freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Τέσσερις μήνες περιμένει ο ΟΤΕ την ΕΕΤΤ

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: ΟΤΕ Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
ΑποστολέαςΜήνυμα
Xenofon

Μέλος από: 25 Σεπ 2004
Περιοχή: Volos
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 05 Φεβ 2009 10:26    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

chrispen ανέφερε:
δεν τον αφήνει διότι αν κατεβάσει τις τιμές του και κλείσουν οι εναλλακτικοί ποιός μας λέει οτι δεν τις ξανα-ανεβάζει σε δυσθεώρητα ύψη ; Πάλι μονοπώλιο θα είναι

Συμφωνό, εχω την εντυπωση πως ειναι κοινωτικη οδηγια, κατι αντιστηχο εγινε και στην Γερμανια γυρο στο 1998-99. Ο "πρωην κρατικος" πάροχος υποχρεουτε να μειώση τα ποσοστα τις πελατιακής του βάσης προς όφελος του ανταγωνισμού.

Όμως, δυστιχός η όχι, πρακτικα ειναι ο ποιο αξιόπιστως. Αυτην την αίσθηση εχω εγω τουλάχτιστων.
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 477
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 05 Φεβ 2009 22:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

απ' όσα ακούγονται στην αγορά... έτσι είναι...

εγώ προσωπικά, με όλα όσα έχουν πάθει οι γύρο μου, ούτε το σκέφτομαι να αλλάξω ακόμα κι αν είναι να πληρώνω τα μισά αλλού. γιατί αν τελικά δεν έχεις.. τι να το κάνεις;

greek_manager
Honorary Member

Μέλος από: 21 Οκτ 2002
Νέα: 1

Περιοχή: Back to Greece
View users profile Send email to user Visit posters website
blog flickr picasa facebook linkedin twitter 
friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 06 Φεβ 2009 01:36    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cdhyper ανέφερε:
Στην προσωπική μου συνάντηση μαζί τους.

Προφανώς στην συνάντησή σου αυτή, δεν πρόλαβες να διαπιστώσεις ότι δεν είναι δημόσιοι υπάλληλοι αλλά απλοί συμβασιούχοι με 9μηνες συμβάσεις και οι περισσότεροι έχουνε πτυχία Πολυτεχνείου και πανεπιστημίων.

Τώρα αν συναντήθηκες με στελέχη γραμματειακής υποστήριξης ή πέτυχες ΤΟΝ άσχετο ή αυτόν που βαριόταν να σε εξυπηρετήσει, δεν αποτελεί ικανό δείγμα για να γενικεύεις και να τους λες άσχετους και δημόσιους υπαλλήλους όλους όσους δουλεύουν στην ΕΕΤΤ.

cdhyper
Literature Moderator

Μέλος από: 23 Ιουν 2001
Βοηθήματα: 4
Νέα: 4

Περιοχή: Φωτονερόπετρα
ΜήνυμαΣτις: 06 Φεβ 2009 02:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

παράθεση:
9μηνες συμβάσεις και οι περισσότεροι έχουνε πτυχία Πολυτεχνείου και πανεπιστημίων.

Μην επαληθεύεις αυτά που λέω

Δυστυχώς συναντήθηκα με τον πρόεδρο και τα υπόλοιπα μέλη κατά τη διάρκεια μιας τυπικής συνακρόασης και διαπίστωσα την ποιότητα του γνωστικού υποβάθρου που διακατέχει την ΕΕΤΤ.

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 2 [19 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Μόνο μία στις τέσσερις τράπεζες στην ΕΜΕΑ εφαρμόζει ολοκληρωμένη ψηφιακή στρατηγική 1 cordis 02 Σεπ 2016 05:30
ramolimendo Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Popcorn Time, είδες το Survivor εκεί; ίσως να σε περιμένει ο δικαστικός κλητήρας στο σπίτι 3 cordis 05 Οκτ 2015 17:59
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 11:33 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites