freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Ψάχνω ένα τραγουδι..

Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική
Moderators:  Super-Moderators, greekbytes
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [10 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: τραγούδιψαχνω Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
ΑποστολέαςΜήνυμα
efi_thess

Μέλος από: 01 Ιαν 2009
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιαν 2009 19:29    Θέμα: Ψάχνω ένα τραγουδι.. Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλή χρονιά! Σας παρακαλώ μήπως ξέρει κάποιος ποιό είναι το γλυκό χριστουγεννιάτικο τραγούδι στην διαφήμηση της Εμπορικής Τράπεζας; Οι στίχοι είναι:

hold me, lets be together,snowy, winter weather,magic all around,
sparkling lights are shining, sharing smiles and kisses...

Ευχαριστώ προκαταβολικά πολύ!
fiskilis
Honorary Member

Μέλος από: 16 Νοε 2003
Βοηθήματα: 1
Νέα: 15

Περιοχή: Athens
View users profile Send email to user Visit posters website
blog cv portfolio deviantART flickr picasa 
myspace facebook linkedin hi5 sync twitter 
friendfeed deviantART digg del.icio.us skype 
ΜήνυμαΣτις: 02 Ιαν 2009 20:20    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μαλιστα
και εγω ενδιαφερωμαι να το βρω αυτο !!

για δωστε τα φωτα σας μουσικοφιλοι !!!

Μέλος από: 01 Ιαν 2009
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 22 Ιαν 2009 13:23    Θέμα: Το χριστουγεννιατικο τραγουδι τησ εμπορικησ!! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δεν θα το πιστέψετε! Το βρήκα!! Είχα στειλει mail απο την σελιδα της Εμπορικης αλλά δεν περίμενα οτι θα μου απαντουσανε σ' αυτο το ασήμαντο γι' αυτους θεμα... κι ομως εστω και με καθυστερηση μου απαντησαν σημερα! Να' ναι καλά ο ή η υπάλληλος! Μου είχε γίνει ψύχωση να το βρώ. Είναι ελληνικο και δεν το περιμενα.. μου το εστειλαν κι ως συννημενο mp3. Που να το ακουσετε και ολοκληρο! Νιώθεις ένα happy feeling οταν το ακους. δεν ξέρω αν μπορω να το φορτωσω στο forum. Αν γίνεται πείτε μου πως. Αλλιώς ας μου στείλετε e-mail διεύθυνση να σας το στείλω.

το τραγουδι λοιπόν είναι το:

For Ever More

Composed and Produced by Kyriakos Moustakas
Lyrics: Markella Panagiotou
Vocals : Markella Panagiotou and Stamatisa
Published by Inhousemusic 2008

HOLD ME
LET’S BE TOGETHER
SNOWY
WINTER WEATHER
MAGIC ALL AROUND

SPARKLING
LIGHTS ARE SHINING
SHARING
SMILES AND KISSES
AND WE’RE IN WONDERLAND

WOULD YOU LIKE TO DANCE WITH ME NOW
WILL YOU HOLD AND SWAY ME AROUND
SO LET’S FLY AWAY FOR EVER MORE (WITH YOU)

LOVE ME
BENEATH THE STARLIGHT
KISS ME
IN THE MOONLIGHT
WHERE THE STARS ARE BRIGHT

SAIL ME
BEYOND THE RAINBOW
SEEMS LIKE
WE ARE LIVING
A DREAM IN WONDERLAND!
mariii

Μέλος από: 30 Ιαν 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιαν 2009 00:20    Θέμα: soss song emporiki Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

thanks thanks

Last edited by mariii on 03 Φεβ 2009 19:07, edited 1 time in total
mariii

Μέλος από: 30 Ιαν 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιαν 2009 00:22    Θέμα: song Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

thanks

Last edited by mariii on 03 Φεβ 2009 19:07, edited 2 times in total
patriot
Honorary Member

Μέλος από: 20 Αυγ 2002
Βοηθήματα: 6

Περιοχή: Σπίτι μου!
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 30 Ιαν 2009 04:48    Θέμα: Re: sossssssss emporiki song Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

mariii ανέφερε:
ksexasa................................. please ...........thanks

Μαρία, κάνε EDIT το ποστ σου και διόρθωσε το email σου. ΜΗΝ βάζεις ποτέ το email σου γραμμένο κανονικά στο ίντερνετ (κάνε το π.χ έτσι: onoma[@]etaireia.com ή έτσι: onoma[παπάκι]etaireia.com ή κάπως αλλιώς τέλος πάντων, αλλά ΟΧΙ γραμμένο κανονικά) γιατί, κατά πρώτο λόγο, θα γεμίσεις ενοχλητικά μηνύματα (σπαμ) από διάφορες εταιρείες που θα σου στέλνουν με την αράδα ότι διαφημιστικό φυλλάδιο θέλουν αφού θα ξέρουν την διεύθυνση σου, αλλά και από τυχών επιτήδειους κατά δεύτερο λόγο. Διόρθωσε το (σβήστο κατά προτίμηση) και στείλε καλύτερα ένα π.μ στην Έφη. Δεν θα αρνηθεί να σε εξυπηρετίσει.

Το απόπανω μου μήνυμα ισχύει για όλο το ίντερνετ. Fora, Blogs, sites.... παντού....

Μέλος από: 08 Ιαν 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 08 Ιαν 2010 15:12    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

psaxno to tragoudi pou pezetai stin diafimisi apo tin multirama....sas parakalo grigori apantisi!!!
paranoir

Μέλος από: 21 Ιαν 2010

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Ιαν 2010 01:05    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Χαιρετώ το φόρουμ...Πρώτο μου μήνυμα εδώ κι ελπίζω να με βοηθήσετε....

Άκουσα πρόσφατα ένα τραγούδι στο ράδιο...

Είναι με μελωδία απο τη μια και ραπ απο την άλλη...(σύνηθες τώρα τελευταία)...Τραγουδάνε 2 άντρες και το όλο στόρυ της μελωδίας τουλάχιστον είναι

" Είσαι πολύ τυχερός που την έχεις"
"Πρόσεχέ την"

Πολύ λίγες οι πληροφορίες που δίνω το ξέρω...Αν κάποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει...Ευχαριστώ!
vspan

Μέλος από: 07 Μαη 2008

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 21 Ιαν 2010 01:30    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μάλλον αυτό λες www.youtube.com/watch?v=qOw9kl0YUFY

Μέλος από: 23 Αυγ 2011

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 23 Αυγ 2011 17:46    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ψαχνω κι εγω εδω και καιρο ενα τραγουδι που ειχα ακουσει τυχαια στο Cosmos Fm. Ειχε τη μουσικη απο το "One more cup of coffee" του Bob Dylan, αλλα ηταν σε αραβικη βερσιον και το τραγουδουσε μια γυναικα. Μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι;
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 1 από 1 [10 Μηνύματα] Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Διάφορα » Τέχνες και Γράμματα » Μουσική

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
ψάχνω ενα τραγούδι! 1 ioulia1995 15 Ιουλ 2016 18:30
EkLekTos Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 06 Δεκ 2016 19:58 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites