Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

Πρόβλημα με το Adsense, οργή λαού!

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: Super-Moderators, WebDev Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιαν 2009 15:08

από: http://www.bfax.gr/

Από σήμερα το πρωί καμία διαφήμιση μέσα στο Blogger template δεν εμφανίζεται με εξαίρεση όσες είναι από το Adsense Blogger Widget.

Σε περίπτωση που οι χρήστες έχουν επιλέξει να εμφανίζονται Public Service Ads όταν δεν υπάρχει διαφήμιση, θα δουν μόνο Public Service Ads. Όλοι οι άλλοι βλέπουμε κενό.

Οι διαφημίσεις εμφανίζονται κανονικά σε όλα τα άλλα blog, wordpress, pathfinder, επίσης εμφανίζονται στο e-go.

Ο blogger είχε προαναγγείλει συντήρηση και μάλλον από εκεί είναι το πρόβλημα.

Το γεγονός ότι σερβίρονται PSA και όχι διαφημίσεις, σημαίνει ότι το Adsense μας βλέπει αλλά όχι όπως πρέπει.

Το πρόβλημα έχει επηρεάσει χιλιάδες blog σε όλο τον κόσμο. Το forum βοήθειας έχει γεμίσει ερωτήσεις και η Google είναι ΑΠΟΥΣΑ.

Δεν υπάρχει επίσημη απάντηση στο forum, το επίσημο blog ή τους λογαριασμούς των χρηστών. Τίποτα.

περισσότερα: http://www.bfax.gr/2009/01/adsense.html
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 23 Ιαν 2009 15:17

κατι δεν παει καλα με τον γουγλη τωρα τελευταια η ειναι η ιδεα μου ???

πρωτα η καθυστερηση στις επιταγες και μπορω να πω οσο θυμαμαι οτι ειναι η πρωτη φορα και τωρα αυτο !!

makphil62

Δημοσίευση από makphil62 » 30 Ιαν 2009 14:32

εγω σημερα εχω αλλο προβλημα ενω διαφημισεις τρεχουν σε δυο σελιδες και εχω κανονικα κλικς εχουν κολησει τα συνολικα κερδη στ προηγουμενα κερδη των τελευταιων 2 ημερων!

Άβαταρ μέλους
Simosmme
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Simosmme » 26 Φεβ 2009 14:20

κάνε refresh, ξαφνικά αρχίζει και κολλάει

δεν ξέρω τι έχουν πάθει...

εγώ πάω στο per month και το βλέπω αλλά θέλει refresh

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες