freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Σχετικά με PIN στο AdSense

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [15 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: adsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
vassilism

Μέλος από: 17 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 7
Templates: 1
Scripts: 4

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 12 Νοε 2008 18:50    Θέμα: Σχετικά με PIN στο AdSense Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ρε παιδιά γνωρίζει κάποιος τι γίνετε με το PIN στο AdSense?
Σας έχουν στείλει PIN ταχυδρομικός?

Εμένα δεν μου έχουν στείλει και έκανα πάλι αίτηση για αποστολή νέου αλλά ακόμα τίποτα!!!
Αυτή τη στιγμή μου βγαίνουν διαφημίσεις κοινωνικού ενδιαφέροντος, επειδή δεν έχω εξακριβώσει το PIN που δεν μου έχουν στείλει.

Και κάτι άλλο τα στοιχεία που έχετε δώσει για τον λογαριασμό σας είναι Ελληνικά ή στα Αγγλικά?
Εγώ τα έχω δώσει στα Αγγλικά.

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 12 Νοε 2008 22:29    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

πριν απο ποσο καιρο ειχες κανει την αιτηση ?
ο ταχυδρομος ειναι σοι η τα φουνταρει σε κανα σκουπιδοτενεκε ?
η διευθυνση ειναι σωστη ?
ρωτησες για τυχον παραμονη στο ταχυδρομιο ?
δεν θυμαμαι αν το στελνουν συστημενο !
στοιχεια σε οτι γλωσσα και να δωσεις δεν υπαρχει προβλημα καθως εχουν και ελληνες στην υποστηριξη !

ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 00:14    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Νομίζω πως έπρεπε να μου το στείλουν και χωρίς αίτηση αλλά έκανα και μια πριν 2 εβδομάδες.
Με διεύθυνση και ταχυδρομείο είμαι οκ αλλά για συστημένο νομίζω είναι δικό τους θέμα.

Μέλος από: 25 Απρ 2006
Περιοχή: localhost
linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 00:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμένα νομίζω μου ήρθε σε περίπου 1 μήνα περίπου και σίγουρα όχι συστημένο.

Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 06:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

υποψην οτι θα πρεοει να εχεις μαζεψει εσοδα 50 δολλαρια για να μπορεις να ζητησεις πιν και η επανεκδωση αργει αρκετα οποτε αναμονη

ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 17:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

@fiskilis
Είσαι σίγουρος για τα 50 δολλάρια? Εγώ δεν το έχω καιρό για να τα μαζέψω.

@ alexandr0s
Αλέξανδρε εσύ είχες συμπληρώσει 50 δολλάρια?

Μέλος από: 25 Απρ 2006
Περιοχή: localhost
linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 19:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Όχι δεν είχα συμπληρώσει 50$. Είδα τώρα ότι λέει:

παράθεση:
4. Enter your PIN and phone verification number

When you've earned $10 in earnings, we'll post a Personal Identification Number to the payment address in your account. You'll need to enter this PIN into your account before we can send any payments to you. Your PIN will be sent by standard post and will take 2-3 weeks to arrive.

Depending on your location, you may also be asked to verify your phone number. As part of this process, our system will call you at a pre-arranged time and you'll be required to dial in a verification number that appears in your AdSense account.

ΜήνυμαΣτις: 13 Νοε 2008 19:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ok ευχαριστώ παιδιά.
Λογικά το πολύ σε μια βδομάδα θα πρέπει να μου το στείλουν, θα περιμένω...

ΜήνυμαΣτις: 29 Νοε 2008 16:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Παιδιά να ενημερώσω πως μου ήρθε εχθές το pin, οπότε όλα καλά.

Να ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε?

Μπορώ να έχω σε διαφορετικά sites (δηλαδή με διαφορετικό domain και σε διαφορετικό server) διαφημίσεις του adsense οι οποίες προέρχονται από τον ίδιο λογαριασμό?
Πρακτικά το έχω δοκιμάσει και γίνετε αλλά δεν ξέρω αν το απαγορεύει στους όρους του adsense και μου έχει διαφύγει.

ΜήνυμαΣτις: 29 Νοε 2008 17:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

vassilism ανέφερε:
Μπορώ να έχω σε διαφορετικά sites (δηλαδή με διαφορετικό domain και σε διαφορετικό server) διαφημίσεις του adsense οι οποίες προέρχονται από τον ίδιο λογαριασμό?

NAI

Μέλος από: 08 Φεβ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Φεβ 2009 11:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμενα δεν μου εχει ερθει pin
Να κανω αιτηση?
Χωρις pin δεν σου στελνουν check?

xrisima.dom.gr, movies.dom.gr, jaba.dom.gr, news.dom.gr, anekdota.dom.gr, kanalia.dom.gr, agelies.dom.gr, translate.dom.gr, apergia.dom.gr, speed.dom.gr, sex.dom.gr, prices.dom.gr, music1.dom.gr, kinita.dom.gr, fw2.gr/songs, foros.dom.gr, epitokia.dom.gr
fiskilis
Honorary Member

ΜήνυμαΣτις: 26 Φεβ 2009 11:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

NAI
OXI

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 26 Φεβ 2009 11:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Που πας για νεα αιτηση για pin?

xrisima.dom.gr, movies.dom.gr, jaba.dom.gr, news.dom.gr, anekdota.dom.gr, kanalia.dom.gr, agelies.dom.gr, translate.dom.gr, apergia.dom.gr, speed.dom.gr, sex.dom.gr, prices.dom.gr, music1.dom.gr, kinita.dom.gr, fw2.gr/songs, foros.dom.gr, epitokia.dom.gr
evi28

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 27 Φεβ 2009 23:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Διαβαζω τα παρακατω στις οδηγιες στο adsense.
Αλλα δεν βλεπω το πεδιο που λεει: Παρακαλώ εισάγετε το PIN σας.
Aρα λετε να το εχω λαβει παλια και να μην το θυμαμαι?
Πως θα ξερω αν ειχα κανει επαληθευση του pin?
Θα το καταλαβω απλα αν ερθει το check?

Πώς μπορώ να ζητήσω νέο PIN;

Αν δε λάβατε το PIN σας ή έχει χαθεί, μπορείτε να ζητήσετε την επανέκδοσή του μέχρι και 2 επιπλέον φορές. Σημειώστε ότι θα χρειαστεί να περιμένετε 2 βδομάδες μετά την αποστολή του τελευταίου σας PIN για να μας ζητήσετε ένα καινούριο.

Για να ζητήσετε νέο PIN:

1. Συνδεθείτε με τον AdSense λογαριασμό σας στο https://www.google.com/adsense
2. Πατήστε τον στηλοθέτη Ο Λογαριασμός Μου
3. Συνεχίστε στη σελίδα Ιστορικό Πληρωμών
4. Πατήστε το σύνδεσμο Παρακαλώ εισάγετε το PIN σας
5. Πατήστε Αίτηση νέου PIN

Θα σας ταχυδρομήσουμε τότε ένα νέο PIN στη διεύθυνση που καταχωρήσατε με το λογαριασμό σας. Αν άλλαξε η διεύθυνσή σας, ενημερώστε το λογαριασμό σας πριν ζητήσετε νέο PIN.

evi28

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Μαρ 2009 22:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμενα δεν εχει τετοιο κουμπι που λεει:Πατήστε το σύνδεσμο Παρακαλώ εισάγετε το PIN σας
Oποτε τι κανω?
Τους παιρνω τηλεφωνο?
Ή μου εχει ερθει παλαιοτερα και δεν το θυμαμαι?
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [15 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 31 life 07 Δεκ 2016 22:24
frying pal Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 11 Δεκ 2016 11:55 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites