altec, Telas..

Έχεις κάτι συγκεκριμένο για την Τελάς; Ρωτάω γιατί ήδη περιμένω 1.5 μήνα τηλέφωνο και ίντερνετ...Και κανείς δεν ξέρει τίποτα. ΤΟ κλασσικό πρόβλημα "δεν υπάρχουν ελεύθερες θύρες/πόρτες"
Στο γραφείο όμως εδώ και 2 χρόνια πάει πολύ καλά και τελευταία στο δικό της δίκτυο όλα καλά.

Δεν έχω κάτι συγκεκριμένο. Απλώς έχουν αναφερθεί κατά καιρούς τραγελαφικά πράγματα με την Τελάς. Έχουν μια τάση να μην σε αφήνουν να φύγεις ή να διαβάσεις το συμβόλαιο σου.....
Imho, θα είναι απο τις επόμενες που θα "πέσουν". Προσωπική εκτίμηση και δεν μπορώ να σου πώ πχ ποιες θα μείνουν

Honorary Member

Μέλος από: 09 Απρ 2005
Templates: 1

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 18 Οκτ 2008 20:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Γμτ, την θεωρούσα την πιο δυνατή μετά τον ΟΤΕ, ειδικά τώρα που μπήκε στο wind network, δεν είναι λίγο απίθανο να πέσει;

Web designer - Wireframe to PSD - Premium WordPress Themes
id12586
στις καρδιές μας

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Οκτ 2008 20:21    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Υποθέσεις κάνω. Δεν μπορώ να μιλήσω εμπεριστατωμένα και με ακλόνητες αποδείξεις.

Πάντως απίθανο δεν είναι για καμία. Υπάρχει μεγάλη έλειψη ρευστότητας σε όλη την αγορά και η κάνουλα με τα δάνεια θα κλείσει περισσότερο. Οπότε ο δυνατότερος και ο πιο έξυπνος θα επικρατήσει.
Εγώ λέω αν σε συμφέρει η προσφορά της να πας αρκεί να διαβάσεις το συμβόλαιο αναλυτικά.
Ψαξε στο freestuff για ένα θέμα του cdhyper και ένα του EneMe σχετικά με την τελας για να έχεις μια ιδέα που (μπορεί) να βαδίζεις.

Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
View users profile Visit posters website
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Οκτ 2008 22:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

id12586 ανέφερε:
Ψαξε στο freestuff για ένα θέμα του cdhyper και ένα του EneMe σχετικά με την τελας για να έχεις μια ιδέα που (μπορεί) να βαδίζεις.

Mην μου το θυμίζεις!

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Η/Υ, Τεχνολογία & Εφαρμογές » Internet, πλοήγηση, συνδέσεις και τηλεφωνία » Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία
Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 01:59 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites