freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Το adsense επεκτείνεται και στα domains

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense
Moderators:  Super-Moderators, WebDev Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [10 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: domainsadsense Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 477
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 11 Δεκ 2008 23:29    Θέμα: Το adsense επεκτείνεται και στα domains Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ο θάνατος του sedo ως ενδιάμεσου με το adsense ήρθε. Η Google πριν λίγο ανακοίνωσε ότι γίνετε διαθέσιμη η υπηρεσία αξιοποίησης domains που δεν έχουν περιεχόμενο μέσω του adsense

Θα λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο που λειτουργούν τώρα τα domain parking αλλά χωρίς άλλους μεσάζοντες.

Κάτι που η google το απαγόρευε τώρα το κάνει υπηρεσία. Οι καιροί είναι δύσκολοι, και ότι μαζεύεις καλό είναι.

http://adsense.blogspot.com/2008/12/extending-adsense-for-domains-to-all.html

fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 14:51    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

επιτελους μπας και βγαλουμε κανα φραγκο απο τα στασιμα !!

παράθεση:
With AdSense for domains, users can find relevant information rather than see empty pages or "page not found" errors.

????

και σε error pages ??
αυτο που ελεγα εγω πριν πολυ καιρο ??

Μέλος από: 27 Νοε 2007
Περιοχή: naxos town,greece.
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 16:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κάτι που η google το απαγόρευε τώρα το κάνει υπηρεσία. Οι καιροί είναι δύσκολοι, και ότι μαζεύεις καλό είναι.
+1
Αυτοι παιζουν τα τυμπανα και εμεις χορευουμε...
εμενα παντως αυτες οι κωλοτουμπες δεν μου αρεσουν...
Αν και το συγκεκριμενο θα με ωφελησει....

Μέλος από: 25 Μαη 2002

ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 17:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

πως προσθέτουμε τα domain μας παιδιά?

ομολογώ ότι χάθηκα.....γιατί???

λογαριασμό adsense έχω ήδη.

Honorary Member

Μέλος από: 11 Ιαν 2006
Περιοχή: ροδος
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 17:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

fiskilis ανέφερε:
και σε error pages ?? αυτο που ελεγα εγω πριν πολυ καιρο ??

φιλε αγγελε, δεν επιτρεπει κωδικα σε error pages αλλα λεει πως θα εμφανιζονται διαφημισεις αντι για error..
id12586
στις καρδιές μας

Μέλος από: 23 Ιουν 2003
Βοηθήματα: 6
Νέα: 1

Περιοχή: Far away
View users profile
blog deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 17:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η Κωλοτούμπα του 2008 ήταν αυτή

Anyway, θα βγάλω 2 domains απο την sedo για να την δοκιμάσω αυτήν την υπηρεσία αλλά κυρίως γιατί αντιπαθώ την sedo για έναν μυστήριο λόγο

Μέλος από: 25 Μαη 2002

ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 18:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

id12586 ανέφερε:
Η Κωλοτούμπα του 2008 ήταν αυτή

Anyway, θα βγάλω 2 domains απο την sedo για να την δοκιμάσω αυτήν την υπηρεσία αλλά κυρίως γιατί αντιπαθώ την sedo για έναν μυστήριο λόγο

και εγώ έτσι φίλε μου, είναι το περιβάλλον, είναι ότι ουσιαστικά παίζει μόνη της.....

άλλα όταν ήρθε η ώρα της πληρωμής την συμπάθησα...και πιο γρήγορα μου τα έβαλαν τα χρήματα στον λογαριασμό μου!!!

ξαναρωτώ: έχει αρχίσει η υπηρεσία απο την google?
πως δηλώνω τα domain που θέλω?

Μέλος από: 06 Απρ 2008
Περιοχή: Stockholm Sweden
ΜήνυμαΣτις: 12 Δεκ 2008 21:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Hi stin parea:)

Exi ksekinisi apoti lei i idia, ala tha oloklirothi mexri stis 18 dekembriou. An k lei kati mono gia "North American publishers with English-language accounts" sto
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=128051&topic=14746

Exi ena start guide sto
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=100301

Perimenoume k blepoume:)

Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 477
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 23 Δεκ 2008 15:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βάση πληροφοριών που έχουμε στην Ελλάδα θα έρθει λογικά μέσα στο πρώτο 3μηνο του 2009.

cosco

Μέλος από: 21 Αυγ 2004

ΜήνυμαΣτις: 23 Δεκ 2008 18:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μακάρι

Forum index » Internet Marketing και Διαφήμιση » Διαφημίσεις στις σελίδες μας » Google AdSense

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Αποκλεισμός λογαριασμού από Adsense 31 life 07 Δεκ 2016 22:24
frying pal Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Redirect σε Virus Page (Google AdSense - Android smartphones) 9 vassilism 18 Ιουλ 2016 22:36
seeder Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Εχει αλλάξει ο τρόπος πίστωσης των κερδων Adsense? 4 fiskilis 19 Ιουν 2016 13:13
fiskilis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Σχετικά με το Google Adsense και άλλες εταιρίες 1 man1987 25 Φεβ 2016 16:45
formes Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Google adsense 8 philos 27 Ιαν 2016 23:54
historicalface Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 09:38 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites