freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αναβάθμιση ταχυτήτων ADSL από τον ΟΤΕ σε όλη τη χώρα.

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [34 Μηνύματα]      Bookmarks Tags: adslΟΤΕ Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
giovanni30

Μέλος από: 31 Ιαν 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2009 15:05    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ακούγονται όλα ωραία από τον ΟΤΕ αλλά θα μας πεί και τι ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ
θα κάνει στο ανέβασμα και όχι μόνο στο κατέβασμα.
Έχω ίντερνετ καφέ με 3 γραμμές connx@work 8Mbps και με ανέβασμα ανά γραμμή 384Kbps
ναι καλά 384Kbps ΑΝΕΒΑΣΜΑ για πια αναβάθμιση μιλάμε!!!.ToolTimes at work
LABEROS

Μέλος από: 08 Μαρ 2006
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2009 18:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλο!καλο!Δηλαδη εγω που εχω 4αρα,θα γινει 8αρα.Αυτο τον καιρο σκεφτομουν να φυγω απο Οτενετ & να παω αλλου[FORTHNET].Ειναι και αυτο το ατιμο το Παγιο του ΟΤΕ.Επισης αν μας εκανε και καμμια ωρα τον μηνα-ΔΩΡΕΑΝ-απο τα σταθερα προς τα κινητα,επισης καλο θα ηταν...Ιδωμεν
EneMe
Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2009 19:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

forthnet!
xaxaxa!!! καλό, καλό!

Όσο για τις προσφορές που λες:
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=41491

WebDev Moderator

Μέλος από: 13 Σεπ 2005
Βοηθήματα: 2
Scripts: 2

Περιοχή: Camp
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2009 21:55    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ego pantos 2 xronia tora me on telecoms den exo kanena parapono! To router mou sunxronizei sta 17 download kai 1 upload katebazo me 10mb/s apo rapidshare kai apo private torrent trackers blaipo tv apo to on cinema kai epidi den prolabaino kamia fora na do kati pou paizei h tv den xaliemai giati ksero oti mporo na to do apo to on rec mias kai mporo na blaipo mexri kai 3 meres prin to programma ton kanalion
makis780

Μέλος από: 23 Μαρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 24 Φεβ 2009 23:57    Θέμα: Θελουμε και εμεισ στην επαρχια γρηγορο internet !!!! Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ADSL ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ !!!!
ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ 2010 ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ 52 Kbit !!!!!!!!!!!
Α Ι Σ Χ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
panosru
WebDev Moderator

Μέλος από: 13 Σεπ 2005
Scripts: 2

Περιοχή: Camp
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2009 00:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

makis780 mporei o kombos ston opoio anhkeis na mhn einai kalos an kai pleon to apokleio mporei na ftaiei kati sthn dikh sou gramh. Ego prosopika meno sto menidi sthn Athina kai exo polu kalo download speed poiano kai 10mb/s katebazo mia tainia se 10 - 15 lepta
makis780

Μέλος από: 23 Μαρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2009 02:00    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Φίλε panosru μας έχουν πει από τον ΟΤΕ ότι είναι παλιό το κέντρο και δεν δέχεται θύρες. Μας υπόσχονται αναβάθμιση εδώ και πάρα πολύ καιρό (πάνω απο χρόνο) αλλά τίποτα ακόμα . Να έλεγα ότι είμαστε και κανά "κουτσοχώρι" στα σύνορα ,να πω. Είμαστε το μεγαλύτερο χωριό του δήμου με πάνω από 600 μόνιμους κατοίκους . Εμείς και άλλα 5 χωριά γύρω γύρω .Συνολικά πάνω από 1000 κάτοικοι. Διαβάζω για ταχύτητες 10 mb και τρελαίνομαι !!!!!!
21century

Μέλος από: 11 Ιουλ 2002

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2009 20:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Η αναβάθμιση μάλλον πραγματοποιήθηκε λόγω του coonx tv το οποίο απαιτεί μεγαλες ταχύτητες και απο εκει και πέρα αποτελεί μια θετική πάνω απο όλα κίνηση που θα έχει και συνέχεια..

ΜήνυμαΣτις: 04 Μαρ 2009 22:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Πραγματοποιήθηκε????

Honorary Member

Μέλος από: 29 Οκτ 2006

View users profile
deviantART facebook deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 01 Απρ 2009 15:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

υποτίθεται ότι πρόκειται να γίνει αυτές τις μέρες?
δεν μπορώ να περιμένω...

What you waiting for?
geosep

Μέλος από: 15 Μαρ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 07 Μαη 2009 23:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εμένα και 200 να μου δώσουν με αυτά που έχω περάσει και περνάω ακόμα δεν κάθομαι στον ΟΤΕ με τίποτα, περιμένω την CYTA που τώρα σκάβει και θα έχει 12άρα στάνταρ για όλους.

Θέλω να βρω αυτόν που έκανε την διαφήμηση του ΟΤΕ ότι το Connex ποτέ δεν χαλάει, θα του σπάσω τα δοντια, εδώ που είμαι ποτέ δεν φτιάχνεται όχι ποτέ δεν χαλάει.
aguila21
Honorary Member

Μέλος από: 30 Απρ 2003

ΜήνυμαΣτις: 08 Μαη 2009 08:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

makis780 ανέφερε:
Φίλε panosru μας έχουν πει από τον ΟΤΕ ότι είναι παλιό το κέντρο και δεν δέχεται θύρες. Μας υπόσχονται αναβάθμιση εδώ και πάρα πολύ καιρό (πάνω απο χρόνο) αλλά τίποτα ακόμα . Να έλεγα ότι είμαστε και κανά "κουτσοχώρι" στα σύνορα ,να πω. Είμαστε το μεγαλύτερο χωριό του δήμου με πάνω από 600 μόνιμους κατοίκους . Εμείς και άλλα 5 χωριά γύρω γύρω .Συνολικά πάνω από 1000 κάτοικοι. Διαβάζω για ταχύτητες 10 mb και τρελαίνομαι !!!!!!

Κι ένας ξαδερφός μου στη Μεσσηνία,σε ένα μεγάλο χωριό,το ίδιο πρόβλημα έχει.Αναγκάζεται να πληρώνει δορυφορικό ίντερνετ αφού η δουλειά του το απαιτεί.Και περισσότερα πληρώνει και δεν έχει μεγάλη ταχύτητα...

dva_dev
Script Master

Μέλος από: 16 Σεπ 2005

blog deviantART facebook linkedin 
ΜήνυμαΣτις: 15 Ιουν 2009 00:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Από σήμερα παίζω στα 2Mbit!

Another pint of beer Another pint of beer Another pint of beer για όλους, και
Drink a Pepsi! Drink a Pepsi! Drink a Pepsi! για τα πίτσι.
martkonsta
Honorary Member

Μέλος από: 23 Σεπ 2006
Βοηθήματα: 5

Περιοχή: Βέροια,Βόλος
View users profile
deviantART twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 15 Ιουν 2009 00:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Εγώ πάλι,έχει μιάμιση βδομάδα,το DSL κλειδώνει στα 300,άλλοτε στα 1.500 και άλλοτε στα 2.048.Την δουλειά του την κάνει πάντως στα 2 και πατάει και διακοσάρια

ΜήνυμαΣτις: 19 Ιουν 2009 20:10    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Διπλασιάστηκε κι εδώ!!!!!

Έπρεπε να κάνω και hard reboot το router, αλλά οk τώρα!!!

Στο σπίτι να δω τι θα κάνω, που έχω απλό usb modem...

Εισαγωγή νέου Θέματος   Απάντηση στο Θέμα Σελίδα 2 από 3 [34 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις

Σχετικά θέματα
 Θέματα   Απ/σεις   Αποστολέας   Τελευταίο μήνυμα 
Οι ομάδες AMANDA, IoTBeezness και K.A.S.E. θα εκπροσωπήσουν τη χώρα στο Imagine Cup 0 cordis 27 Μαη 2016 11:27
cordis Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος
Τα Windows 10 διαθέσιμα σε 190 χώρες ως δωρεάν αναβάθμιση 28 cordis 15 Σεπ 2015 08:28
DGeorge Εμφάνιση τελευταίου μηνύματος

Τώρα είναι 04 Δεκ 2016 10:10 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites