freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αντίο Χρήστο (id12586)...

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 11 από 17 [246 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
christosp

Μέλος από: 02 Φεβ 2008
Περιοχή: Patra
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 13:36    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα συλλυπητήρια μου για τον Χρήστο, στην οικογένεια του και σε όσους τον γνώριζαν. Δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων δεν μπορώ συμμετέχω στο φόρουμ, ένα τέτοιο γεγονός όμως δεν μπορεί να με αφήσει αδιάφορο. Δεν τον γνώριζα άλλα αν κρίνω και από την ανταπόκριση των μελών πρέπει να ήταν πολύ καλό παιδί... Αντίο Χρήστο και να ξέρεις θα σε θυμόμαστε...

Και κάτι για το www.freestuff.gr:

Κινήσεις όπως και αυτή σας τιμά, είναι από τα λίγα foroum με χαρακτήρα και σοβαρότητα. Επίσης θα ήθελα κάνω μία πρόταση, να δημιουργηθεί μια περιοχή στο foroum κάτι σαν τιμητική πλακέτα για μέλη όπως ο Χρήστος...
lalistatos

Μέλος από: 02 Ιαν 2009
Περιοχή: Thessaloniki
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 13:52    Θέμα: Κρίμα - Θερμα συλληπητήρια Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ως νέο μέλος του φόρουμ δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω το παλικάρι, ως κάτοχος όμως μηχανής έχω κουραστεί να χάνω φίλους, γνωστούς νέους με προοπτικές και δυνατότητες.
Τα λόγια περιττεύουν οι σκέψεις και η συμπαράσταση έστω νοερά στην οικογένεια και το μαρτύριο που περνάει.
pbarbalias

Μέλος από: 02 Νοε 2005

View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια.

Θα ήθελα να γράψω κ ένα στιχάκι από παλιό τραγούδι των Τερμιτών.. Ο κιθαρίστας του Αντώνης Μιτζέλος έχασε κι αυτός τον 22χρονο γιο απο μηχανή πριν 2 χρόνια..

..και θα ναι οι μέρες σου μου είπαν μετρημένες,
ξέρε το πως κάποια μέρα θα σκοτωθείς,
μα εγώ γουστάρω να τελειώσω, στο γλίστρημα μιας στροφής..
mitsimistrator

Μέλος από: 20 Οκτ 2008

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:11    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

liga ta post mou edw mesa, diavasa to sygkekrimeno thread omws kai xwris na kserw to paidi stenaxwrithika pragmatika...

einai krima na feugoun toso neoi anthrwpoi ston vwmo tis asfaltou...

Ta syllipitiria ki apo mena stous dikous tou kai s'osous ton gnwrizan

Xristo R.I.P...
SwtosBK

Μέλος από: 26 Ιαν 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συλλυπητήρια.Αυτές τις στιγμές δε μένουν και πολλά να πεις για κάποιον που δεν έπρεπε να φύγει έτσι.
DARK_GENESIS

Μέλος από: 28 Μαρ 2007
Βοηθήματα: 1

Περιοχή: Λιμνούπολη
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:18    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Βλέπω στο hotmail να έχω ε-μαιλ από το φρεεσταφφ, υποθέτω μιά ακόμη διαμάχη εξελίχτηκε (όπως γίνεται σε όλες τις δημοκρατικές κοινώτητες) . Με το που μπένω στο σα'ι'τ δεν μου άρεσε καθόλου το λογότυπο, κάτι δεν πάει καλά. Μετά συνηδητοποίησα το τι έχει γίνει. Τα συλληπητήριά μου στην οικογένειά του και σε όλες τις κοινώτητες που είχε πάρει μέρος, για την απώλεια. Θα γίνω αιρετικός, αλλά δεν πρέπει να στενοχωριόμαστε, αντίθετα να είμαστε χαρούμενοι. Ο θάνατος είναι ένα πάρτυ, αλλιώς θα σε πάρει απο κάτω. Το μόνο που ελπίζω είναι να είχε τελειώσει τις περισσότερες εκρεμότητες, έτσι ώστε να είχε φύγει χαρούμενος.

Υ.Γ.1: Τα παραπάνω "Θα γίνω αιρετικός, αλλά δεν πρέπει να στενοχωριόμαστε, αντίθετα να είμαστε χαρούμενοι. Ο θάνατος είναι ένα πάρτυ, αλλιώς θα σε πάρει απο κάτω." δεν τα πιστεύω, αλλά θα ήθελα να τα πιστέψω. Βλέπεις είμαι ένας ακόμη άνθρωπος που δεν βλέπει πέρα απο την μύτη του....

Υ.Γ.2: Ελπίζω να τον γνωρίσω κάποτε από κοντά...

Υ.Γ.3:Αφιερώνω σε όλους όσους όλους τον ήξεραν το επόμενο κομμάτι, σαν παρηγοριά.
http://www.youtube.com/watch?v=sp_gj2RL4S4&feature=related

Μέλος από: 06 Απρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:19    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

καλο ταξιδι Χρηστο . . .
magie

Μέλος από: 16 Απρ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:23    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό ταξίδι εύχομαι σε έναν καλύτερο κόσμο..

Μέλος από: 14 Δεκ 2005
Βοηθήματα: 2

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:37    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Δυστυχώς δεν είχα την τύχη να γνωρίσω το παλικάρι...
Είναι κρίμα να χάνονται ψυχές έτσι άδικα...
Τα θερμά μου συλλυπητήρια.
Αντίο Χρήστο...
simosz

Μέλος από: 29 Ιαν 2005
Βοηθήματα: 3
Νέα: 6

Περιοχή: Βόλος
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 14:40    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συνηθως ανοιγωντας e-mails απο το freestuff περιμενα να δω διαφορα νεα περι τεχνολογιας...αλλα περιεργα...αλλα ενδιαφεροντα...αλλα χωρις τοσο μεγαλη σημασια...αλλα σε καμμια περιπτωση δεν περιμενα να δω ως "νεο" τον θανατο ενος φιλου.

Tον Χρηστο τον γνωρισα εδω μεσα απο την παρεα του freestuff , και ενα πολυ μεγαλο μερος απο τις γνωσεις που εχω σημερα το οφειλω στο Xρηστο.

Ο Xρηστος ηταν αυτος που με βοηθησε στα πρωτα μου βηματα ως moderator πριν πολυ καιρο στο freestuff , o Xρηστος ηταν αυτος που ειχε δωσει πολλες φορες λυσεις στα προβληματα που ειχα και πανω απ'ολα ο Χρηστος ηταν φιλος με ολη την σημασια της λεξης.

Φιλε Χρηστο καλο ταξιδι σου ευχομαι.

Τα θερμα μου συλληπητηρια στην οικογενεια του.

Μέλος από: 14 Οκτ 2004

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 15:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα θερμά μου συλλυπητήρια...

Είναι κρίμα να χάνεις τέτοιους ανθρώπους...
evans1

Μέλος από: 05 Μαη 2006
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 15:33    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

O πόνος γιά τον άδικο χαμό ενός οικοίου προσώπου δεν απαλύνεται ...
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει,εύχομαι στούς δικούς του την από Θεό παρηγοριά,και μία υπενθύμιση πρός το φόρουμ και τούς φίλους του:
'' Οι άνθρωποι δεν πεθαίνουν όταν φύγουν από την ζωή,πεθαίνουν όταν τούς ξεχάσουν !! ''
Καλό ταξίδι Χρήστο.
Spector

Μέλος από: 10 Δεκ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 15:44    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια
AnonymousJ

Μέλος από: 01 Δεκ 2007
Περιοχή: Devil Paradise
View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 16:17    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό σου ταξίδι φίλε.

Super Moderator

Μέλος από: 09 Ιουλ 2002
Βοηθήματα: 10
Νέα: 11

Περιοχή: Στα όρη, στα άγρια βουνά, μέσα στα κοσμικά χιόνια!
blog deviantART twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 16:24    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σήμερα διάβασα σε τοπική μας εφημερίδα τα περί του ατυχήματος...

Σκατά πάλι!

Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 11 από 17 [246 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Τώρα είναι 04 Δεκ 2016 20:19 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites