freestuff.gr αρχική σελίδα
 FAQFAQ    ΑναζήτησηΑναζήτηση   Λίστα ΜελώνΛίστα Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   <b>Εγγραφή Μέλους</b>Εγγραφή Μέλους 
 ΠροφίλΠροφίλ   Επιλογές μέλους Επιλογές   Τα bookmarks μου Τα bookmarks μου   Προσωπικά μηνύματαΠροσωπικά μηνύματα 
  διαφήμιση  

Καλώς ήρθατε στο forum μας! Για να συμμετάσχετε στις συζητήσεις θα πρέπει να είσαστε μέλος. Γίνετε μέλος τώρα!.

Αντίο Χρήστο (id12586)...

Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Moderators:  Reporters, Super-Moderators
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 12 από 17 [246 Μηνύματα]       Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Επόμενο
ΑποστολέαςΜήνυμα
Threshold

Μέλος από: 02 Μαρ 2009

View users profile
blog facebook sync twitter deviantART 
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 16:42    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του παιδιού.
myle

Μέλος από: 18 Ιουν 2005
Περιοχή: Πάτρα
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 17:03    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Συλληπητήρια και από εμένα. Ήταν ένα πάρα πολύ καλό παιδί.
Να 'ναι καλά εκεί που είναι τώρα...

Μέλος από: 19 Δεκ 2001

View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 17:32    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Είναι ειρωνικό που εδώ
κώδικας:
http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?p=396167#396167
, μιλούσε τόσο μεστά για τις συνθήκες ενός ατυχήματος... Κρίμα...
gatsouma

Μέλος από: 15 Μαρ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 18:20    Θέμα: Αντίο Χρήστο (id12586)
Περιγραφή θέματος: -
Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Σε τέτοιες περιπτώσεις μάλλον τα λόγια δεν λένε τίποτα. Εκτός από τον χρόνο κανείς άλλος δεν έχει τον τρόπο να παρηγορήσει τους οικείους. Κρίμα!!! Είναι αδικία να φεύγουν νέα άτομα.
Θυμώνω με τη φύση αλλά δεν μπορώ να παρέμβω. Από τη φωτογραφία φαίνεται πως ήταν γλυκό παληκάρι. Ας μήνει όσο το δυνατό περισσότερο στη μνήμη μας.
christ0

Μέλος από: 13 Απρ 2007
Περιοχή: Volos
View users profile Send email to user
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 19:01    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ότι και να πω για τον χαμό του νεαρού ανθρώπου είναι ελάχιστο.
Κρίμα και αδικία ..

συλληπτήρια στους δικούς του ανθρώπους και φίλους
να ζήσουμε να τον θυμόμαστε και .. παιδιά .. να προσέχετε γιατί στη ζωή .. είδατε?
....... τίποτα δεν είναι δεδομένο!

Καλό ταξίδι φίλε...

Μέλος από: 07 Δεκ 2008
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
View users profile
facebook hi5 twitter deviantART skype 
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 19:13    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Τα θερμά μου συλλυπητήρια.
blade_

Μέλος από: 09 Ιουλ 2008

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 19:31    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

στο καλο φιλε..δε σε γνωριζα αλλα καταλαβαινω απο τα λογια των συναδελφων εδω μεσα οτι ησουν καλος ανθρωπος...ειμαι σιγουρος οτι εισαι μια χαρα τωρα εκει ψηλα..
billdll

Μέλος από: 26 Οκτ 2008

View users profile Send email to user Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 19:52    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

δυστυχώς με μεγάλη μου λίπη διαπιστώνω πως άλλη μια φορα έφυγε ένα νέο παλικάρι. ένας νέος άνθρωπος έπεσε πάλι θύμα τις κυκλοφορικής ζούγκλας, σχεδόν κάθε μέρα γινόμαστε μάρτυρες μικρών η μεγάλων ατυχημάτων λόγο τις έλλειψης οδικής σήμανσης λόγο των απαρχαιωμένων οδικών δικτύων λόγο των οδηγών (περισσοτερων αυτοκινήτων που πήραν δίπλωμα νύχτα) και πολλών άλλων λόγων που οι περισσότεροι γνωρίζουμε...
λυπάμαι παρα πολύ για το παλικάρι που είχε μια ολόκληρη ζωή μπροστά του και όμως η ζωή του διάλεξε να τερματίσει άδοξα. έχω περάσει και εγώ από ένα μεγάλο τροχαίο αλλα στάθηκα τυχερός, θα ήθελα να ήταν και ο φίλος έτσι, αλλα δεν το διαλέγεις, αυτό σε διαλέγει.
ΧΡΗΣΤΟ σου εύχομαι καλο ταξίδι...
ας μείνει αυτό το χαμόγελο τις φωτογραφίας στη μνήμη μας έτσι ώστε να μένει ζωντανός μέσα στη ψυχή μας...
τα συλλυπητήρια μου στους φίλους και συγγενής...
ziskar364

Μέλος από: 28 Ιαν 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 20:07    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αν και ειμαι σχετικα πολυ νεος στο forum και δεν γνωριζα το Χρηστο θα ηθελα να εκφρασω τα θερμα μου συλλυπητηρια στην οικογενεια και τους φιλους του....Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ολοι μας αυτη την ωρα που ο πονος ειναι αβασταχτος για εκεινους...

Υ.Γ Γνωριζω πολυ καλα τι περνανε αυτοι οι ανθρωποι απο προσωπικη εμπειρια καθοτι πριν λιγους μηνες εχασα σε ατυχημα με ιδια μηχανη το Ξαδερφο μου στην κερκυρα και το περασα πολυ εντονα ολο αυτο που γινεται τωρα και ειδα επισης και τις συνεπειες ολου αυτου στους γονεις του....Το παληκαρι ηταν ο Mr International Hellas 2008.
ATBG7

Μέλος από: 13 Μαρ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 21:22    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Ήταν η "αιτία" που γνώρισα τη σελίδα σας μέσω ενός φίλου του και μέλους σας... Καλό του ταξίδι, αλλά δεν πιστεύω πως έχει φύγει, γιατί θα ζει πάντα μέσα στις καρδιές όσων τον γνώρισαν.
align

Μέλος από: 11 Μαη 2008

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 22:05    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

κριμα που εφυγε ενας τοσο νεος ανθρωπος ....τα θερμα μου συλληπητηρια στην οικογενεια του και οσους τον γνωριζαν.
mazoulini

Μέλος από: 22 Φεβ 2008
Περιοχή: Crete
View users profile Visit posters website
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 22:19    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Αντίο φίλε Χρήστο... Δεν σε γνώρισα δεν σε ήξερα όμως καλό ταξίδι και ο θεός να αναπαύσει την ψυχή σου.
dimpap

Μέλος από: 02 Φεβ 2009

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 18 Μαρ 2009 22:39    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Καλό ταξίδι φίλε Χρήστο
Τα συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
ne3go

Μέλος από: 18 Οκτ 2007

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Μαρ 2009 00:48    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

Κρίμα το παληκάρι. Συλλυπητήρια στους δικούς του.

Μέλος από: 23 Μαρ 2005

View users profile
ΜήνυμαΣτις: 19 Μαρ 2009 01:34    Θέμα: Απάντηση με παράθεση  Mark this post and the followings unread

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ...........
Εμφάνιση Μηνυμάτων:   
Εισαγωγή νέου Θέματος   This topic is locked you cannot edit posts or make replies Σελίδα 12 από 17 [246 Μηνύματα] Σελίδα:  Προηγούμενο  1, 2, 3, ..., 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 Επόμενο
Mark the topic unread :: Προηγούμενο θέμα :: Επόμενο θέμα
 Forum index » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις » Τεχνολογικά Θέματα, Νέα και Ειδήσεις
Τώρα είναι 09 Δεκ 2016 17:23 | All times are UTC + 2

Email This Page to Someone! add to Favorites