freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αντίο Χρήστο (id12586)...

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 9 από 17 [246 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
_eYeS_

Μέλος από: 25 Δεκ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

cordis εισαι ενα βημα μπροστα μου..πανω που θα ρωτουσα που ακριβως ειναι το κειμενο..
Σταθη θα ειμαι ειλικρινης..Τη λεξη δυνατος την ακουω πολυ την τελευταια εβδομαδα,αλλα δεν ξερω πια τη διαφορα δυναμης και ψυχικης αναισθησιας..ειμαι δυνατος μονο και μονο επειδη δεν εχω το περιθωριο να "σπασω" και γιατι δεν εχω χωνεψει καποια πραγματα..

Μέλος από: 23 Απρ 2005
Βοηθήματα: 5
Νέα: 2

Περιοχή: http://127.0.0.0
View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:06    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ισως δεν τα έχεις χωνεψει , ίσως δε το έχεις συνειδητοποιησει...δε θα το έλεγα ψυχική αναισθησία.Ισως το οτι δεν έχεις το περιθωριο να "σπασεις" σε χαρακτηρίζει δυνατο.Γιατί εσυ δε σπας , και εισαι εκει , και στηρίζεις.Δεν μπορω να φανταστώ ποσο πονάς και δεν το εξωτερικευεις...

_eYeS_

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:09    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ισως να'ναι οπως τα λες..
Μ'αρεσε το κειμενο στο blog σου παντως..

Μέλος από: 23 Απρ 2005
Βοηθήματα: 5
Νέα: 2

Περιοχή: http://127.0.0.0
View users profile
deviantART flickr 
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:16    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

χαιρομαι φιλε μου...

εδω το αρθρο απο το αναλογο βιντεο http://www.lepanto-rtv.gr/news_Full.asp?articleID=263
αυτο
παράθεση:
Σύμφωνα με τις μέχρι στιγμής πληροφορίες, ο οδηγός της μηχανής ξέφυγε από την πορεία του και προσέκρουσε σε αντίθετα διερχόμενο αγροτικό αυτοκίνητο
επιβεβαιωθηκε;

Last edited by Stathis on 15 Μαρ 2009 00:26, edited 1 time in total
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO

Μέλος από: 09 Οκτ 1999
Βοηθήματα: 95
Νέα: 475
Templates: 1
Scripts: 2

Περιοχή: Greece
View users profile Visit posters website
blog cv flickr picasa facebook linkedin 
twitter friendfeed deviantART del.icio.us 
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:25    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τι σπουδάζεις Θάνο;

_eYeS_

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:27    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Μου μενει 1,5 χρονος για να βγω Ανθυποπλοιαρχος cordis..

ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

μια χαρά,
θα σου στείλω e-mail αυτή η την άλλη εβδομάδα να τα πούμε κι από κοντά για έναν καφέ.
ισχύει το hotmail που έχεις εδώ ε;

_eYeS_

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αν εισαι αθηνα ναι φιλε anytime..
ισχυει ναι..και σαν msn..

ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 00:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

οκ! Αθήνα είμαι
Περιστέρι δουλεύω..

Giannis78

Μέλος από: 11 Οκτ 2005
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Assigned by DHCP
facebook linkedin twitter 
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 11:35    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα θερμά μου συλληπτήρια φίλε Θάνο.

Μέλος από: 13 Ιαν 2006
Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης
View users profile Send email to user
blog cv facebook 
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 12:58    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συλλυπητήρια και από εμένα Θάνο.

Τον αδερφό σου δυστυχώς δεν τον γνώρισα από κοντά,
αλλά κατάλαβα τη σπουδαίο και έξυπνο άτομο ήταν από συζητήσεις στο forum και συγκεκριμένα από τον τομέα του linux guide, όπου με βοήθησε πολύ στα πρώτα βήματα μου στο linux. Η ειρωνεία είναι ότι την μέρα που δημοσιεύτηκε η ανακοίνωση μπήκα στο site για να γράψω κάτι για το αγαπημένο του linux που πίστευα ότι τον ενδιέφερε και τελικά έπαθα σοκ με αυτά που διάβασα.

zerard

Μέλος από: 16 Απρ 2006

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 15:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα συλλυπητήρια μου και από εμένα,
δεν είμαι ιδιαίτερα ενεργό μέλος στο forum όμως είμαι αρκετά χρόνια από τα πρώτα μου βήματα σε ηλικία 14 ετών περίπου περίπου από το 2004-2005 (είχα άλλο λογαριασμό). Παρ' όλα αυτά είμαι σίγουρος πως κάποτε σε κάποια ερώτηση μου ή σε κάποιο topic που διάβασα είχα δει αυτό το username, το username του Χρήστου.
Το θυμάμαι γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση, αναρωτιόμουν πως το είχε επιλέξει και γιατί αλλά και πως το θυμόταν κάθε φορά που συνδεόταν. Ίσως είχε περάσει από το μυαλό μου κάποια στιγμή που βρεθήκαμε στο ίδιο topic να τον ρωτήσω, δεν ξέρω. Το σίγουρο είναι πως έχασα την ευκαιρία.
Σήμερα μπήκα στο freestuff για να κάνω μία συγκεκριμένη ερώτηση. Ωστόσο αυτό που είδα δεν μπόρεσα να το περάσω έτσι.
Μπαίνουν λοιπόν στο μυαλό μου διάφορες σκέψεις για το ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που θέλουμε να κάνουμε και να πούμε αλλά το καθυστερούμε λες και είμαστε σίγουροι για την ύπαρξη μας αύριο. Λες και έχουμε κάνει συμβόλαιο με τον Θεό!
Ίσως είναι χαζό ή κοινότυπο πάντως αυτό το πράγμα ήρθε στο μυαλό μου και αποφάσισα να το μοιραστώ μαζί σας.
sibas
Honorary Member

Μέλος από: 21 Φεβ 2003

Περιοχή: Μια εδώ.. Μια εκεί.. Σήμερα είμαι εδώ!!!
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 20:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θάνο τα συλλυπητήρια μου, χαίρομε που σε γνωρίζω αλλά λυπάμαι που είναι κάτω από αυτές τις συνθήκες, ο Χρήστος είναι ένα από τα πιο αγαπημένα παιδία εδώ στην παρέα του fs.

Γνώρισα τον Χρήστο σε μια συνάντηση που είχαμε τα Χριστούγεννα που πέρασαν, παρόλο που διάβαζα πάντα ότι έγραφε και είχα σχηματίσει μια γνώμη για τον χαρακτήρα του επιβεβαιώθηκα όταν συναντηθήκαμε και συνειδητοποίησα ότι ο Χρήστος είναι φίνο παλικάρι.

Πραγματικά συγκλονίστηκα όταν έμαθα το τι έγινε και πενθώ με ένα ιδιαίτερο τρόπο για το χαμό του αδερφού σου, γιατί παρόλο που τον γνώρισα για μερικές ώρες ήταν αρκετές για να μπει στην καρδία μου σαν αδερφικός φίλος.. τόσο δυνατός ήταν ο χαρακτήρας του.

Σε ένα βιντεάκι που έφτιαξα για την συνάντηση που είχαμε με τα παιδία έκανα πλάκα με τον Χρήστο όταν έκανα το μοντάζ και έκοψα όταν έλεγε το id12586, τώρα αισθάνομαι άσχημα.
http://www.youtube.com/watch?v=SwTlPrx9tNE

Δυστυχώς για μένα γνωρίζω πολύ καλά τι σημαίνει να έχεις σοβαρό ατύχημα με μηχανή και γνωρίζω ότι μετά από κάτι τέτοιο όλη η ζωή αλλάζει και παίρνει μια νέα πορεία, εύχομαι για σένα και την οικογένεια σου να ξεπεράσετε γρήγορα τον πόνο για την απώλεια σας, να θυμάσε ότι στην πραγματικότητα ο Χρήστος είναι ακόμα εδώ μέσα στις καρδίες μας.

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 15 Μαρ 2009 20:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ευχαριστω παιδες για τια συλληπητηρια..
Δειχνει οτι σας ειχε κερδισει μεσα σας..
Sibas δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα για κατι τετοιο,μη σε ανησυχει!

Μέλος από: 23 Ιαν 2002
Βοηθήματα: 26
Scripts: 5

Περιοχή: Lost in the mansion
ΜήνυμαΣτις: 16 Μαρ 2009 03:04    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κρίμα... Μπορεί να σε γνώρισα από κοντά μόλις πρόσφατα, μου άφησες όμως μόνο θετικές σκέψεις, καλό ταξίδι όπου και άν είσαι φίλε.

Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 9 από 17 [246 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11, ..., 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Τώρα είναι 03 Δεκ 2016 06:40 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites