freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αντίο Χρήστο (id12586)...

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 8 από 17 [246 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
e-times
Graphics Moderator

Μέλος από: 13 Φεβ 2003
Βοηθήματα: 23

Περιοχή: Πειραιάς
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 02:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κριμα, πολυ κριμα......

Ειχαμε μιλησει, στο τηλ. με μηνυματα, απο εδω..... ενας απο τους ανθρωπους που χαιρεσαι να γνωριζεις. Δεν εχω λογια να πω......

Γεια σου Χρηστο..... γεια...

Good News For The Smokers, Non-Smokers Die Too
soteres2002
S. & H. Moderator

Μέλος από: 05 Μαρ 2004
Βοηθήματα: 1
Νέα: 1
Scripts: 1

Περιοχή: Ιωάννινα
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 15:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θερμά συλληπητήρια σε όλους όσους γνώρισαν το Χρήστο και προπαντός στους δικούς του, φίλους και συγγενείς. Ήταν αναπάντεχο και τραγικό το γεγονός για όλους μας ακόμα και για αυτούς από εμάς που τον ήξεραν μόνο μέσα από μηνύματα στο φόρουμ (όπως εγώ) και οχι από κοντά. Ήταν η κακιά η ωρα... κρίμα για το παιδί.

Να είναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει Χρήστο.
Εις το επανειδείν.

Παιδιά ας έχουμε λίγη περισσότερη προσοχή στους δρόμους όσοι οδηγούμε, και ας μη το ριψοκινδυνεύουμε όταν καταλαβαίνουμε ότι υπάρχει ορατός κίνδυνος.
Εγώ προσωπικά συγκλονίστηκα ακόμα πιο πολύ όταν θυμήθηκα ότι κάπου εκεί που άφησε την τελευταία του πνοή ο Χρήστος, παραλίγο θα σκοτονώταν ένας δικός μου πρώτος ξάδερφος, πριν από ένα χρόνο, ο οποίος πήγαινε στην Πάτρα από Θεσσαλονίκη για να δει την κοπέλα του και έπεσε στο γκρεμό λόγω υπερβολικής ταχύτητας αλλά ώς από θαύμα το αυτοκίνητο σταμάτησε σε ένα εμπόδιο στο γκρεμό και σώθηκε, πραγματικά σαν από θαύμα! Ήταν κάπου εκει κοντά στο σημείο όπου έφυγε ο Χρήστος μας... Κρίμα που και εκείνος δεν στάθηκε τόσο τυχερός εκείνη την στιγμή...
TheoSap

Μέλος από: 10 Μαρ 2009
Περιοχή: Athens
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 19:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα θερμά μου συλληπητήρια...

Μέλος από: 25 Δεκ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 20:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Είναι συγκινητικό να βλέπω τόσες πολλές απαντήσεις απο ανθρώπους που δεν τον είχαν γνωρίσει ποτέ..αλλα μια οικογένεια είμαστε όλοι..
Ονομάζομαι Θάνος και είμαι ο αδελφός του Χρήστου.

Μπήκαμε στην οικογένεια των μηχανόβιων πρόσφατα με δική μου ευθύνη,αλλά τύχαινε να κρατάμε και οι δύο το μυαλό μέσα απτα κράνη μας και τα μπράτσα μας μέσα απο τα δέρμάτινα.

Δεν πιστεύω σε γκαντεμιές,δεν πιστεύω σε συμπτώσεις,δεν πιστεύω στην τύχη..
Κάποια πράγματα είναι γραφτά να γίνουν και γίνονται..όσο και αν νομίζουμε πως θα τα αποφύγουμε.

Στη μικρή μέχρι τώρα ζωή μου τυγχάνει να εχω γνωρισει πολλους ανθρωπους,λιγους συμπαθησα,ακομα πιο λιγους εκανα φιλους μα ελαχιστοι ειναι αυτοι που εχουν τη δυνατοτητα να κανουν αυτο που θελουν.

Ο Χρηστος είναι ενας απο αυτους..Ενας απο τους ελαχιστους,τους πολυ λιγους,τους μοναδικους..Είναι αυτος που εκανε οτι αγαπουσε,αγαπουσε οτι εκανε..εφυγε οπως ακριβως ηθελε..Οχι μεγαλος,οχι καθιστος,οχι απο καποια αρρωστια που θα μαυριζε το ειναι του..αλλα Καβάλα..
Πανω σε μια μαυρη μπουμπού..με τον ηχο που ολοι λατρευουμε,το στροφομετρο να σκουζει..με τη μυρωδια που αγαπαμε,βενζινη και δερμα..με τις εικονες που γινονται ονειρα για τις ψυχες μας,δεντρα και θαλασσες!

Ο Θεός..ο όποιος Θεός...ας αναπάυσει την ψυχή του...
Να προσέχετε όλοι σας,μηχανόβιοι και μή..
Μέσα απο την καρδιά μου σας μεταφέρω τις ευχαριστίες του..

"Οι μεγαλύτερες μάχες..Δεν συμπεριλαμβάνουν αντίπαλο.."

Μέλος από: 07 Φεβ 2005
Βοηθήματα: 11
Νέα: 16

Περιοχή: Μεσολόγγι έως το 2017
View users profile Send email to user Visit posters website
facebook linkedin twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 20:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θανο,
Silipitiria σε ολοι την οικογενεια. Οπως ειπες κ εσυ, προσεχε με τις μηχανες.

Stathis
Photography Moderator

Μέλος από: 23 Απρ 2005
Βοηθήματα: 5
Νέα: 2

Περιοχή: http://127.0.0.0
View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα συλλυπητηρια μου Θάνο σε εσένα και στην οικογενειά σου.Δυστυχώς δεν είχα την τυχη να γνωρίσω τον Χρήστο από κοντά , δε σημαινει όμως οτι δεν νιωθω οτι τον γνώριζα.
Μου ερχονται πολλά πράγματα να πω , αλλα θα τα κρατήσω.
Σου εύχομαι τα καλύτερα , να είσαι δυνατος τις δυσκολες ώρες και πάντα όρθιος.
Στάθης.

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 476
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θάνο μου τα θερμά μου συλλυπητήρια. Μια αγκαλιά στην Μάνα σου από εμένα.

_eYeS_

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Το εκτιμώ αφάνταστα..όλους σας! και ειμαι σιγουρος οτι και ο Χρηστος το εκτιμά!
Οπότε Στάθη γράψε ότι νιωθεις και μην καταπιεζεσαι..
Παντα ορθιος φιλε..

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:45    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θα της την δωσω cordis να'σαι καλα..
Θελω μια χαρη..ειτε εσυ ειτε ο EneMe(η καποιος αλλος) να σωσετε καποια στιγμη το βιντεο απο το utube..
Θα θελα να το εχω..

ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:47    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

o Connor MacLeod που το έφτιαξε, το έχει κι εδώ http://rapidshare.com/files/209025545/id12586.rar σε καλύτερη ανάλυση από το youtube.

_eYeS_

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:50    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Muchas Gracias amigos..

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θανο θα σου τηλεφωνήσω όταν μπορέσω να κατέβω Πάτρα, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα...

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Οποτε θες Μητσακο..απλα πατρα θα κατεβαινω και εγω σ/κ μονο γιατι ολη την εβδομαδα εχω τη σχολη στην Αθηνα..(οι οποιοι παρεπιπτοντως δεν μου δικαιολογουν απουσιες)..τι να πεις..?

Μέλος από: 23 Απρ 2005
Βοηθήματα: 5
Νέα: 2

Περιοχή: http://127.0.0.0
View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:54    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Έχω καταθεσει τις σκεψεις μου στο μπλογκ μου φιλε Θάνο , υπαρχει κατω απο τα στοιχεία μου.
Να σου πω μονο συγχαρητηρια που είσαι δυνατος , ενω πέρασες τοσα αυτες τις μέρες και ειμαι σιγουρος πως στηριζεις και την οικογενεια σου και τους οικειους σας...
Τον Χρηστο τον θεωρουσα και γαμω τα παιδιά , κυριλε στο μυαλο και τη προσωπικοτητα , και τη πλακα του έκανε και για τον apache έλεγε , και στο facebook link to facebook εκανε σχόλια στις φωτογραφιες με κοπέλες
Λυπηθηκα πάρα πολύ , που "εφυγε"...έτσι αδοξα , ξαφνικά ενω την προηγουμενη έβλεπα ποστ του...και την επομενη μια μαυρη κορδέλα...

cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

ΜήνυμαΣτις: 14 Μαρ 2009 23:57    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

εδώ http://nodie.wordpress.com/2009/03/12/mia-stigmh-mono-ftanei/ έχει γράψει ο Στάθης ένα κείμενο με τίτλο "Μια στιγμή μόνο φτάνει…"

Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 8 από 17 [246 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Τώρα είναι 08 Δεκ 2016 11:45 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites